2
-
2
21:24

90+3': Τέλος του αγώνα.

21:22

91': ΔΟΚΑΡΙ ο Ολυμπιακός. Ο Μπενίτεζ σουτάρει από το ημικύκλιο της περιοχής, ο Παπαδόπουλος αποκρούει και με τη βοήθεια του οριζόντιου δοκαριού.

21:21

90': Τρία λεπτά ο έξτρα χρόνος.

21:20

90': Κίτρινη ο Παπαδόπουλος.

21:20

89': Μεγάλη ευκαιρία για τον Ολυμπιακό με τον Φορτούνη να πλασάρει μόλις άουτ από το ύψος του πέναλτι και ενώ ήταν φάτσα με τον Παπαδόπουλο.

21:18

87': Συνέχεια στο ματς και κόρνερ για τον Ολυμπιακό. Εκτελεί ο Φορτούνης, κόβουν οι αμυντικοί.

21:17

86': Πρόβλημα με τον Παπαδόπουλο, που έχει μείνει στο έδαφος και πονάει. Διακοπή στο ματς.

21:14

84': Σουτ του Ντοσεβί, κόντρα και κόρνερ. Εκτελεί ο Ντομίνγκεζ, διώχνουν οι αμυντικοί.

21:11

80': Κόρνερ για τον Ολυμπιακό. Εκτελεί ο Ντομίνγκεζ, διώχνουν πάλι οι του Πανιωνίου.

21:08

77': Ο Σιώπης στη θέση του Μπουμάλ.

21:06

75': Κόρνερ για τον Ολυμπιακό. Εκτελεί ο Ντομίνγκεζ, διώχνουν οι αμυντικοί.

21:03

72': Ο Ντοσεβί στη θέση του Φουστέρ.

21:02

72': Σουτ του Φουστέρ, πάνω από τα δοκάρια.

21:01

71': Ο Καθάριος στη θέση του Κολοβού.

20:59

Εκπληκτικό γκολ του Ντομίνγκεζ, που με τρομερό σλάλομ φτάνει στην περιοχή και πλασάρει, η μπάλα κάπου κοντράρει και αλλάζει λίγο πορεία, ο Παπαδόπουλος αιφνιδιάζεται και η μπάλα καταλήγει στα δίχτυα. Ο Ολυμπιακός ισοφαρίζει σε δύο λεπτά.

20:58

68': ΓΚΟΛ ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ!

20:57

Ο Ντομίνγκεζ τροφοδοτεί τον Ελαμπντελαουί που μπαίνει στην περιοχή και κάνει το γύρισμα, ο Μήτρογλου από κοντά στέλνει την μπάλα στα δίχτυα. Μειώνει ο Ολυμπιακός.

20:57

66': ΓΚΟΛ ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ!

20:56

65': Εξαιρετική ατομική προσπάθεια του Μήτρογλου, που προσποιήθηκε με αριστερό και σούταρε με το δεξί από το ύψος της περιοχής, αποκρούει δύσκολα ο Παπαδόπουλος.

20:55

64': Παραλίγο το 3-0 με το αυτογκόλ της χρονιάς. Ο Ντομίνγεζ γύρισε την μπάλα από μακριά στον Μέγερι, που δεν κάνει κοντρόλ, αλλά με υπερπροσπάθεια πρόλαβε πριν η μπάλα περάσει τη γραμμή.

20:51

60': Ο Γιάννου στη θέση του Μπακασέτα.

20:48

57': Ο Μπενίτεζ στη θέση του Ντουρμάζ.

20:47

Ταχύτατη αντεπίθεση του Πανιωνίου, ο Φούντας δίνει στον Κολοβό, αυτός βγάζει τετ α τετ τον Μπουμάλ, που πλασάρει άψογα και νικώντας τον Μέγερι κάνει το 2-0.

20:47

56': ΓΚΟΛ ο ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ!

20:44

53': Κόρνερ για τον Ολυμπιακό. Περνάει ανεκμετάλλευτο.