0
-
1
19:51

Τελικό στα Ψαχνά, σπουδαία νίκη για την Παναχαϊκή χάρη στο γκολ του Κοντογουλίδη

19:51

90+4': Κάρτα και στον Πλέγα

19:50

90+3': Κάρτα στον Πατσατζόγλου

19:48

Τέσσερα λεπτά ο έξτρα χρόνος

19:47

90': Κοντά στην ισοφάριση τα Ψαχνά. Ο Λαζαρίδης διώχνει δύσκολα ένα πλασέ του Παλαιολόγου

19:47

89': Στη θέση του Κρητικού ο Τριανταφύλλου

19:46

89': Στη θέση του Κοντογουλίδη ο Σπίνουλας

19:46

89': Κάρτα στον Σιτόε

19:41

84': Μετά από ένα γέμισμα ο Πλέγας πάσαρε με το κεφάλι στον Κοντογουλίδη και αυτός με κοντινή κεφαλιά γράφει το 0-1

19:41

ΓΚΟΛ η Παναχαϊκή

19:40

83': Κάρτα στον Κοιλιάρα

19:37

81': Αλλαγή για την Παναχαϊκή. Ο Πλέγας περνά στο ματς, εκτός ο Βασιλαντωνόπουλος

19:35

78': Εκτέλεση φάουλ του Πατσατζόγλου, διώχνει δύσκολα σε κόρνερ ο Λαζαρίδης

19:34

77': Κάρτα στον Μπερτέν

19:34

Ανίκητος μοιάζει απόψε ο γκολκίπερ των Ψαχνών

19:33

76': Δυνατό σουτ του Σιτόε, με τα πόδια απομακρύνει ο Αθανασόπουλος!

19:32

- Έχουμε μπει στο τελευταίο τέταρτο, η Παναχαϊκή ψάχνει το γκολ που θα της δώσει τη νίκη

19:31

73': Κάρτα στον Παληγεώργο

19:30

Ανεκμετάλλευτο περνά, ο Αθανασόπουλος κάνει έξοδο και γραπώνει την μπάλα

19:30

73': Σουτ του Λίτση, ο Αθανασόπουλος διώχνει σε κόρνερ

19:29

72': Διπλή αλλαγή για τα Ψαχνά. Στο ματς θα περάσουν Νικολόπουλος, Επιτροπάκης. Εκτός Ντάνιελ Γκμπαγκουιντί και Τσιμόντζι

19:26

Καλή ευκαιρία για την Παναχαϊκή, για να δούμε αν σε αυτό το τελευταίο 25λεπτο θα μπορέσει να εκμεταλλευτεί την αριθμητική της υπεροχή

19:23

66': Σουτ του Λίτση, ο Αθανασόπουλος πέφτει στην γωνιά του και μπλοκάρει

19:22

65': Με δέκα τα Ψαχνά! Δεύτερη κίτρινη κάρτα στον Τζανή για σκληρό μαρκάρισμα

19:21

64': Επικίνδυνη σέντρα του Κοιλιάρα, ο Κρητικός πηδάει αλλά δεν μπορεί να πιάσει την κεφαλιά

19:16

59': Στη θέση του Άντονι Φατιόν ο Καραμανλής. Πρώτη αλλαγή στο ματς, την κάνει η Παναχαϊκή

19:14

57': Κάρτα στον Άντονι Φατιόν

19:13

Νέα καλή στιγμή για τους γηπεδούχους που έχουν μπει δυνατά στην επανάληψη

19:12

56': Ο Πατσατζόγλου εκτέλεσε το κόρνερ, ο Τσιμότζι πήρε την κεφαλιά, ωστόσο η μπάλα έφυγε άουτ

19:10

54': Ο Κιάσσος δοκιμάζει τα πόδια του από μακριά, εύκολα ο Αθανασόπουλος μπλοκάρει την μπάλα

19:08

Να δύο καλές στιγμές για τον Ηρακλή Ψαχνών γρήγορα γρήγορα στην επανάληψη

19:08

51': Δυνατό σουτ του Τσιμόντζι, η μπάλα άουτ!

