1
19:49

Τελικό στην Καλαμαριά, στο 1-1 μένουν Απόλλωνας και Δόξα Δράμας

19:45

90': Τρία λεπτά ο έξτρα χρόνος

19:39

85': Κεφαλιά του Αθανασιάδη, μετά από εκτέλεση φάουλ του Παρμαξίδη, η μπάλα στην αγκαλιά του Δαύκου

19:38

84': Δεύτερη κίτρινη στον Βλασόπουλο για σκληρό μαρκάρισμα, με δέκα συνεχίζει η Δόξα

19:36

- Έχουμε μπει στο τελευταίο δεκάλεπτο, πάντα στο 1-1 οι δύο ομάδες

19:33

78': Κάρτα στον Γελαδάρη ο οποίος σήκωσε το πόδι επικίνδυνα και χτύπησε τον Αθανασιάδη στο πρόσωπο

19:32

- Προσπαθεί η Καλαμαριά, πιέζει για το δεύτερο γκολ

19:32

77': Ο Λιόνης σουτάρει από το ύψος της μεγάλης περιοχής, η μπάλα ψηλά

19:31

76': Αλλαγή για την Καλαμαριά, εκτός ο Βέντζιος μέσα ο Ορφανός

19:27

72': Επικίνδυνη σέντρα του Δρόσου, ο Δαύκος βγαίνει, μπλοκάρει και καθαρίζει την φάση

19:26

71': Αλλαγή για τη Δόξα. Εκτός ο Κίκοφ, μέσα ο Μουδούρογλου

19:25

70': Κάρτα και στον Βλασόπουλο για σκληρό μαρκάρισμα

19:23

68': Κάρτα στον Λιόνη για θέατρο, ο οποίος... βούτηξε για να πάρει το πέναλτι

19:21

66': Επικίνδυνη εκτέλεση φάουλ του Παρμαξίδη, ο Καπίας δεν προλαβαίνει να μπει στην φάση και να σκοράρει με το κεφάλι. Η μπάλα στην αγκαλιά του Δαύκου

19:19

- Πιέζει η Καλαμαριά που ψάχνει το δεύτερο γκολ. Σε παθητικό ρόλο η Δόξα Δράμας...

19:18

63': Μετά από φάση διαρκείας στα καρέ της Δόξας, ο Πασιαλής κάνει την τελική προσπάθεια σουτάροντας δυνατά, η μπάλα ωστόσο φεύγει έξω

19:16

61': Αλλαγή για την Καλαμαριά. Στη θέση του Ναλμπάντη, ο Βέργος

19:15

Αναγκαστική αλλαγή για τους φιλοξενούμενους

19:15

60': Στη θέση του Ετόβ που δεν μπορεί να συνεχίσει, περνά ο Διαμαντόπουλος

19:14

Πονοκέφαλος για τους Δραμινούς, ο Ετόβ αντιμετωπίζει πρόβλημα τραυματισμού

19:14

Απαντά στις ευκαιρίες η Δόξα

19:13

59': Ο Χιντασέλι κάνει ατομική προσπάθεια, μπαίνει στην περιοχή, σουτάρει με το αριστερό, αλλά η μπάλα φεύγει έξω

19:10

56': Νέα καλή στιγμή για την Καλαμαριά. Ο Αθανασιάδης κάνει... τσαφ και ενώ βρισκόταν σε εξαιρετική θέση για να απειλήσει

19:09

55': Ξαφνικό σουτ του Πασιαλή, δεν ανησυχεί ο Δαύκος

19:04

50': Αλλαγή για την Καλαμαριά. Στη θέση του Βλάχου ο Πασιαλής

19:04

50': Ο Λιόνης απομακρύνει πάνω στην γραμμή και σώζει την Καλαμαριά! Η φάση ξεκινά από εκτέλεση κόρνερ και κεφαλιά του Κικόφ

19:03

Μεγάλη ευκαιρία για την Δόξα

19:03

Καλή στιγμή για την Καλαμαριά

19:02

47': Απευθείας εκτέλεση φάουλ του Καπία, ο Δαύκος μπλοκάρει

19:01

46': Σέντρα στην επανάληψη

18:59

46': Στη θέση του Κάσσου ο Κυριακίδης, αλλαγή για την Δόξα πριν την έναρξη του δευτέρου μέρους

18:45

Τέλος του πρώτου μέρους

18:42

Δύο λεπτά ο έξτρα χρόνος

18:41

42': Ο Ναλμπάντης δοκιμάζει τα πόδια του έξω από την μεγάλη περιοχή, η μπάλα ψηλά

18:40

- Έχουμε μπει στο τελευταίο πεντάλεπτο του πρώτου μέρους, μοιρασμένο το ματς μέχρι στιγμής, χωρίς ωστόσο πολλές ευκαιρίες μπροστά από τις δύο εστίες

18:33

36': Ο Παρμαξίδης εκτελεί ένα φάουλ, η μπάλα περνάει από πολλά σώματα, μπερδεύει τον Δαύκο ο οποίος δεν μπλοκάρει σταθερά και ο Ναλμπάντης με κοντινή προβολή γράφει το 1-1

18:33

ΓΚΟΛ η Καλαμαριά!

18:29

- Συμπληρώσαμε μισή ώρα αγώνα, προσπαθεί να αντιδράσει η Καλαμαριά, αλλά δεν απειλεί

18:23

26': Κάρτα στον Πιτσόκο που σταματά αντεπίθεση φωτιά της Δόξας

18:20

23': Μετά από ένα γέμισμα ο Ετόβ γίνεται κάτοχος της μπάλας, ξεπερνά στην ταχύτητα τον Μανουσαρίδη και με όμορφο πλασέ γράφει το 0-1

18:20

ΓΚΟΛ η Δόξα Δράμας!

18:19

20': Επικίνδυνη κατάσταση στα καρέ της Δόξας, μετά από εκτέλεση φάουλ του Παρμαξίδη, οι αμυντικοί των Δραμινών απομακρύνουν

18:11

- Έχουμε συμπληρώσει δέκα λεπτά στην Καλαμαριά, καλός ο ρυθμός στο ματς, χωρίς ωστόσο την μεγάλη φάση

18:04

Πρώτη καλή στιγμή στο ματς για την Δόξα Δράμας

18:03

3': Καλό σουτ του Κίκοφ η μπάλα άουτ

18:01

1': Σέντρα στο ματς

ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ
Καρατζιοβαλής, Παρμαξίδης, Βέντζιος, Πιτσόκος, Λιόνης, Μανουσαρίδης, Καπίας, Ναλμπάντης, Δρόσος, Βλάχος, Αθανασιάδης.
ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ
Δαύκος, Βλασόπουλος, Στεργιανός, Γελαδάρης, Λιαπάκης, Μιλένκοβιτς, Κίκοφ, Ρούτσης, Ετόβ, Κάσσος, Χιντασέλι.
Διαιτητής: Σελεμίδης (Πέλλας). Βοηθοί: Τσιάμπαζης (Κοζάνης), Ξενακίδης (Κοζάνης) και 4ος: Ζούγρας (Κοζάνης)