16:51

16:51

Λήξη αναμέτρησης, 1-1 το τελικό σκορ.

16:50

90'+2: Κόκκινη στον Χαρίση, που την επεδίωξε.

16:49

90'+1: Αδύναμο σουτ από τον Κάτσε, εύκολα ο Βελλίδης.

16:48

16:47

90': Μεγάλη ευκαιρία για τον ΠΑΣ! Κόρνερ από τον Ντάσιο, γυριστό ο Γιάκος και στη γραμμή ο Κωνσταντινίδης.

16:47

89': Από δύσκολη γωνία ο Τσάβες, παραχωρεί κόρνερ ο Ιτάνζ.

16:46

88': Κίτρινη στον Βελλίδη.

16:44

Φοβερή ντρίμπλα από τον Αθανασιάδη, καθοριστικό τάκλιν ο Μπέριος.

16:43

85': Μπέριος αντί Τσουκαλά για τον ΠΑΣ.

16:42

84': Κάκιστο σουτ από τον Τζιόλη.

16:40

82': Διπλή αλλαγή στον ΠΑΣ. Γιάκος και Ντάσιος μπαίνουν, Μανιάς και Κοροβέσης βγαίνουν.

16:36

78': Πόζογλου αντί Γκολάσα για τον ΠΑΟΚ!

16:34

77': Ο Κωνσταντινίδης βγάζει σέντρα, ο Αθανασιάδης πιάνει σουτ στην κίνηση και στέλνει την μπάλα λίγο άουτ.

16:33

76': Τζιόλης αντί Περέιρα για τον ΠΑΟΚ.

16:32

75': Συρτό σουτ από τον Κάτσε, ο Βελλίδης πέφτει και μπλοκάρει.

16:29

71': Ωραία σέντρα από τον Νομπόα στο κέντρο της άμυνας, κεφαλιά από το πέναλτι από τον Αθανασιάδη, λίγο έξω η μπάλα.

16:25

68': Ο Μανιάς μπαίνει από δεξιά, κάνει διαγώνιο σουτ και ο Ιτάνζ αποκρούει.

16:22

64': Ο Στρούνα βγάζει σέντρα, ο Σκόνδρας πάει να διώξει και αναγκάζει τον Ιτάνζ σε επέμβαση για να αποφευχθεί το αυτογκόλ.

16:20

62': Αθανασιάδης αντί Κουλούρη για τον ΠΑΟΚ.

16:18

60': Κίτρινη στον Κουλούρη.

16:17

59': Σουτάρει με το αριστερό ο Περέιρα, ψηλά φεύγει η μπάλα.

16:14

Την τελευταία στιγμή βγαίνει ο Ιτάνζ και προλαβαίνει τον Ίλιτς.

16:11

Αργός ο ρυθμός, προσεκτικές οι δύο ομάδες.

16:08

Μπήκε δυναμικά ο ΠΑΣ, αλλά ισορρόπησε τώρα ο ΠΑΟΚ.

16:05

47': Ο Τσάβες δίνει στον Κοροβέση, εκείνος κάνει διαγώνιο σουτ από αριστερά και ο Ιτάνζ αποκρούει.

16:04

46': Κίτρινη στον Γκολάσα.

16:04

16:03

15:46

15:42

Στα τελευταία λεπτά ανέβηκαν οι φιλοξενούμενοι.

15:39

Στο 68% η κατοχή μπάλας για τον ΠΑΟΚ.

15:37

36': Κίτρινη στον Τσάβες.

15:35

35': Σέντρα από τον Κωνσταντινίδη, νέα άστοχη κεφαλιά από τον Κουλούρη

15:33

Έχει πέσει ο ρυθμός του αγώνα στα τελευταία λεπτά.

15:30

30': Σέντρα από δεξιά, με κεφαλιά ο Κουλούρης στέλνει την μπάλα άουτ.

15:27

27': Πολύ καλό σουτ του Περέιρα, πέφτει και αποκρούει ο Βελλίδης.

15:26

25': Σκαστό σουτ από τον Νομπόα, εύκολα μπλοκάρει ο Βελλίδης.

15:23

23': Απευθείας φάουλ εκτελεί ο Τζαβέλλας και η μπάλα πηγαίνει λίγο έξω από την εστία.

15:22

22': Κίτρινη στον Χαρίση.