Καλό βράδυ από το a-sports.gr

23:38

Η Ρεάλ κερδίζει 1-0 και προκρίνεται δίκαια στα ημιτελικά του Τσάμπιονς Λιγκ

23:37

90'+6: Λήξη του αγώνα

23:35

90'+4: Κίτρινη κάρτα στον Κόκε

23:34

90'+3: Ιγιαραμέντι αντί Ίσκο. Μαζεμένες και οι τρεις αλλαγές της Ρεάλ

23:34

90'+3: Πέντε τα λεπτά των καθυστερήσεων

23:34

90'+3: Κίτρινη κάρτα στον Αρμπελόα

23:33

90'+2: Έξω και ο σκόρερ Ερνάντεζ που φεύγει τραυματίας, στη θέση του ο Χεσέ

23:33

90'+1: Αρμπελόα αντί Κοεντράο, πρώτη αλλαγή για τη Ρεάλ

23:32

89': Σουτ από τον Ραούλ Γκαρσία, έφυγε άουτ

23:30

Ο Ερνάντεζ εξιλεώνεται, ο Ρονάλντο συνεργάζεται με τον Ροντρίγκεζ και σερβίρει έτοιμο γκολ, ο Μεξικανός φορ δεν μπορεί να αστοχήσει σε κενή εστία

23:30

88': ΓΚΟΛ η Ρεάλ!

23:27

86': Κλείνει τις αλλαγές του ο Σιμεόνε, ο Χοσέ Χιμένεζ αντί του Τιάγκο

23:24

82': Είναι λογικό η Ρεάλ να θέλει να εκμεταλλευθεί το αριθμητικό πλεονέκτημα και να αποφύγει την παράταση με ένα γκολ, αφού η κούραση είναι ήδη μεγάλη και για τις δύο ομάδες

23:23

81': Μακρινό σουτ του Ροντρίγκεζ, μπλοκάρει εύκολα ο Όμπλακ

23:22

80': Μοιραίος πάει να γίνει για τη Ρεάλ ο Ερνάντεζ, νικήθηκε από τον Όμπλακ μετά την ωραία πάσα του Ροντρίγκεζ

23:18

76': Αποβάλλεται ο Αρντά Τουράν. Ο Τούρκος άσος έκανε δυνατό φάουλ στον Ράμος και δίκαια αντικρίζει τη δεύτερη κίτρινη κάρτα

23:16

74': Κίτρινη κάρτα και για τον Πέπε

23:16

74': Κίτρινη κάρτα στον Ραούλ Γκαρσία για δυνατό μαρκάρισμα στον Βαράν

23:12

70': Μακρινό σουτ του Ρονάλντο, ο Όμπλακ δεν έχει πρόβλημα

23:11

69': Κεφαλιά του Κόκε μέσα από την περιοχή, δεν ήταν δυνατή, ο Κασίγιας μπλόκαρε

23:07

65': Ραούλ Γκαρσία αντί Γκριεζμάν, δεύτερη αλλαγή για την Ατλέτικο

23:04

62': Σέντρα του Ρονάλντο από αριστερά, κεφαλιά ο Ράμος, σταθερός ο Όμπλακ

23:01

59': Κεφαλιά του Βαράν μετά από κόρνερ που εκτέλεσε ο Ρονάλντο, απέκρουσε εύκολα ο Όμπλακ