Λήξη της αναμέτρησης, 2-2 και πρόκριση για την Παρί.

24:13

Δύο τα λεπτά των καθυστερήσεων.

24:10

118': Αλλαγή για την Παρί, στη θέση του Παστόρε ο Φαν ντερ Βιλ.

24:09

117': Ο Ουίλιαν βγάζει σέντρα, ο Κόστα παίρνει την κεφαλιά και ο Σίριγκου εύκολα μπλοκάρει.

24:07

Από κόρνερ του Παστόρε ο Τιάγκο Σίλβα παίρνει ξανά την κεφαλιά, αυτή τη φορά είναι ψιλοκρεμαστή και ο Κουρτουά δεν έχει τρόπο αντίδρασης.

24:07

114': ΓΚΟΛ για την ΠΑΡΙ!

24:06

113': Τεράστια ευκαιρία για την Παρί! Ο Τιάγκο Σίλβα παίρνει την κεφαλιά και ο Κουρτουά κάνει απίστευτη επέμβαση.

24:05

113': Κόρνερ κερδίζει η Παρί από την απομάκρυνση του Ιβάνοβιτς.

24:03

Εντελώς ανοιχτό πλέον το παιχνίδι.

23:59

106': Ξεκίνησε το δεύτερο ημίχρονο.

23:57

Τελείωσε το πρώτο ημίχρονο της παράτασης.

23:52

101': Ο Νταβίντ Λουίζ εκτελεί από μακριά φάουλ και ο Κουρτουά με δυσκολία παραχωρεί κόρνερ.

23:50

Έχουν κάνει υπερπροσπάθεια οι παίκτες της Παρί και αυτό βγαίνει πλέον.

23:47

Ο Αζάρ το εκτελεί ψύχραιμα προς το κέντρο του γηπέδου και σκοράρει.

23:47

96': ΓΚΟΛ για την ΤΣΕΛΣΙ!

23:46

95': Πέναλτι για την Τσέλσι. Ο Τιάγκο Σίλβα έχει βρει την μπάλα με το χέρι.

23:42

91': Αλλαγή για την Τσέλσι, ο Ντρογκμπά αντί του Ραμίρες.

23:42

91': Ξεκίνησε η παράταση.

23:36

Λήξη της κανονικής διάρκειας, πάμε παράταση.

23:34

Γλιτώνει τη δεύτερη κίτρινη ο Ντιέγκο Κόστα.

23:33

23:30

87': Αδύναμο το σουτ του Ραμίρες και εντελώς άστοχο.

23:29

Ο Παστόρε εκτελεί κόρνερ, ο Νταβίντ Λουίζ παίρνει την κεφαλιά και στέλνει την μπάλα στο οριζόντιο δοκάρι και στη συνέχεια στα δίχτυα.

23:28

86': ΓΚΟΛ για την ΠΑΡΙ!

23:27

84': Αλλαγή για την Τσέλσι, ο Ζουμά αντί του Μάτιτς.

23:26

83': Σέντρα από αριστερά από τον Μάξουελ, ο Λαβέτσι παίρνει την κεφαλιά και ο Κουρτουά αποκρούει.

23:26

83': Αλλαγές για την Παρί, Λαβέτσι και Ραμπιό αντί των Βεράτι και Ματουιντί.

23:24

Ο Φάμπρεγκας εκτελεί κόρνερ, η μπάλα δεν απομακρύνεται από την περιοχή της Παρί και ο Κέιχιλ με δυνατό σουτ στέλνει την μπάλα στα δίχτυα.

23:23

81': ΓΚΟΛ για την ΤΣΕΛΣΙ.

23:22

80': Ο Ραμίρες μπαίνει από μέσα δεξιά, κα΄νει το σουτ και ο Σίριγκου αποκρούει.

23:21

Αμύνεται μαζικά η Τσέλσι και προσπαθεί να χτυπήσει στις αντεπιθέσεις.

23:17

74': Κίτρινη στον Βεράτι.

23:16

73': Κίτρινη στον Ντιέγκο Κόστα.

23:15

73': Κίτρινη στον Νταβίντ Λουίζ.

23:13

70': Από μέσα αριστερά ο Παστόρε κάνει διαγώνιο και ο Κουρτουά αποκρούει.

23:12

Μεγάλο ματς από τον Καβάνι, ο οποίος έχει τρέξει πάρα πολύ και έχει δώσει αρκετές μάχες.

23:08

Η Παρί έστω και με 10 δείχνει πιο επικίνδυνη.

23:05

Η Τσέλσι προσπαθεί να παγώσει το παιχνίδι πλέον.

23:01

58': Δοκάρι για την Παρί. Ο Παστόρε κάνει απίστευτη κάθετη και βγάζει μόνο του τον Καβάνι, εκείνος περνάει τον Κουρτουά και στέλνει την μπάλα στο δεξί δοκάρι.

22:59

57': Κόρνερ από τον Καβάνι παίρνει ο Κέιχιλ. Ο Φάμπρεγκας εκτελεί και ο Καβάνι απομακρύνει.

22:56

53': Ο Καβάνι από πλάγια εντός περιοχής σουτάρει, η μπάλα κοντράρει και φεύγει ψηλά.

22:55

Όπως τελείωσε το πρώτο ημίχρονο ξεκίνησε και το δεύτερο.

22:51

49': Απευθείας φάουλ εκτελεί ο Ουίλιαν, αποκρούει ο Σίριγκου.

22:49

47': Αλλαγή για την Τσέλσι, ο Ουίλιαν αντί του Όσκαρ.

22:48

46': Ξεκίνησε το δεύτερο ημίχρονο.

22:47

22:32

Ολοκληρώθηκε το πρώτο ημίχρονο.

22:30

22:28

43': Ατομική ενέργεια από τον Κόστα, ο Καβάνι τον ανατρέπει, αλλά δεν δίνεται πέναλτι.

22:25

40': Κίτρινη στον Ματουιντί.

22:24

39': Ωραία μπαλιά στο δεύτερο δοκάρι προς τον Καβάνι, τελευταία στιγμή παραχωρεί κόρνερ ο Τέρι, το οποίο περνάει ανεκμετάλλευτο.

22:21

37: Κίτρινη στον Όσκαρ.

22:18

Έξαλλοι οι παίκτες της Παρί, ξεσπάει ο Καβάνι σε διαμαρτυρίες.

22:18

33': Κίτρινη στον Μότα.

22:16

31': Απευθείας κόκκινη στον Ιμπραΐμοβιτς για σκληρό φάουλ στον Όσκαρ. Υπερβολική η απόφαση.