1
17:53

Λήξη της αναμέτρησης. Απόλλων Σμύρνης - Παναιγιάλειος 1-1.

17:51

90'+1: Χλιαρό σουτ Πινέιρο, εύκολα ο Αθανασόπουλος.

17:50

17:49

90': Σέντρα Φαρία στην αγκαλιά του Αθανασόπουλου.

17:47

88': Κίτρινη κάρτα στον Αθανασόπουλο για καθυστέρηση.

17:44

Πέντε λεπτά πριν από το 90', ο Παναιγιάλειος είναι καλύτερος και η ισοφάρισή του στο 65' ήταν φυσική εξέλιξη του αγώνα.

17:43

84': Κίτρινη κάρτα στον Λαγό.

17:42

Καταιγίδα ξανά στη Ριζούπολη!

17:40

82': Τελευταία αλλαγή και για τον Παναιγιάλειο. Ο Σκαρτσίλας αντί του Μπουρλάκη.

17:39

80': Φάουλ Γκόλια από τα δεξιά, γυριστό Ανγκούλο από το ύψος του πέναλτι, με εκτίναξη σε κόρνερ ο Αθανασόπουλος.

17:39

80': Τελευταία αλλαγή για τον Απόλλωνα. Ο Ανγκούλο αντί του Τζιώρα.

17:35

76': Κόρνερ για τον Παναιγιάλειο από τα δεξιά με τον Μίλιεβιτς. Περνά ανεκμετάλλευτο.

17:34

75': Κίτρινη κάρτα στον Φαρία.

17:33

74': Κίτρινη κάρτα στον Κύργια στον πάγκο, για διαμαρτυρία.

17:33

74': Αλλαγή για τον Παναιγιάλειο. Ο Νάστος αντί του Πιζ.

17:32

73': Μεγάλη ευκαιρία για τον Παναιγιάλειο. Ο Μίλιεβιτς έβγαλε την κάθετη για τον Φουράδο, που βρέθηκε μόνος σε θέση τετ α τετ από το ύψος του πέναλτι, σούταρε, αλλά απέκρουσε σωτήρια ο Ταΐρης.

17:31

72': Δεύτερη αλλαγή για τον Απόλλωνα. Ο Σουάνης αντί του Φαρινόλα.

17:29

70': Κόρνερ για τον Απόλλωνα. Περνά ανεκμετάλλευτο.

17:28

70': Αλλαγή για τον Απόλλωνα. Ο Λαγός αντί του Καραδέμητρου.

17:25

Κάθετη Πιζ για τον Σανδραβέλη, που μπαίνει από τα δεξιά μέσα στην περιοχή και με εξαιρετικό δυνατό ψηλοκρεμαστό σουτ πάνω στην κίνηση φέρνει το ματς στα ίσα.

17:24

65': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟ!

17:18

60': Πρώτη αλλαγή για τον Παναιγιάλειο. Ο Ρουμπουλάκου αντί του Σπίνουλα.

17:17

58': Κόρνερ για τον Παναιγιάλειο. Περνά ανεκμετάλλευτο.

17:14

55': Μεγάλη ευκαιρία για τον Απόλλωνα. Σέντρα Βασιλαντωνόπουλου από τα δεξιά, ο Τζιώρας υπό πίεση θα βγάλει μέσα στην περιοχή και δεξιά για τον επερχόμενο Καραδέμητρο, που δεν θα πιάσει καλό σουτ από πλεονεκτική θέση και θα στείλει την μπάλα αρκετά μέτρα από το αριστερό δοκάρι του Αθανασόπουλου.