23:36

23:36

Ολοκληρώθηκε το παιχνίδι, νίκη για την Μπαρτσελόνα με 1-0.

23:35

90'+2: Ο Νεϊμάρ με το αριστερό σουτάρει εντός περιοχής και ο Χαρτ αποκρούει ξανά.

23:34

90'+1: Ο Αντριάνο αντί του Άλβες για την Μπαρτσελόνα.

23:31

89': Μεγάλη ευκαιρία για την Μπαρτσελόνα! Νέα απίστευτη επέμβαση του Χαρτ σε σουτ του Μέσι από τα όρια της μικρής περιοχής.

23:29

87': Λάμπαρντ αντί Μίλνερ για τη Σίτι.

23:26

84': Στη θέση του Ράκιτιτς ο Ραφίνια.

23:25

83': Ο Μέσι εκτελεί φάουλ και στέλνει την μπάλα ξανά πάνω από την εστία του Χαρτ.

23:25

82': Κίτρινη στον Ντεμικέλις.

23:22

80': Κίτρινη στον Ντάνι Άλβες.

23:21

78': Πέφτει προς τα δεξιά ο Τερ Στέγκεν και αποκρούει την εκτέλεση του Αγκουέρο.

23:19

77: Πέναλτι για τη Σίτι! Ο Αγκουέρο πέφτει από το μαρκάρισμα του Μαστσεράνο και ο διαιτητής βλέπει ανατροπή. Δεν υπάρχει κάτι.

23:18

76': Μεγάλη ευκαιρία για την Μπαρτσελονα, ο Νεϊμάρ βγαίνει μόνος του με τον Χαρτ και ο τελευταίος αποκρούει.

23:16

74': Ο Μπονί κάνει το σουτ και στέλνει την μπάλα άουτ.

23:14

72': Αλλαγή για τη Σίτι, στη θέση του Τουρέ ο Μπονί.

23:14

71': Ο Νεϊμάρ βάζει την προβολή και ο Χαρτ κάνει άλλη μία καλή επέμβαση. Στη συνέχεια ο Άλμπα σκοράρει, αλλά από θέση οφσάιντ.

23:10

67': Ο Τουρέ κάνει το σουτ και στέλνει την μπάλα στην εξωτερική πλευρά των διχτυών.

23:06

Πολύ μεγάλη ευκαιρία για τη Σίτι, ο Νάβας μπήκε στην περιοχή, πάτησε μικρή περιοχή, έκανε γύρισμα και κανένας δεν βρέθηκε στην πορεία της μπάλας.

23:05

63': Ο Μέσι δίνει στον Σουάρες, εκείνος κάνει το σουτ με το αριστερό και στέλνει την μπάλα στην εξωτερική πλευρά των διχτυών του Χαρτ.

23:02

Προσπαθούν να ανεβούν οι φιλοξενούμενοι που ψάχνουν ένα γκολ για να μπουν ξανά στο παιχνίδι της πρόκρισης.

22:59

Απίστευτο λάθος του Τερ Στέγκεν, ο Αγκουέρο του κλέβει την μπάλα, αλλά από μακριά δεν μπορεί να στείλει την μπάλα στα δίχτυα με τους αμυντικούς της Μπαρτσελόνα να σταματούν την μπάλα.

22:56

Δεν μπορεί να ακολουθήσει τον ρυθμό της Μπαρτσελόνα η Σίτι.

22:52

49': Ο Μέσι κάνει φοβερή πάσα, ο Άλμπα βγαίνει από πλάγια με τον Χαρτ και ο Άγγλος αποκρούει. Στην εξέλιξη της φάσης λέει "όχι" και σε δυνατό σουτ του Μέσι.

22:50

48': Πολύ κακό σουτ από τον Ράκιτιτς, η μπάλα φεύγει πολλά μέτρα εκτός εστίας.

22:49

46': Νάβας αντί Νασρί για τη Σίτι.

22:48

22:32

Ολοκληρώθηκε το πρώτο ημίχρονο.

22:30

44': Δοκάρι για την Μπαρτσελόνα! Ο Σουάρες φεύγει στην πλάτη της άμυνας της Σίτι, πλασάρει και τον Χαρτ και στέλνει την μπάλα στο αριστερό δοκάρι.

22:27

Ο Μέσι δίνει στον Νείμάρ, εκείνος αντί να τελειώσει τη φάση πάει για πάσα και ο Κολάφορ απομακρύνει.

22:25

Ο Μέσι κάνει απίστευτα πράγματα με την μπάλα στα πόδια. Ο τελευταίος που το συνειδητοποίησε ήταν ο Μίλνερ, όταν είδε την μπάλα να περνάει κάτω από τα πόδια του και τον Αργεντινό να συνεχίζει με αυτή.

22:22

36': Κίτρινη στον Νασρί.

22:21

35': Ο Ράκιτιτς εκτελεί φάουλ και στέλνει την μπάλα ψηλά.

22:19

Ο Μέσι βγάζει εξαιρετική πάσα στον Ράκιτιτς, εκείνος ε λόμπα περνάει την μπάλα πάνω από τον Χαρτ και σκοράρει.

22:18

31': ΓΚΟΛ για την ΜΠΑΡΤΣΕΛΟΝΑ!

22:15

28': Μία ακόμη απευθείας εκτέλεση φάουλ από τον Μέσι, παρόμοια η κατάληξη.

22:13

27': Κίτρινη στον Σίλβα.

22:09

Ανοιχτό το παιχνίδι με καλό ρυθμό στα πρώτα λεπτά.

22:05

18': Ο Κολάροφ σουτάρει από απόσταση και ο Τερ Στέγκεν μπλοκάρει.

22:02

16': Καλή εκτέλεση φάουλ από τον Μέσι, λίγο πάνω από τα δοκάρια περνάει η μπάλα.

22:01

15': Κίτρινη στον Φερναντίνιο.

21:58

11': Φοβερός συνδυασμός ανάμεσα σε Μέσι και Ινιέστα, ο πρώτος κάνει το σουτ από πλάγια αριστερά κι ο Χαρτ αποκρούει.

21:56

9': Ο Αγκουέρο κάνει σουτ, η μπάλα κοντράρει στον Ντάνι Άλβες και η Σίτι παίρνει κόρνερ. Ωστόσο, περνάει ανεκμετάλλευτο.

21:53

6': Δοκάρι για την Μπαρτσελόνα. Ο Ντάνι Άλβες κάνει κάθετη πάσα, ο Νεϊμάρ πλασάρει από αριστερά και σημαδεύει το δεξί δοκάρι του Χαρτ.

21:51

Αναγνωριστικά τα πρώτα λεπτά.

21:47

21:43

21:39

Υπενθυμίζεται πως η Μπάρτσα έχει πάρει προβάδισμα για την πρόκριση με τη νίκη της στο πρώτο ματς με 2-1.

21:31

Καλησπέρα σας, σε περίπου 15 λεπτά ξεκινάει το ματς της Μπαρτσελόνα με την Μάντσεστερ Σίτι.