19:07

51':Τα Ψαχνά εκτελούν γρήγορα ένα φάουλ, ο Κοιλιάρας δεν μπορεί ωστόσο να απειλήσει, η μπάλα στα χέρια του Λαζαρίδη

19:03

Χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες

19:02

46': Σέντρα στο δεύτερο μέρος

19:01

Οι δύο ομάδες έχουν βγει στον αγωνιστικό χώρο, όλα έτοιμα για την σέντρα στην επανάληψη

18:46

Τέλος του πρώτου μέρους

18:45

45+1': Ο Πατσατζόγλου το εκτέλεσε, ο Παλαιολόγος πήρε την κεφαλιά ωστόσο ο Κιάσσος σώζει την Παναχαϊκή, καθώς διώχνει την μπάλα πάνω στην γραμμή

18:45

Απομακρύνουν οι αμυντικοί, νέο κόρνερ

18:45

Κόρνερ κερδίζουν τα Ψαχνά, ίσως η τελευταία φάση του πρώτου μέρους

18:42

44': Ο Κοντογουλίδης κάνει ένα γέμισμα, ο Μπερτέν σουτάρει δυνατά, ωστόσο ο Αθανασόπουλος του λέει όχι!

18:42

Τεράστια ευκαιρία για την Παναχαϊκή

18:41

41': Κάρτα στον Κιάσσο

18:38

38': Ο Πατσατζόγλου εκτελεί το φάουλ, ο Παλαιολόγος κάνει την προβολή, ωστόσο η μπάλα καταλήγει στην αγκαλιά του Λαζαρίδη

18:32

33': Με πάσα εκτελέστηκε, ο Πατσατζόγλου σεντράρει, οι αμυντικοί της Παναχαϊκής απομακρύνουν

18:31

Εκτελείται από τον Κοιλιάρα, νέο κόρνερ για τους γηπεδούχους...

18:31

32': Τα Ψαχνά κερδίζουν ένα κόρνερ...

18:29

Δεν υπάρχει ρυθμός στο παιχνίδι, οι δύο ομάδες με δυσκολία αλλάζουν δεύτερη μπαλιά. Και όλα αυτά ενώ έχουμε μπει στο τελευταίο τέταρτο...

18:19

- Έχουμε συμπληρώσει 20 λεπτά, κακό ματς μέχρι στιγμής, με πολλά λάθη στην μεσαία γραμμή από τις δύο ομάδες

18:14

16': Ο Πατσατζόγλου το εκτελεί, ο Κρητικός παίρνει την κεφαλιά, ωστόσο ο Λαζαρίδης μπλοκάρει

18:13

15': Κόρνερ κερδίζουν τα Ψαχνά, για να δούμε...

18:09

10': Κάρτα σε Τζανη, Λίτση και Στουρνάρα

18:07

Ένταση ανάμεσα σε Λίτση και Στουρνάρα για ένα μαρκάρισμα πάνω στον Σιτόε

18:04

- Πρώτο πεντάλεπτο, αναγνωριστικό παιχνίδι χωρίς κάποια φάση μέχρι στιγμής

18:01

1': Σέντρα στο παιχνίδι

Αθανασόπουλος, Στουρνάρας, Παλαιολόγος, Τζανής, Λάμπρου, Πατσατζόγλου, Τσιμότζι, Μπακομήτρος, Γκμπαγκουιντί, Κοιλιάρας, Κρητικός.
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ
Λαζαρίδης, Παληγεώργος, Μπερτέν, Βαγγελόπουλος, Κιάσσος, Βασιλαντωνόπουλος, Λίτσης, Γκαντιάγκα, Φατιόν, Σιτόε, Κοντογουλίδης.
Διαιτητής: Τζήλος (Λάρισας). Βοηθοί: Καραμπούλας (Λάρισας), Αναστασίου (Λάρισας). 4ος: Δημητρόπουλος (Δυτ. Αττικής).