0
20:53

Λήξη της αναμέτρησης. Τελικό αποτέλεσμα Ξάνθη - Αστέρας Τρίπολης 0-0.

20:50

90'+1: Κίτρινη κάρτα στον Φερνάντες.

20:50

20:49

90': Κίτρινη κάρτα στον Βασιλακάκη.

20:48

89': Κίτρινη κάρτα στον Ρόλε.

20:46

87': Κίτρινη κάρτα στον Λούι.

20:45

86': Κόρνερ για την Ξάνθη με τον Τριάδη, έδιωξε ο Θεοδωρόπουλος.

20:45

85': Σουτ Φερνάντες, καμία ανησυχία για τον Κυριακίδη.

20:44

84': Συρτό σουτ Κλέιτον, στην αγκαλιά του Θεοδωρόπουλου.

20:43

84': Κόρνερ για την Ξάνθη. Περνά ανεκμετάλλευτο.

20:41

82': Σουτ Τριάδη, άουτ.

20:40

81': Ο Ρόλε εκτελεί φάουλ από τα δεξιά, μπλοκάρει ο Κυριακίδης με διπλή προσπάθεια, μπροστά από τον Αλόκο.

20:38

79': Σέντρα του Μπέρτου από τα δεξιά, ο Θεοδωρόπουλος πετάγεται και διώχνει προ του Καπετάνου, που καιροφυλακτεί.

20:35

76': Ολοκληρώνει τις αλλαγές του και ο Ραζβάν Λουτσέσκου. Ο Βασιλακάκης αντί του Παπαστεριανού.

20:33

74': Τελευταία αλλαγή του Στάικου Βεργέτη για τον Αστέρα Τρίπολης. Ο Ζησόπουλος αντί του Πάρα.

20:32

73': Κίτρινη κάρτα στον Γιαννιώτα.

20:31

72': Φάουλ του Τριάδη από τα αριστερά, ο Καπετάνος πιάνει την κεφαλιά, πάνω από τα δοκάρια του Θεοδωρόπουλου.

20:30

71': Με δέκα παίκτες ο Αστέρας Τρίπολης. Ο Γκόιαν τιμωρείται με δεύτερη κίτρινη κάρτα για μαρκάρισμα στον Καπετάνο.

20:28

69': Αλλαγή για τον Αστέρα Τρίπολης. Ο Φερνάντες αντί του Μουνάφο.

20:27

68': Αλλαγή για την Ξάνθη. Ο Καπετάνος αντί του Μπέλιτς.

20:25

66': Αναγκαστική αλλαγή για την Ξάνθη. Ο Βάλτερ αντί του Ράνου.

20:24

64': Κίτρινη κάρτα στον Γκόιαν.

20:23

64': Ο Μπέρτος μπαίνει από τα δεξιά, γυρίζει την μπάλα, ο Γκόιαν βάζει την κόντρα, στην αγκαλιά του Θεοδωρόπουλου.

20:21

62': Στο έδαφος ο Παπάζογλου που χτύπησε με τον Πάρα, ο οποίος τιμωρήθηκε με κάρτα, και μικρή διακοπή. Σηκώνεται ο παίκτης της Ξάνθης και βγαίνει εκτός αγωνιστικού χώρου, συνεχίζεται το ματς.

20:20

61': Κίτρινη κάρτα στον Πάρα.

20:19

60': Αλλαγή για τον Αστέρα Τρίπολης. Ο Γιαννιώτας αντί του Λομπάτο.

20:16

57': Μακρινό σουτ Μπέλιτς, άουτ.

20:12

Μικρή διακοπή στο παιχνίδι γιατί είναι στο έδαφος ο Λούι, λόγω του μαρκαρίσματος από τον Κλέιτον, για το οποίο τιμωρήθηκε με κάρτα ο Βραζιλιάνος. Ύστερα από ένα λεπτό το ματς αρχίζει ξανά.

20:12

52': Κίτρινη κάρτα στον Κλέιτον.

20:05

Έναρξη β' ημιχρόνου.

19:46

Λήξη α' ημιχρόνου.

19:45

45': Ύστερα από μπέρδεμα στην άμυνα της Ξάνθης, η μπάλα φτάνει στον Πάρα, που προλαβαίνει στην έξοδο τον Κυριακίδη, αλλά πλασάρει άουτ.

19:39

40': Σέντρα Γουάλας από τα αριστερά, η μπάλα κοντράρει, εύκολα στην αγκαλιά του Θεοδωρόπουλου.

19:36

37': Σέντρα Μουνάφο από τα δεξιά, ο Πάρα επιχειρεί το ψαλιδάκι, η μπάλα φτάνει στον Ρόλε, που σουτάρει άουτ.