1
20:56

Σας ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας. Καλό σας βράδυ!

20:55

Η Κέρκυρα πήρε τον βαθμό που ήθελε κι εξασφάλισε και μαθηματικά την παραμονή της στην κατηγορία! Αντίθετα, ο Παναθηναϊκός υποχωρεί στην 3η θέση της βαθμολογίας.

20:55

Λήξη του ματς! 1-1.

20:52

90'+2: Κόρνερ για την Κέρκυρα. Εκτελείται και φέρνει νέο κόρνερ, το οποίο επίσης δεν αποφέρει κάτι.

20:51

20:46

Έχει πέσει πάρα πολύ ο ρυθμός του αγώνα τα τελευταία λεπτά.

20:40

80': Αλλαγή για τον Παναθηναϊκό. Ο Μπερίσα στη θέση του Καρέλη. Επίσημο ντεμπούτο για τον Σουηδό με τη φανέλα του Παναθηναϊκού.

20:39

79': Αλλαγή για την Κέρκυρα. Ο Φάμπιο στη θέση του Κόντου.

20:38

78': Κίτρινη κάρτα στον Ντιμιτρόφσκι.

20:36

76': Σουτ του Χαβίτο, μαζεύει χωρίς να ανησυχήσει ο Στιλ.

20:36

76': Αλλαγή για τον Παναθηναϊκό. Ο Ντίνας στη θέση του Ατζαγκούν.

20:35

75': Κίτρινη κάρτα στον Μέντες.

20:34

74': Καλή σέντρα από τον Χουχούμη, αλλά ο Σέτκους προλαβαίνει να μαζέψει την μπάλα πριν αυτή φτάσει στον Καρέλη.

20:30

70': Κόρνερ για τον Παναθηναϊκό. Εκτελεί από τα αριστερά ο Νίνης, δεν αποφέρει κάτι.

20:26

Κακή εκτέλεση του κόρνερ από τον Νίνη από δεξιά.

20:26

66': Αλλαγή για την Κέρκυρα. Ο Κρητικός στη θέση του Καρντόσο.

20:25

65': Κόρνερ για τον Παναθηναϊκό.

20:22

Ο Κόντος αναλαμβάνει την εκτέλεση και ευστοχεί, πέφτει στη λάθος (αριστερή) γωνία του ο Στιλ.

20:22

62': ΓΚΟΛ για την ΚΕΡΚΥΡΑ!

20:21

61': Κίτρινη κάρτα στον Μπούρμπο που υπέπεσε στο πέναλτι, σταματώντας με το χέρι την μπάλα σε προσπάθεια του Κόντου.

20:21

61': ΠΕΝΑΛΤΙ για την ΚΕΡΚΥΡΑ!

20:18

58': Αλλαγή για τον Παναθηναϊκό. Ο Μέντες στη θέση του Πράνιτς.

20:15

Χωρίς κάποια σημαντική φάση τα πρώτα λεπτά του β' μέρους.

20:12

52': Κίτρινη κάρτα στον Ντιόγκο για διαμαρτυρία.

20:09

49': Κίτρινη κάρτα στον Ατζαγκούν.

20:07

Διακοπή στο ματς, καθώς ο Ζέκα είναι στο έδαφος έπειτα από σύγκρουση με αντίπαλο. Θα περάσει για λίγο εκτός.

20:06

Ξεκίνησε το β' ημίχρονο.

20:04

46': Αλλαγή για την Κέρκυρα. Ο Ζορμπάς στη θέση του Μαρκόφσκι.

20:01

Μικρή καθυστέρηση, καθώς ο Βοσκάκης περιμένει να ξεκινήσουν όλα τα β' ημίχρονα μαζί. Δυσαρεστημένος ο Αναστασίου, καθώς οι ποδοσφαιριστές έχουν βγει ήδη στον αγωνιστικό χώρο.

19:46

Το ωραίο γκολ του Καρέλη χωρίζει τις δύο ομάδες. Και οι δύο είχαν ευκαιρίες, οι φιλοξενούμενοι για νέο τέρμα και η Κέρκυρα για να ισοφαρίσει.

19:46

Λήξη α' ημιχρόνου χωρίς καθυστερήσεις. 0-1.

19:46

Εκτελεί από τα αριστερά με φάλτσο ο Νίνης, μαζεύει ο Σέτκους.

19:45

45': Μακρινό σουτ του Νίνη με το δεξί, διώχνει με γροθιές ο Σέτκους σε κόρνερ.

19:44

44': Κόρνερ για τον Παναθηναϊκό. Εκτελεί ο Νίνης από τα δεξιά στο δεύτερο δοκάρι, απομακρύνει ο Καρντόσο.

19:43

43': Εκτελεί ξανά ο Κόντος από τα δεξιά, μαζεύει ο Στιλ.

19:43

43': Εκτελεί χαμηλά ο Κόντος, κερδίζει νέο κόρνερ.

19:42

42': Καλή απευθείας εκτέλεση φάουλ του Κόντου, ο Στιλ διώχνει εντυπωσιακά σε κόρνερ.

19:40

40': Γυριστό σουτ του Κλωναρίδη, μαζεύει χωρίς πρόβλημα ο Σέτκους.