2
-
2
23:53

90+3': Τέλος του αγώνα.

23:52

Ο Κάλινιτς φεύγει σε θέση τετ α τετ, ντριπλάρει και τον Ρομπέρτο και σε κενή εστία ισοφαρίζει.

23:52

90+2': ΓΚΟΛ η ΝΤΝΙΕΠΡ.

23:50

Ο Ντομίνγκεζ εκτελεί δεξιά και χαμηλά, στην άλλη γωνία ο Μπόικο και 2-1 ο Ολυμπιακός.

23:49

90': ΓΚΟΛ ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ.

23:49

89': Κίτρινη στον Φεντέτσκι για το μαρκάρισμα στον Ντομίνγκεζ.

23:49

89': ΠΕΝΑΛΤΙ ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ.

23:48

89': Αυτή τη φόρα εκτελεί ο Ντομίνγκεζ, διώχνουν οι Ουκρανοί.

23:48

88': Πάλι ο Φορτούνης, σε νέο κόρνερ.

23:47

88': Νέο κόρνερ. Ο Φορτούνης εκτελεί, διώχνουν σε νέο κόρνερ.

23:47

87': Καλή εκτέλεση, ο Σιόβας αμαρκάριστος κάνει την κεφαλιά πάνω στον Μπόικο.

23:46

86': Ο Ελαμπντελαουί μπαίνει επικίνδυνα στην περιοχή από δεξία, το σουτ του κοντράρεται και κόρνερ.

23:43

84': Ο Μπέζους στη θέση του Φέντορτσουκ, που φλερτάριζε με τη δεύτερη κίτρινη.

23:43

83': Σέντρα του Μαζουακού, αμαρκάριστος ο Μήτρογλου στο ύψος της μικρής περιοχής, σημαδεύει άουτ με το κεφάλι.

23:41

82': Εκτελεί ο Ντομίνγκεζ, διώχνουν οι αμυντικοί.

23:41

81': Παραλίγο αυτογκόλ του Φέντορτσουκ από προσπάθεια του Ντομίνγκεζ, κόρνερ.

23:40

81': Δυνατό σουτ του Γκάμα έξω από την περιοχή, άουτ.

23:39

79': Ο Κονοπλιάνκα μπαίνει στην περιοχή από αριστερά και σουτάρει με το δεξί, αποκρούει με τις γροθιές ο Ρομπέρτο.

23:38

78': Απευθείας εκτέλεση του Κονοπλιάνκα, πάνω από τα δοκάρια.

23:36

77': Ο Γκάμα στη θέση του Ματέους, που αποχώρησε σχεδόν βρίζοντας τον προπονητή του Μίρον Μάρκεβιτς για την αλλαγή.

23:36

76': Να μία καλή ενέργεια του Ντομίνγκεζ, το σουτ του Φορτούνη φεύγει πάνω από τα δοκάρια.

23:35

75': Με αριθμητικό μειονέκτημα και ψυχολογία στα... τάρταρα τα λεπτά κυλούν μάλλον βασανιστικά.

23:33

74': Πάλι πλασαριστά, κλέβει ο Φορτούνης.

23:33

73': Ευκαιρία η Ντνιεπρ. Ο Κάλινιτς αποφεύγει το μαρκάρισμα του Σιόβα και πλασάρει από πλάγια θέση, σε κόρνερ ο Ρομπέρτο.

23:31

71': Κόρνερ η Ντνιεπρ. Πλασαριστά ο Κονοπλιάνκα, σέντρα του Ισίντιο, διώχνουν οι του Ολυμπιακού.

23:29

69': Χαρίζει τη δεύτερη κίτρινη στον Κανκάβα, που κάνει σκόπιμα χέρι, ο Ολλανδός διαιτητής.

23:25

65': Ο Φορτούνης στη θέση του Αφελάι και ο Ντοσεβί στη θέση του Ντουρμάζ.

23:22

62': Μέσα ο Κάλινιτς, έξω ο Ζοζούλια.