4
23:38

Σας ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας. Καλό σας βράδυ!

23:37

Αγχώδης πρόκριση για τη Ρεάλ Μαδρίτης που... σώθηκε χάρη στο 0-2 του πρώτου αγώνα και τον... Κριστιάνο Ρονάλντο. Έντονες αποδοκιμασίες για τους γηπεδούχους από τους οπαδούς τους, που... κουνούν λευκό μαντήλι στον Αντσελότι.

23:35

Λήξη στο ματς!

23:35

90'+4: Κίτρινη κάρτα στον Νόιστεντερ.

23:34

90'+3: Κόρνερ για τη Σάλκε. Εκτελεί ο Φουκς από τα δεξιά, μαζεύει ο Κασίγιας.

23:33

23:32

90': Σουτ του Χέβεντες, πέφτει και μπλοκάρει στη δεξια γωνία του ο Κασίγιας,

23:28

87': Σουτ-βολίδα του Σανέ, διώχνει εντυπωσιακά ο Κασίγιας.

23:27

Άλλο ένα γκολ θέλει η Σάλκε για να προκριθεί...

23:26

Σκόρερ ο Χούντελααρ που κάνει ένα εκπληκτικό σπριντ και νικά τον Κασίγιας με τη βοήθεια και του δοκαριού.

23:26

84': ΓΚΟΛ για τη ΣΑΛΚΕ!

23:25

83': Σουτ του Ίσκο με το δεξί, η μπάλα παίρνει πολλά φάλτσα, αλλά καταλήγει άουτ.

23:24

83': Αλλαγή για τη Ρεάλ Μαδρίτης. Ο Νάτσο στη θέση του Αρμπελόα.

23:23

Απόλυτα μοιρασμένη η κατοχή της μπάλας στο 50%-50%.

23:22

81': Αλλαγή για τη Σάλκε. Ο Ουτσίντα στη θέση του Μπαρνέτα.

23:19

77': Σουτ του Γκορέτσκα έξω από την περιοχή, αλλά δεν είναι δυνατό και ο Κασίγιας μαζεύει.

23:16

Πιέζει για άλλο ένα γκολ η Ρεάλ, μετη Σάλκε να δείχνει να έχει ξεμείνει από δυνάμεις.

23:13

73': Ο Μπέιλ κάνει το δυνατό σουτ, διώχνει με γροθιές ο Βέλενροϊτερ.

23:10

70': Μακρινό σουτ του Κρόος, διώχνει εντυπωσιακά σε κόρνερ ο Βέλενροϊτερ.

23:05

65': Μεγάλη ευκαιρία για τη Ρεάλ! Ο Αρμπελόα βγαίνει τετ α τετ με τον Βέλενροϊτερ, αλλά ο γκολκίπερ αποκρούει το σουτ του.

23:04

64': Σουτ του Ρονάλντο, μαζεύει εύκολα ο Βέλενροϊτερ.

23:02

62': Κόρνερ για τη Σάλκε. Εκτελεί ο Μπαρνέτα από τα αριστερά, η μπάλα έπειτα από κόντρες φτάνει ξανά σε αυτόν, αλλά το σουτ του από τα αριστερά περνά νέο κόρνερ.

22:59

58': Διπλή αλλαγή για τη Ρεάλ. Ο Μόντριτς περνά στη θέση του Κεντίρα και αποθεώνεται, καθώς επιστρέφει 4 μήνες μετά από τραυματισμό και ο Κοεντράο αφήνει τη θέση του στον Μαρσέλο.

22:58

57': Αλλαγή για τη Σάλκε. Ο Γκορέτσκα στη θέση του Χέγκερ.

22:58

Πανέμορφο σουτ του Σανέ από τα δεξιά με το αριστερό, ανήμπορος να αντιδράσει ο Κασίγιας και 3-3.

22:58

57': ΓΚΟΛ για τη ΣΑΛΚΕ!

22:57

56': Κόρνερ για τη Σάλκε.

22:56

55': Κίτρινη κάρτα στον Κοεντράο.

22:55

Αυτό είναι το 20ό γκολ του Γάλλου τη φετινή σεζόν.

22:54

Πολύ ωραία ενέργεια του Μπενζεμά μέσα στην περιοχή που αποφεύγει τους αντίπαλους αμυντικούς και πλασάρει με το δεξί για το 3-2. Ίσως και να βρίσκεται σε θέση οφσάιντ ο άσος της Ρεάλ.

22:54

52': ΓΚΟΛ για τη ΡΕΑΛ ΜΑΔΡΙΤΗΣ!

22:51

50': Κόρνερ για τη Σάλκε. Εκτελεί ο Μπαρνέτα από τα αριστερά, περνά ανεκμετάλλευτο.

22:50

49': Κόρνερ για τη Ρεάλ Μαδρίτης. Εκτελεί ο Κρόος από τα αριστερά, μαζεύει ο Βέλενροϊτερ που παίρνει και φάουλ.

22:49

48': Κόρνερ για τη Σάλκε. Εκτελεί ο Μπαρνέτα από τα αριστερά, διώχνουν οι αμυντικοί της Ρεάλ.

22:48

47': Σουτ του Μπαρνέτα από τα δεξιά, στην αγκαλιά του Κασίγιας.

22:48

Προθερμαίνεται ο Μόντριτς που αναμένεται να πάρει λεπτά συμμετοχής.

22:47

46': Ξεκίνησε το β΄ημίχρονο.