3
19:06

Άνετο πέρασμα του ΠΑΟΚ από την Κομοτηνή και δίκαιη η επικράτησή του με 3-0

19:05

90'+3: Τέλος της αναμέτρησης

19:03

90': Τρία τα λεπτά των καθυστερήσεων

19:01

87': Πόποβιτς αντί Λαδάκη, τρίτη αλλαγή για τον Πανθρακικό

19:01

87': Κεφαλιά του Κατσικά, δίπλα από την εστία του Σέρεμετ η μπάλα

18:59

86': Άστοχο πλασέ του Στοχ, χάνεται η ευκαιρία για το 0-4

18:55

83': Κατσικάς αντί Κατσουράνη στην τελευταία αλλαγή του Χουμπ Στέφενς για τον ΠΑΟΚ

18:51

79': Σουτ του Στοχ από το ύψος της μεγάλης περιοχής, η μπάλα θα φύγει άουτ

18:47

75': Δεύτερη αλλαγή για τον ΠΑΟΚ, ο Νέτσιντ αντικαθιστά τον Αθανασιάδη

18:46

74': Σουτ του Τζάνη από καλή θέση, η μπάλα άουτ

18:45

Ο Αθανασιάδης έκανε την κοντινή προβολή μετά από κόρνερ του Στοχ, ενώ η μπάλα έχει βρει και στον Εμπό, στον οποίο χρεώνεται το τέρμα, συνεπώς μιλάμε για αυτογκόλ

18:44

72': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΟΚ, 0-3

18:42

71': Ο Λούκας πήρε την πάσα από τον Τζαβέλλα, όμως το πλασέ του έφυγε άουτ.

18:38

66': Πρώτη αλλαγή για τον ΠΑΟΚ, ο Βούκιτς στη θέση του Νίνη

18:37

65': Διπλή ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ, ο Σέρεμετ σταματά σουτ του Λούκας και το εξ επαφής πλασέ από τον Αθανασιάδη έφυγε άουτ

18:33

61': Ο Ιγκόρ αντί του Ντιόγκο στη δεύτερη αλλαγή του Πανθρακικού

18:32

59': Κιτρινη κάρτα στον Ντιόγκο

18:29

56': Πρώτη αλλαγή για τον Πανθρακικό, ο Τζάνης αντί του Κάσες

18:27

54': Κίτρινη κάρτα για τον Σέρεμετ

18:19

Ο Λούκας αξιοποίησε την σέντρα από τον Στοχ και με πλασέ σε πρώτο χρόνο νίκησε τον Σέρεμετ, για να δώσει σαφέστατο προβάδισμα στον ΠΑΟΚ

18:19

47': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΟΚ, και πάλι με τον Λούκας!

18:18

46': Έναρξη του δευτέρου ημιχρόνου

18:02

Προηγείται ο ΠΑΟΚ με 1-0 από το 11' και το γκολ του Λούκας, για να διατηρήσει σχετικά άνετα το προβάδισμά του από εκεί και πέρα.

18:01

45'+1: Λήξη του πρώτου ημιχρόνου

18:01

45': Ένα λεπτό ο έξτρα χρόνος

17:56

40': Κίτρινη κάρτα για τον Αθανασιάδη

17:55

39': Ωραίο μακρινό σουτ από τον Εμπό, θα φύγει λίγο πάνω από το οριζόντιο δοκάρι η μπάλα

17:48

33': Κεφαλιά του Αθανασιάδη μετά από σέντρα του Σκόνδρα, θα περάαει άουτ η μπάλα

17:47

32': Έχει πάρει την πρωτοβουλία των κινήσεων ο Πανθρακικός, αλλά δεν δημιουργεί φάσεις

17:39

24': Έχει πέσει ο ρυθμός του αγώνα στην Κομοτηνή

17:31

16': Σουτ του Λούκας από το ύψος του πέναλτι, λίγο άουτ θα φύγει η μπάλα

17:29

14': Σουτ από τον Μπαϊκαρά, θα μπλοκάρει ο Χακόμπο

17:26

Οι παίκτες του ΠΑΟΚ έφυγαν στην αντεπίθεση, ο Νίνης έδωσε την ασίστ στον Λούκας κι εκείνος δεν δυσκολεύτηκε να ανοίξει το σκορ με κοντινό πλασέ

17:26

11': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΟΚ!

17:19

4': Ο Ζεκίνια βρέθηκε σε καλή θέση, αλλά πλάσαρε άουτ

17:15

1': Έναρξη του αγώνα