2
-
0
21:53

90+4': Τέλος του αγώνα.

21:52

90+4': Γκολ ο Ολυμπιακός, αλλά ακυρένεται. Χρεώνεται φάουλ του Μήτρογλου στον αμυντικό, που νιώθει τα χέρια του Έλληνα επιθετικου και πέφτει εύκολα.

21:51

90+4': Κίτρινη ο Μανιάτης, χάνει τη ρεβάνς.

21:51

90+4': Κόρνερ ο Ολυμπιακός.

21:49

90+2': Κίτρινη ο Φέντορτσουκ.

21:48

90': Τέσσερα λεπτά οι καθυστερήσεις.

21:45

88': Ο Μπρούνο Γκάμα στη θέση του Ματέους.

21:44

86': Κόρνερ ο Ολυμπιακός. Στην εκτέλεση ο Ντουρμάζ, καθαρίζει ο Μπόικο.

21:38

81': Κόρνερ για την Ντνιεπρ. Εκτελεί ο Κονοπλιάνκα, διώχνουν με τα πολλά οι ερυθρόλευκοι.

21:38

80': Κίτρινη ο Μιλιβόγεβιτς.

21:35

78': Κίτρινη ο Αφελάι.

21:34

76': Σε θέση βολής αμαρκάριστος ο Κονοπλιάνκα, στην εξωτερική πλευρά των διχτύων το σουτ του.

21:32

75': Έχει... κρυώσει ο Ολυμπιακός, που έχει πάρει την κατοχή, αλλά χωρίς ψυχολογία δεν βρίσκει διαδρόμους και δεν απειλεί.

21:28

71': Ο Ντουρμάζ στη θέση του Ντοσεβί.

21:27

69': Ο Φέντορτσουκ στη θέση του Ζοζούλια.

21:25

68': Κόρνερ για τον Ολυμπιακό. Εκτελεί ο Φορτούνης, διώχνουν οι Ουκρανοί.

21:22

65': Κόρνερ για τον Ολυμπιακό. Εκτελεί ο Φορτούνης, διώχνει με τις γροθιές ο Μπόικο.

21:19

62': Καλή εκτέλεση φάουλ-γέμισμα του Φορτούνη, άουτ η κεφαλιά του Σιόβα.

21:18

60': Κίτρινη ο Κονοπλιάνκα.

21:15

57': Ο Φορτούνης στη θέση του Ντομίνγκεζ και ο Μιλιβόγεβιτς σε αυτή του Σαντάνα.

21:14

57': Κίτρινη ο Κανκάβα.

21:14

56': Ο Ροτάν δοκιμάζει ακριβώς το ίδιο με τη φάση του γκολ, αλλά αυτή τη φορά οι αμυντικόι κόβουν.

21:13

55': Κίτρινη ο Σαντάνα.

21:12

Πολύ φτηνό γκολ. Ο Ροτάν εκτελεί φάουλ από θέση έξω αριστερά με φάλτσα και με πορεία προς την εστία, παρεμβάλλονται σώματα, ο Ρομπέρτο αιφνιδιάζεται και η μπάλα καταλήγει στα δίχτυα. Κακή αντίδραση τόσο της άμυνας, όσο και του Ρομπέρτο.

21:12

54': ΓΚΟΛ η ΝΤΝΙΕΠΡ.

21:10

52': Κόρνερ ο Ολυμπιακός. Εκτελεί ο Ντομίνγκεζ, διώχνουν οι Ουκρανοί στο πρώτο δοκάρι.

21:08

Ο Κανκάβα βρίσκει χώρο έξω από την περιοχή και σουτάρει, η μπάλα κοντράρει στο πόδι του Σαντάνα, παίρνει τρομερά φάλτσα και παρά την προσπάθεια του Ρομπέρτο η μπάλα καταλήγει στα δίχτυα. Ο Καγκάβα βρέθηκε αμαρκάριστος σε επικίνδυνο σημείο, αλλά ο Ολυμπιακός στάθηκε και άτυχος.

21:08

50': ΓΚΟΛ η ΝΤΝΙΕΠΡ.

21:06

49': Ο Ντομίνγκεζ εκτελεί φάουλ σαν κόρνερ, ο Σαντάνα προσπαθεί να κάνει την κεφαλιά, καθαρίζει ο Μπόικο.

21:03

46': Ξεκίνησε το β' μέρος.

21:03

46': Ο Κάλινιτς στη θέση του Μπέζους.