2
16:51

Σας ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας. Καλό σας απόγευμα!

16:50

Άλλη μία νίκη στο... σακούλι για την ΑΕΚ, που είναι σαν να ξαναπαίρνει πίσω τους βαθμούς που της αφαιρεθηκαν για το ματς με τον Ολυμπιακό. Τελευταίο ματς για την Καλλιθέα στην κανονική διάρκεια του πρωταθλήματος, που πλέον ετοιμάζεται για τα πλέι άουτ, καθώς τελευταία αγωνιστική θα αντιμετώπιζε τον Πανηλειακό.

16:50

90'+4: Λήξη του ματς! 0-2.

16:49

90'+3: Κίτρινη κάρτα στον Σαρρή.

16:46

16:43

87': Αλλαγή για την ΑΕΚ. Ο Σβάρνας στη θέση του Ανάκογλου.

16:42

87': Κίτρινη κάρτα στον Τεγούση.

16:42

86': Κίτρινη κάρτα στον Κατσικογιάννη.

16:41

85': Πολύ ωραία προσπάθεια του Τσίπρα από τα αριστερά, κάνει το σουτ, αλλά η μπάλα περνά άουτ.

16:40

85': Κίτρινη κάρτα στον Παγώνη.

16:38

82': Κόρνερ για την ΑΕΚ. Εκτελείται από τα αριστερά, ο Σαρρής πιάνει την κεφαλιά, αλλά ο Τεγούσης διώχνει πριν η μπάλα περάσει τη γραμμή.

16:34

78': Πολύ ωραία προσπάθεια από τον Τσίπρα που κάνει το σουτ, αλλά ο Βούρας μαζεύει.

16:32

77': Αλλαγή για την Καλλιθέα. Ο Τσίγκας στη θέση του Φράγκου.

16:31

76': Αλλαγή για την ΑΕΚ. Ο Κορδέρο στη θέση του Ντακόλ.

16:27

71': Κόρνερ για την Καλλιθέα. Εκτελεί από τα δεξιά ο Σταμόπουλος, η μπάλα φτάνει στον Ντουρμισάι που επιχειρεί το ανάποδο ψαλίδι, αλλά η μπάλα περνά άουτ.

16:25

69': Αλλαγή για την Καλλιθέα. Ο Τσίπρας στη θέση του Αρναρέλλη.

16:24

69': Αλλαγή για την ΑΕΚ. Ο Μπαρμπόσα στη θέση του Κρισάντους.

16:23

67': Διαμαρτύρεται για πέναλτι η ΑΕΚ για χέρι του Γιαννίτση. Ο Ντακόλ έκανε την κεφαλιά, ο παίκτης της Καλλιθέας ήταν κοντά, αλλά το χέρι του ήταν απλωμένο και θα μπορούσε να δοθεί η παράβαση.

16:20

Έχει πέσει ο ρυθμός του αγώνα στα τελευταία λεπτά.

16:17

Επέστρεψε ο Τσώνης, ξανά πλήρης η Καλλιθέα.

16:15

Για λίγο με 10 η Καλλιθέα, καθώς ο Τσώνης έχει περάσει εκτός λόγω κράμπας.

16:14

58': Αλλαγή για την Καλλιθέα. Ο Σταμόπουλος στη θέση του Μπέλη.

16:07

52': Κίτρινη κάρτα στον Τσώνη.

16:06

51': Μακρινό σουτ του Αρναρέλλη έπειτα από λάθος του Βούρα, περνά άουτ.

16:05

50': Καλή στιγμή για την Καλλιθέα. Ο Αρναρέλλης βγάζει κεφαλιά πάσα στον Ντουρμισάι κι εκείνος με το... γόνατο προσπαθεί να νικήσει τον Βούρα, αλλά η μπάλα περνά άουτ.

16:03

Σκόρερ ο Κρισάντους που... ανοίγει λογαριασμό με τη φανέλα της ΑΕΚ έπειτα από πάσα του Ντακόλ. Φέρει ευθύνη και ο Μοσχονάς που δεν είχε κλείσει τη δεξιά γωνία του.

16:03

48': ΓΚΟΛ για την ΑΕΚ!

16:02

46': Κόρνερ για την Καλλιθέα. Εκτελεί ο Μπέλης από τα δεξιά, διώχνει ο Σοϊλέδης.

16:01

46': Ξεκίνησε το β' ημίχρονο!