0
-
0
23:32

90+3': Τέλος του αγώνα.

23:29

90': Τρία λεπτά ο έξτρα χρόνος.

23:28

89': Ο Τοροσίδης μπαίνει στην περιοχή και στρώνει στον Κατσουράνη, αδύναμο το σουτ του, αποκρούει ο Κίραλι.

23:26

88': Εκτελεί ο Τζούτζακ, η μπάλα φτάνει στον Νίκολιτς, που μέσα από τη μικρή περιοχή σουτάρει άουτ. Μεγάλη ευκαιρία για την Ουγγαρία.

23:26

87': Μεγάλη απόκρουση του Καρνέζη σε δυνατό σουτ του Πίντερ έξω από την περιοχή, κόρνερ.

23:23

85': Κόρνερ για την Ουγγαρία. Εκτελεί ο Τζούτζακ, άουτ η κεφαλιά του Γιούχας.

23:22

83': Εκτελεί ο Φορτούνης, διώχνει ο Κίραλι.

23:22

83': Κόρνερ για την Ελλάδα. Νέο κόρνερ μετά τη μονομαχία του Μανωλά.

23:19

80': Κόρνερ για την Ουγγαρία αυτή τη φορά. Καθαρίζει ο Καρνέζης την εκτέλεση του Τζούτζακ.

23:18

79': Κόρνερ η Εθνική μας. Εκτελεί ο Φορτούνης, διώχνει στο πρώτο δοκάρι ο αμυντικός της Ουγγαρίας.

23:17

78': Κίτρινη ο Πίντερ.

23:16

77': Κατσουράνης και Γιαννιώτας στη θέση των Κονέ και Φετφατζίδη.

23:11

72': Νέο κόρνερ οι γηπεδούχοι. Πάλι ο Τζούτζακ, διώχνει ο Αθανασιάδης.

23:10

71': Κόρνερ η Ουγγαρία. Εκτελεί ο Τζούτζακ, διώχνει με γροθιές ο Καρνέζης.

23:09

70': Ο Πίντερ στη θέση του Έλεκ.

23:08

69': Ο Φορτούνης στη θέση του Χριστοδουλόπουλου.

23:08

69': Καλή σέντρα του Σταφυλίδη, κάνει την προβολή αλλά δεν την προλαβαίνει ο Κλάους.

23:07

68': Ο Νίκολιτς στη θέση του Σάλαϊ.

23:06

67': Παντελώς άστοχο το μακρινό σουτ του Κονέ.

23:06

67': Εξαιρετική ενέργεια του Φετφατζίδη, που μπαίνει στην περιοχή και κάνει το γύρισμα, διώχνουν οι αμυντικοί.

23:04

65': Κόρνερ η Ουγγαρία. Εκτελεί ο Τζούτζακ, διώχνουν οι Έλληνες αμυντικοί.

23:04

65': Κίτρινη ο Φετφατζίδης.

23:03

64': Κίτρινη ο Κονέ.

22:59

60': Κόρνερ η Εθνική μας. Εκτελεί ο Κονέ, πρώτη κεφαλιά ο Μανωλάς, διώχνουν οι αμυντικοί.

22:54

55': Ακόμα καλύτερη η εικόνα της Εθνικής στο β' μέρος. Έχει μπει δυνατά κερδίζοντας περισσότερα μέτρα στο γήπεδο. Έχει κλειστεί η Ουγγαρία.

22:53

54': Κίτρινη ο Έλεκ.

22:50

51': Νέα ευκαιρία η Ελλάδα. Ο Φετφατζίδης μπαίνει κάθετα στην περιοχή από τον άξονα και σουτάρει, λίγο άουτ.

22:49

50': Δίλεπτο πίεσης από την Εθνική. Ο Τοροσίδης πλαγιοκοπεί από δεξιά και κάνει το γύρισμα, δεν κάνει επαφή ο Κλάους, που προσπάθησε με τακουνάκι να σκοράρει. Πολύ καλή στιγμή.

22:49

50': Βαθιά μπαλιά ο Χριστοδουλόπουλος, ο Κονέ κινείται έξυπνα και πιάνει την κεφαλιά, μπλοκάρει ο Κίραλι.

22:47

48': Ωραία σέντρα του Σταφυλίδη, ο Κονέ πιάνει την κεφαλιά από καλή θέση, πάνω από τα δοκάρια.

22:45

46': Ο Φετφατζίδης μπαίνει ωραία στην περιοχή, αλλά καθυστερεί και κόβεται πριν προλάβει να σουτάρει.

22:44

46': Ξεκίνησε το β' μέρος.

22:43

Επέστρεψαν οι 22 παίκτες στο γήπεδο.

22:29

45': Τέλος ημιχρόνου χωρίς καθυστερήσεις.

22:22

38': Ο Φετφατζίδης δοκιμάζει το πόδι του από μακριά, στην αγκαλιά του Κίραλι.

22:21

38': Ο Στίμπερ από αριστερά κλείνει προς τον άξονα και σουτάρει, η κόντρα του Σταφυλίδη κόβει τη φόρα και ο Καρνέζης μπλοκάρει εύκολα.

22:17

34': Κακό σουτ του Τζούτζακ περίπου πέντε μέτρα έξω από την περιοχή, άουτ.

22:16

32': Καλή ανάπτυξη για την Εθνική μας, που καταλήγει σε σέντρα του Τοροσίδη από δεξιά, δεν μπορεί ο Αθανασιάδης να πάρει την κεφαλιά.