0
17:55

Σας ευχαριστούμε που μείνατε μαζί μας. Καλό σας απόγευμα.

17:54

Τα Χανιά προσπάθησαν για την ισοφάριση στην επανάληψη, αλλά ο Παναιγιάλειος ήταν καλύτερος στο μεγαλύτερο διάστημα του αγώνα κι έφτασαν δίκαια στη νίκη.

17:52

90'+5: Λήξη της αναμέτρησης! Νίκη με 2-0 για τον Παναιγιάλειο.

17:51

Δεν βιάζεται πια ο Παναιγιάλειος που κρατά το υπέρ του αποτέλεσμα.

17:47

Πέντε τα λεπτά των καθυστερήσεων.

17:46

90': Αλλαγή για τον Παναιγιάλειο. Ο Μπουρλάκης αφήνει τη θέση του στον Σκαρτσίλα.

17:45

88': Κεφαλιά από τον Πάγκαλο, αλλά δεν την έχει πιάσει όπως θα ήθελε και ο Αθανασόπουλος αποκρούει.

17:43

86': Κόρνερ για τον Παναιγιάλειο. Εκτελείται από τα αριστερά, αλλά δεν αποφέρει κάτι.

17:42

85': Κίτρινη κάρτα στον Ρόχας.

17:41

84': Καλό γυριστό σουτ του Ρόχας, ο Αθανασόπουλος αποκρούει.

17:38

82': Κίτρινη κάρτα στον Σακελλαρίου.

17:36

80': Κόρνερ για τον Παναιγιάλειο. Εκτελείται από τα δεξιά, αλλά περνά ανεκμετάλλευτο.

17:35

Συνεχίζουν με 10 τα Χανιά, καθώς ο Κοντέων είναι εκτός αγωνιστικού χώρου, έχοντας ματώσει στο κεφάλι. Επιστρέφει με το κλασικό διχτάκι στο κεφάλι, καθώς θα χρειαστεί ράμματα.

17:32

Μικρή διακοπή, καθώς Γκότοβος και Κοντέων συγκρούστηκαν στον αέρα.

17:32

75': Σουτ του Γκονζάλεζ στην κίνηση, μαζεύει ο Αθανασόπουλος.

17:31

74': Τελευταία αλλαγή για τα Χανιά. Ο Ρόχας στη θέση του Ρένια.

17:29

73': Κίτρινη κάρτα στον Γκότοβο.

17:24

Έπειτα από εκτέλεση φάουλ του Ουρτάδο, ο Ιωάννου κάνει την κεφαλιά, ο Σικαλιάς χάνει τη μπάλα από τα χέρια του και ο Μπουρλάκης από κοντά στέλνει την μπάλα στα δίχτυα.

17:24

67': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟ!

17:22

65': Κόρνερ για τα Χανιά. Εκτελείται από τα αριστερά, διώχνει με γροθιές ο Αθανασόπουλος.

17:18

Πιέζουν στην επανάληψη τα Χανιά, χωρίς, όμως, να απειλούν με αξιώσεις.

17:14

58': Αλλαγή για τα Χανιά. Ο Αλέκου στη θέση του Εσόνο.

17:11

54': Κίτρινη κάρτα τον Ακπαρίδη.

17:09

53': Αλλαγή για τον Παναιγιάλειο. Στη θέση του Πις ο Νάστος.

17:09

Πολλά νεύρα για τους παίκτες των δύο ομάδων, με τον Τσαμούρη να προσπαθεί να τους ηρεμήσει με συνεχείς προειδοποιήσεις.

17:04

Χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες.

17:02

46': Ξεκίνησε το β' ημίχρονο!

17:01

Επέστρεψαν στον αγωνιστικό χώρο οι δύο ομάδες.

16:48

Καλύτερος στο πρώτο μέρος ο Παναιγιάλειος, που είχε ευκαιρίες και για άλλο γκολ μετά το τέρμα του Μίλιεβιτς που χωρίζει προς το παρόν τις δύο ομάδες.

16:47

Λήξη α' ημιχρόνου. 1-0 για τον Παναιγιάλειο.

16:46

45'+1: Κόρνερ από τα δεξιά για τον Παναιγιάλειο. Εκτελεί ο Ρουμπουλάκου, μαζεύει χωρίς πρόβλημα ο Σικαλιάς.