0
19:04

Δίκαιη η νίκη του Αστέρα με 2-0 επί του Λεβαδειακού

19:04

90'+3: Τέλος στον αγώνα

19:03

90'+2: Ωραίο σουτ του Ροτζέριο, ελάχιστα άουτ θα φύγει η μπάλα

19:01

90': Τρία τα λεπτά του έξτρα χρόνου

18:55

83': Ο Μπούστο στη θέση του Ιωαννίδη, ολοκληρώθηκαν οι αλλαγές και για τον Λεβαδειακό

18:45

74': Κίτρινη κάρτα στον Λυκογιάννη

18:44

73': Εκτός ο Λαμπρόπουλος, στο παιχνίδι ο Νικολακάκης

18:43

Συρτή παράλληλη πάσα του Κοντοέ στον Ουρτάδο από τα αριστερά, που δεν δυσκολεύεται με ωραίο πλασέ να νικήσει τον Πρζιρόβσκι

18:43

72': ΓΚΟΛ για τον Αστέρα!

18:42

72': Ο Κουρμπέλης αντικαθιστά τον Μπακασέτα, για την τελευταία αλλαγή των γηπεδούχων

18:40

70': Μακρινό σουτ του Μπακασέτα, μπλοκάρει άνετα ο Πρζιρόβσκι

18:37

67': Ουρτάδο αντί Γκρατσίνι, η δεύτερη αλλαγή για τον Αστέρα

18:34

63': Ορτέγκα αντί Γιάντση, πρώτη αλλαγή και για τους Βοιωτούς

18:32

61': Κοντοές αντί Ζαραδούκα στην πρώτη αλλαγή του Αστέρα

18:31

60': Κεφαλιά του Μπαράλες, η μπάλα θα φύγει άουτ

18:25

55': Τακουνάκι από τον Γκρατσίνι, ο Πρζιρόβσκι μπλοκάρει χωρίς πρόβλημα

18:22

52': Σουτ του Μπακασέτα, θα φύγει άουτ η μπάλα

18:18

47': Μακρινό σουτ από τον Ουσέρο, καμία ανησυχία για τον Πρζιρόβσκι, περνά άουτ η μπάλα

18:16

46': Έναρξη του δευτέρου ημιχρόνου, χωρίς αλλαγή οι δύο ομάδες

18:01

Ο Αστέρας προηγείται 1-0 χάρη στο πολύ όμορφο γκολ του Ντε Μπλάσις

17:59

45': Λήξη του πρώτου ημιχρόνου

17:56

41': Ευκαιρία για τον Λεβαδειακό, καθώς ο Γιάντσης σούταρε ψηλά άουτ κι ενώ αρχικά ο Ερνάντεζ είχε σταματήσει σουτ του Κονέ

17:50

Ο Ερνάντεζ έκανε το βολέ, ο Μουλόπουλος δεν απέφυγε το λάθος και ο Ντε Μπλάσις με εντυπωσιακό ψηλοκρεμαστό ψαλιδάκι νίκησε τον Πρζιρόβσκι για το 1-0

17:50

36': ΓΚΟΛ για τον Αστέρα με τον Ντε Μπλάσις!

17:49

35': Μακρινό δυνατό σουτ από τον Γκόιαν, η μπάλα θα φύγει άουτ

17:48

34': Ο Κάντζι προτίμησε να τελειώσει τη φάση μόνος του αντί να πασάρει στον αφύλακτο Γιάντση, με τον Γκόιαν να διώχνει σε κόρνερ

17:45

31': Διαδοχικές κεφαλιές του Εντό δεν βρίσκουν δίχτυα, καθώς αρχικά ο Πρζιρόβσκι αποκρούει και στη συνέχεια η δεύτερη προσπάθεια του Αφρικανού παίκτη έφυγε άουτ

17:39

25': Σέντρα του εντελώς αμαρκάριστου Κονέ για τον Κάντζι, η προβολή του οποίου έφυγε αρκετά ψηλά πάνω από την εστία του Ερνάντεζ

17:34

21': Κίτρινη κάρτα για τον Εντό

17:32

18': Υποψία ευκαιρίας για τον Αστέρα, με τον Γκρατσίνι να βρίσκεται σε καλή θέση και να σουτάρει, όμως ο Λαμπρόπουλος έβαλε την κόντρα και δεν προέκυψε κάτι καλό για τους γηπεδούχους

17:30

15': Συνεχίζει να έχει την πρωτοβουλία των κινήσεων ο Αστέρας, αλλά οι φιλοξενούμενοι είναι καλά στημένοι και έχουν κλείσει τους χώρους

17:21

7': Πιο δυνατά έχει μπει στο παιχνίδι ο Αστέρας, που προσπαθεί να επιβάλει το ρυθμό του

17:14

1': Έναρξη του αγώνα

Eρνάντεζ, Ζησόπουλος, Ζαραδούκας, Γκόιαν, Εντό, Ουσέρο, Ντε Μπλάσις, Tσαμπούρης, Γκρατσίνι, Μπαράλες, Μπακασέτας
Αναπ: Γεωργακόπουλος, Ναβάρο, Κοντοές, Χουάνμα, Κάφα, Ουρτάδο, Κουρμπέλης
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ
Πρζιρόβσκι, Μουλόπουλος, Λυκογιάννης, Λαμπρόπουλος, Μάγκας, Κονέ, Ιωαννίδης, Ροτζέριο, Γιάντσης, Σκέμπης, Κάντζι
Αναπ: Στρατηλάτης, Μπούστο, Νικολακάκης, Ορτέγκα, Κάπος, Πέππας, Μάντζιος
Διαιτητής: Παπαπέτρου (Αθηνών), Βοηθοί: Γκάγκας (Λάρισας), Βασιλειάδης (Μακεδονίας)