4
-
0
21:22

90+3': Τέλος του αγώνα.

21:21

90+3': Κόρνερ ο ΠΑΟΚ. Εκτελεί ο Ρατς, διώχνουν οι του Ατρόμητου.

21:18

90': Τρία λεπτά οι καθυστερήσεις.

21:16

87': Κόρνερ ο ΠΑΟΚ. Εκτελεί ο Ρατς, διώχνουν οι αμυντικοί.

21:15

86': Ο Γκολάσα στη θεση του Περέιρα.

21:08

79': Ο Παπάζογλου στη θέση του Ναπολεόνι.

21:06

Μετά από νέα αντεπίθεση ο Ναπολεόνι μπαίνει στην περιοχή και από πλάγια θέση εκτελεί τον Ιτάνζ γράφοντας το 4-0.

21:06

77': ΓΚΟΛ ο ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ.

21:02

73': Ο Κωνσταντινίδης στη θέση του Σκόνδρα.

21:01

Νέα αντεπίθεση για τον Ατρόμητο, με τον Ιτάνζ να σταματάει το σουτ του Κούρου και τον Κατσουράνη σε κενή εστία να γράφει το 3-0.

21:01

72': ΓΚΟΛ ο ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ.

20:59

71': Ο Μακ μπαίνει επικίνδυνα στην περιοχή, αλλά καθυστέρησε και κόπηκε σε κόρνερ. Περνάει αναξιοποίητο.

20:58

69': Τεράστια ευκαιρία για τον Ατρόμητο. Με ταχύτατη αντεπίθεση οι γηπεδούχοι βγαίνουν τρεις με έναν, αλλά το σουτ του Ναπολεόνι σταματάει στο δοκάρι.

20:54

65': Έξω ο Μαρσελίνιο και ο Δημούτσος, μέσα ο Αγκουαζί και ο Μπρίτο.

20:52

63': Δυνατό σουτ του Κάτσε έξω από την περιοχή, άουτ.

20:48

59': Κόρνερ ο ΠΑΟΚ. Εκτελεί ο Ρατς, διώχνουν οι αμυντικοί.

20:45

56': Ο Ρατς εκτελεί το κόρνερ, άουτ η κεφαλιά του Κόστα.

20:45

56': Ο Τζιόλης στη θέση του Σαλπιγγίδη.

20:44

55': Μεγάλη ευκαιρία ο ΠΑΟΚ. Ωραία κυκλοφορία και σέντρα του Ρατς, ο Γκορμπούνοφ διώχνει σε κόρνερ και ενώ ο Περέιρα ήταν έτοιμος να σκοράρει.

20:43

54': Καλή εκτέλεση φάουλ του Ρατς μερικά μέτρα έξω από την περιοχή, πέφτει στη γωνία του και μπλοκάρει ο Γκορμπούνοφ.

20:41

53': Πάλι ο Ρατς, διώχνουν οι αμυντικοί.

20:41

52': Κόρνερ ο ΠΑΟΚ. Εκτελεί ο Ρατς, νέο κόρνερ.

20:40

Εξαιρετική κάθετη του Μαρσελίνιο προς τον Ούμπιντες που μπαίνει στην περιοχή και με άψογο πλασέ γράφει το 2-0.

20:39

51': ΓΚΟΛ ο ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ.

20:38

49': Λάθος του Κόστα έξω από την περιοχή, κακή όμως η σέντρα του Ναπολεόνι, χάθηκε η ευκαιρία για τους γηπεδούχους.

20:34

46': Ξεκίνησε το β' μέρος.

20:32

Επέστρεψαν στο γήπεδο οι δύο ομάδες.

20:18

45+1': Τέλος ημιχρόνου.

20:17

45+1': Αδύναμο σουτ του Κάτσε, κανένα πρόβλημα για τον Γκορμπούνοφ.

20:16

45+1': Ευκαιρία ο Ατρόμητος. Αδράνεια στην άμυνα του ΠΑΟΚ, σουτ του Ναπολεόνι από καλή θέση, αποκρούει ο Ιτάνζ.

20:15

45': Ένα λεπτό ο έξτρα χρόνος.

20:15

44': