23:52

Λήξη αναμέτρησης, 1-1 το τελικό σκορ.

23:48

23:48

90': Ο Λιχστάινερ βγαίνει και μπαίνει ο Παντοΐν για τη Γιουβέντους.

23:44

Πιέζει πλέον αρκετά η Ρόμα.

23:42

84': Κίτρινη στον Βιντάλ.

23:41

83': Ο Μοράτα βγαίνει και στη θέση του ο Κομάν για τη Γιουβέντους.

23:40

82': Μακρινό σουτ από τον Ναϊνγκολάν, εύκολα ο Μπουφόν.

23:38

80': Κακό σουτ από τον Ιτούρμπε από τα όρια της περιοχής.

23:37

Εκτελείται φάουλ από πλάγια στο δεύτερο δοκάρι, ο Κεϊτά παίρνει την κεφαλιά, η μπάλα χτυπάει και στον Μαρκίζιο και καταλήγει στα δίχτυα.

23:36

78': ΓΚΟΛ για τη ΡΟΜΑ!

23:34

77': Κίτρινη στον Κιελίνι.

23:30

73': Κλείνει τις αλλαγές της η Ρόμα, Ναϊνγκολάν αντί Ντε Ρόσι.

23:30

72': Ο Μανωλάς παίρνει την κεφαλιά και ο Μπουφόν κάνει πολύ καλή επέμβαση.

23:29

71': Ιτούρμπε αντί Τότι για τη Ρόμα.

23:28

71': Κίτρινη στον Μαρκίζιο.

23:27

Έχει παγώσει η Ρόμα, δείχνει να μην μπορεί να συνέλθει.

23:23

65': Αλλαγή για τη Ρόμα, ο Φλορέντσ αντί του Λιάιτς.

23:22

Εξαιρετική εκτέλεση του φάουλ που είχε κερδίσει ο Βιντάλ από τον Τέβεζ.

23:21

64': ΓΚΟΛ για τη ΓΙΟΥΒΕΝΤΟΥΣ!

23:19

62': Αποβάλλεται ο Τοροσίδης με δεύτερη κίτρινη για φάουλ στον Βιντάλ. Λανθασμένη η απόφαση, μπερδεύονται τα πόδια του με τον Χιλιανό.

23:17

60': Κίτρινη στον Γιανγκά Μπιβά.

23:15

57': Κίτρινη στον Πιάνιτς.

23:12

54': Κίτρινη στον Μοράτα.

23:10

Έχει μπει πιο δυνατά η Γιουβέντους.

23:08

50': Διαγώνιο σουτ από τον Βιντάλ από τα όρια της περιοχής, λίγο άουτ η μπάλα.

23:03

23:02

22:46

Τέλος πρώτου ημιχρόνου.

22:43

43': Μπαίνει στην περιοχή ο Τέβεζ, κάνει το διαγώνιο σουτ, η μπάλα βρίσκει και στον Μανωλά και φεύγει λίγο έξω.

22:42

41': Κίτρινη στον Εβρά.

22:38

Πολύ αργός ο ρυθμός.

22:34

33': Ο Μοράτα κάνει ένα σουτ από μέσα αριστερά, αλλά είναι εντελώς άστοχο.

22:33

32': Κίτρινη στον Ντε Ρόσι.

22:30

Δυσκολεύεται πολύ να αναπτυχθεί σωστά η Ρόμα.

22:26

Η Γιουβέντους περιμένει και προσπαθεί να βγαίνει γρήγορα σε επιθέσεις.

22:23

22': Ο Περέιρα κάνει το γύρισμα, ο Μανωλάς διώχνει και στέκεται τυχερός που δεν πετυχαίνει αυτογκόλ.

22:20

19': Κίτρινη στον Τοροσίδη.

22:18

Κλασικό ιταλικό ματς ως τώρα, προσεκτικές οι δύο ομάδες.

22:14

Κυκλοφορεί την μπάλα η Ρόμα στα τελευταία λεπτά.

22:10

9': Κακή η εκτέλεση κόρνερ του Τέβεζ, απομακρύνει εύκολα η άμυνα της Ρόμα.

22:08

7': Σουτ στην κίνηση από τον Βιντάλ, είναι αδύναμο και η μπάλα περνάει εκτός εστίας.

22:05

Αναγνωριστικά τα πρώτα λεπτά.

22:01

21:58

21:55

Μονόδρομος η νίκη για τη Ρόμα αν θέλει να έχει ελπίδες για το πρωτάθλημα, καθώς είναι στο -9.

21:45

Υπενθυμίζεται πως όλα τα ματς ξεκινούν με 15 λεπτά καθυστέρηση λόγω όσων γίνονται στην Πάρμα.

21:37

Καλησπέρα σας, σε περίπου 20 λεπτά ξεκινάει το μεγάλο ματς της Ρόμα με τη Γιουβέντους.

ΡΟΜΑ
Ντε Σάνκτις, Τοροσίδης, Μανωλάς, Γιανγκά - Μπιβά, Χολέμπας, Ντε Ρόσι, Κεϊτά, Πιάνιτς, Λιάιτς, Ζερβινιό, Τότι
Αναπ: Κόουλ Ναϊνγκολάν, Ιτούρμπε, Κούρτσι, Σκορούπσκι, Αστόρι, Φλορέντσι, Παρέδες, Σπόγι, Ουτσάν, Βέρντε, Σανάμπρια