2
-
1
19:07

Σημαντική νίκη για τον Αστέρα Τρίπολης, που φτάνει τους 55 βαθμούς και βρίσκεται πολύ κοντά στο στόχο της πεντάδας, δυσκολεύει η κατάσταση για τον Πανθρακικό, που μένει στους 37 πόντους και τη 15η θέση.

19:07

Λήξη της αναμέτρησης.

19:06

90'+4: Κίτρινη κάρτα στον Μπαντιμπανγκά.

19:05

90'+3: Κίτρινη κάρτα στον Κοσίσκι.

19:04

90'+2: Κίτρινη κάρτα στον Παντελιάδη.

19:03

90'+1: Με δέκα μένει ο Πανθρακικός, καθώς ο Ποτουρίδης αντικρίζει δεύτερη κίτρινη κάρτα.

19:02

19:02

90': Κόρνερ για τον Πανθρακικό. Περνά ανεκμετάλλευτο.

18:57

86': Αλλαγή για τον Αστέρα Τρίπολης. Ο Αλόκο αντί του Ρόλε.

18:54

Κάθετη από τον Ίγκορ προς τον Τζάνη, που με πλασέ σε κενή εστία στέλνει την μπάλα στα δίχτυα για να μειώσει σε 2-1.

18:54

82': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟ!

18:50

79': Κίτρινη κάρτα στον Τσοκάνη.

18:48

77': Αλλαγή για τον Αστέρα Τρίπολης. Ο Παντελιάδης αντί του Μάσα.

18:48

76': Στην εκτέλεση του κόρνερ, ο Μπαράλες πιάνει του σουτ, δίπλα από το αριστερό δοκάρι του Αθανασιάδη

18:47

75': Σουτ Μπαράλες, διώχνει σε κόρνερ ο Αθανασιάδης.

18:45

Σέντρα Μπαντιμπανγκά από τα δεξιά, τακουνάκι Μπαράλες, η μπάλα φτάνει στον Ρόλε που με σουτ τη στέλνει στα δίχτυα για το 2-0.

18:45

73': ΓΚΟΛ για τον ΑΣΤΕΡΑ ΤΡΙΠΟΛΗΣ!

18:42

71': Κόρνερ για τον Πανθρακικό. Εκτελεί ο Τζάνης, καμία ανησυχία για τον Κοσίσκι.

18:41

70': Ολοκληρώνει τις αλλαγές του ο Μανουέλ Ρόκα. Ο Κάσες αντί του Παπαγεωργίου.

18:40

Ο Φερνάντες βγάζει την μπαλιά για τον Μπαράλες, ο οποίος με κεφαλιά στέλνει την μπάλα στη δεξιά γωνία του Αθανασιάδη και ανοίγει το σκορ για τους γηπεδούχους.

18:39

68': ΓΚΟΛ για τον ΑΣΤΕΡΑ ΤΡΙΠΟΛΗΣ!

18:38

67': Δεύτερη αλλαγή για τον Πανθρακικό. Ο Σερφά αντί του Ντιγκινί.

18:36

65': Αλλαγή για τον Πανθρακικό. Ο Τζάνης αντί του Χασομέρη.

18:34

63': Ο Μάσα μέσα στην περιοχή δεν κάνει το σουτ, αλλά γυρίζει στον Μπαράλες και ο Μπαϊκαρά διώχνει σε κόρνερ.

18:32

61': Κίτρινη κάρτα στον Σανκαρέ.

18:29

58': Αλλαγή για τον Αστέρα Τρίπολης. Ο Φερνάντες αντί του Κουρμπέλη.

18:29

57': Ο Αθανασιάδης χάνει την μπάλα σε διεκδίκηση με τον Μπαράλες, αυτή φτάνει στον Μπαντιμπανγκά, που πιάνει την κεφαλιά, διώχνει πάνω στη γραμμή ο Μελίσσης σε κόρνερ, το οποίο περνά ανεκμετάλλευτο.

18:27

56': Σουτ του Μάσα, δεν καταφέρνει να βρει στόχο.

18:27

55': Κόρνερ για τον Αστέρα Τρίπολης. Περνά ανεκμετάλλευτο.

18:20

48': Κόρνερ για τον Αστέρα Τρίπολης. Εκτελεστής ξανά ο Ρόλε, η μπάλα περνά από όλους και καταλήγει άουτ.