2
-
0
21:25

90+6': Τέλος του αγώνα.

21:25

Εύστοχη η εκτέλεση του Πράνιτς, έμεινε στο κέντρο ο Κυριακίδης και 2-0 οι πράσινοι.

21:24

90+5': ΓΚΟΛ ο ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ.

21:23

90+4': Πέναλτι για τον Παναθηναϊκό. Το κερδίζει ο Καρέλης από τον Γκομσί, σωστή η απόφαση.

21:23

90+4': Στα σώματα το σουτ του Νίνη.

21:21

90 +3': Έμμεσο φάουλ για τον Παναθηναϊκό λίγο έξω από τη μικρή περιοχή μετά από γύρισμα του Γκομσί και μπλοκάρισμα του Κυριακίδη.

21:21

90+2': Κίτρινη ο Ράνος.

21:20

90': Τέσσερ λεπτά ο έξτρα χρόνος.

21:16

87': Απευθείας εκτέλεση φάουλ του Κλέιτον από τα 31 μέτρα, ψηλά άουτ.

21:14

85': Κίτρινη ο Ζέκα.

21:14

84': Κόρνερ ο Παναθηναϊκός. Εκτελεί ο Νίνης, διώχνει με γροθιές ο Κυριακίδης.

21:09

80': Ο Βασιλακάκης στη θέση του Ομπόντο. Έκλεισε τις αλλαγές της και η Ξάνθη.

21:08

79': Δεν μπορεί να συνεχίσει ο Ομπόντο, ετοιμάζεται για δεύτερη αναγκαστική αλλαγή ο Λουτσέσκου.

21:05

76': Ο Δώνης στη θέση του Πέτριτς, αναγκαστική η τρίτη και τελευταία αλλαγή του Αναστασίου.

21:05

75': Ο Νίνης ελίσσεται μέσα στην περιοχή και πλασάρει, λίγο άουτ. Καλή ευκαιρία για τους πράσινους.

21:02

73': Ο Τριάδης στη θέση του Λουσέρο.

20:58

69': Σουτ του Κλέιτον έξω από την περιοχή, πάνω από τα δοκάρια.

20:57

68': Ο Νίνης στη θέση του Ατζαγκούν.

20:56

Εξαιρετική κάθετη του Πέτριτς, ο Καρέλης βγήκε σε θέση τετ α τετ, άψογο το πλασέ του, που καταλήγει στα δίχτυα παρά την προσπάθεια του Κυριακίδη.

20:56

67': ΓΚΟΛ ο ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ.

20:49

60': Ατζαγκούν και Πράνιτς συνδυάζονται έξω από την περιοχή, ο Κροάτης σουτάρει από το ημικύκλιο, αποκρούει ο Κυριακίδης.

20:48

59': Το τείχος ανοίγει, η εκτέλεση του Νάνο περνάει, αλλά φεύγει μόλις άουτ. Απαντάει ο Παναθηναϊκός.

20:47

58': Φάουλ σε εξαιρετική θέση για τον Παναθηναϊκό, στα 21 μέτρα από την εστία και στον άξονα.

20:46

57': Απειλεί η Ξάνθη. Ο Κλέιτον βρήκε χώρο έξω από την περιοχή και έκανε το καλό και δυνατό σουτ, δύσκολη απόκρουση του Στιλ. Αυτή ήταν η καλύτερη φάση του αγώνα.

20:41

52': Ο Καρυπίδης στη θέση του Λισγάρα, που δεν μπορεί να συνεχίσει.

20:39

50': Πέτριτς και Λισγάρας συγκρούστηκαν στον αέρα και έχουν μείνει στο έδαφος, μικρή διακοπή στο ματς.

20:38

49': Κόρνερ για την Ξάνθη. Εκτελεί ο Λουσέρο, κεφαλιά άουτ του Γούτα.

20:36

47': Ατομική προσπάθεια του Κλωναρίδη από δεξιά, άουτ η σέντρα σουτ που δοκιμάζει.

20:34

46': Ο Πράνιτς στη θέση του Μπούι. Πρώτη αλλαγή για τον Αναστασίου.

20:34

46': Ξεκίνησε το β' μέρος.

20:30

20:16

45': Τέλος στο α' ημίχρονο.

20:14

44': Καλή συνεργασία με Γκομσί, Κλέιτον και Λουσέρο, ο τελευταίος κάνει το σουτ έξω από την περιοχή, ψηλά άουτ.

20:12

42': Σέντρα του Κλωναρίδη από δεξιά, ο Πέτριτς κάνει μία άστοχη κεφαλιά, καμία ανησυχία για τον Κυριακίδη. Τελική μετά από 21 λεπτά στο ματς. Είχε προηγηθεί αυτή του Καρέλη.