Καλό βράδυ από το a-sports.gr

19:07

Δίκαιη νίκη για τον Λεβαδειακό, που αγγίζει την παραμονή στη Σούπερ Λίγκα

19:07

90'+4: Τέλος του αγώνα

19:05

Ο Ναπολεόνι με ωραίο πλασέ μέσα από την περιοχή μειώνει σε 2-1

19:05

90'+2: ΓΚΟΛ ο Ατρόμητος!

19:03

90' Τελευταία αλλαγή για τον Λεβαδειακό, αντί του Πουλίδο ο Μιλοσάβλιεφ

19:01

88' Κεφαλιά του Τομάς, πέρασε άουτ

18:53

80' Σημαντική ευκαιρία για τον Λεβαδειακό, με τον Πουλίδο να πλασάρει σε κενή εστία, όμως ο Αγκουαζί πρόλαβε να διώξει την μπάλα πάνω στη γραμμή

18:50

77': Σουτ του Κατσουράνη, μπλοκάρει ο Τσιντώτας

18:48

75': Τρίτη αλλαγή για τον Ατρόμητο, Μπρίτο αντί Γκαρσία

18:47

74': Δύσκολα θα αλλάξει κάτι στο ματς, ο Λεβαδειακός δεν απειλείται διόλου από τον Ατρόμητο

18:40

67': Δεύτερη αλλαγή για τον Λεβαδειακό, Τριποτσέρης αντί Μπουσταμάντε

18:35

62': Καράσκο αντί Παπάζογλου, δεύτερη αλλαγή για τον Ατρόμητο

18:33

60' Σουτ του Ναπολεόνι, έφυγε άουτ

18:31

58': Διαμαρτυρίες στον Ατρόμητο, ζητούν πέναλτι για μαρκάρισμα στον Παπάζογλου

18:29

56': Μακρινή εκτέλεση φάουλ από τον Μιλιάζες, έφυγε άουτ

18:23

51': Σουτ από τον Πελέ, ήταν αρκετά άστοχο

18:18

46': Πρώτη αλλαγή και για τον Ατρόμητο, Μαρσελίνιο αντί Γεωργίου

18:18

46': Μαχαίρας αντί Πίντερ, πρώτη αλλαγή για τον Λεβαδειακό

18:18

46': Έναρξη του δεύτερου ημιχρόνου

18:01

Ο Λεβαδειακός έχει πάρει σημαντικό και δίκαιο προβάδισμα για να φτάσει στην πολύτιμη νίκη

18:01

45': Λήξη πρώτου ημιχρόνου

17:55

40': Κίτρινη κάρτα και για τον Στάθη

17:53

38': Σπουδαία ευκαιρία για τον Ατρόμητο, ο Ναπολεόνι βγήκε τετ α τετ με τον Τσιντώτα, αλλά το πλασέ του Ιταλού έφυγε ψηλά άουτ