3
19:58

Σας ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας. Καλή σας νύχτα!

19:57

Σπουδαία νίκη για την ΑΕΛ που αν και αγωνιζόταν με 10 παίκτες από το 42' και είχε βρεθεί πίσω στο σκορ, κατάφερε να κάνει την ανατροπή και να πάρει τη νίκη με 3-2 μέσα στην Πάρτα, που της δίνει και τους πρώτους της 3 βαθμούς στο μίνι πρωτάθλημα.

19:56

Λήξη του ματς! 2-3.

19:55

90'+5: Κόρνερ για την Παναχαϊκή. Εκτελείται απ΄οτα αριστερά, ο Γεωργακόπουλος που έχει ανέβει προσπαθεί να πιάσει το σουτ, αλλά δεν τα καταφέρνει.

19:52

90'+2: Κίτρινη κάρτα για τον Πατσιογιώργο.

19:50

Πέντε τα λεπτά των καθυστερήσεων.

19:47

Ο Πινδώνης βγάζει την μπαλιά στον Γιάντση στα αριστερά, αυτός βρίσκεται μόνος του, κοντρολάρει την μπάλα με το στήθος και στέλνει την μπάλα στα δίχτυα για το 2-3.

19:47

87': ΓΚΟΛ για την ΑΕΛ!

19:46

5(2) - 10(5) οι τελικές υπέρ της ΑΕΛ.

19:44

84': Αλλαγή για την Παναχαϊκή. Ο Μαρουκάκης στη θέση του Χοτζάλι.

19:41

82': Αλλαγή για την ΑΕΛ. Ο Γιάντσης στη θέση του Μπόγιοβιτς.

19:41

81': Μεγάλη ευκαιρία για την ΑΕΛ. Ο Μπόγιοβιτς βγάζει την πάσα στον Πινδώνη που κάνει το πλασέ, αλλά ο Γεωργακόπουλος διώχνει σε κόρνερ.

19:39

79': Αναγκαστική αλλαγή για την ΑΕΛ. Ο Ενγκεσάν στη θέση του Σερτζίνιο.

19:38

Αποχωρεί με φορείο ο Σερτζίνιο, που παραπονέθηκε για κράμπες.

19:37

77': Κόρνερ για την Παναχαϊκή. Εκτελεί από τα δεξιά ο Μπουντόπουλος, διώχνει ο Σερτζίνιο.

19:36

76': Κόρνερ για την Παναχαϊκή. Δεν αποφέρει κάτι.

19:35

Μικρή διακοπή, καθώς ο Μπόγιοβιτς δέχτηκε την μπάλα στο πρόσωπο και είναι ξανά στο έδαφος.

19:33

73': Κίτρινη κάρτα στον Νεμπεγλέρα.

19:29

70': Κίτρινη κάρτα στον Γκαντιαγκά.

19:29

70': Κόρνερ για την Παναχαϊκή. Εκτελείται από τα δεξιά, η φάση σταματά για επιθετικό φάουλ του Γκαντιαγκά.

19:28

68': Αλλαγή για την Παναχαϊκή. Ο Μασούρας στη θέση του Ασίγκμπα.

19:27

Μικρή διακοπή, καθώς ο Μπόγιοβιτς έχει χτυπήσει στο κεφάλι.

19:24

Επέστρεψε στον αγωνιστικό χώρο ο Κοντοχρήστος, αφού του παρασχέθηκαν οι πρώτες βοήθειες. Παράπονα από την Παναχαϊκή, καθώς είχαν ζητήσει να περάσει πιο γρήγορα στο ματς ο σκόρερ κι εν τω μεταξύ ήρθε η ισοφάριση. Παρ' όλα αυτά, υπήρχε αρκετό αίμα στη φανέλα του κι έπρεπε να αλλάξει.

19:22

Ο Καρανίκας κάνει τη σέντρα, ο Νεμπεγλέρας ανάμεσα σε δύο αμυντικούς παίρνει την μπάλα και τη στέλνει στα δίχτυα.

19:22

63': ΓΚΟΛ για την ΑΕΛ!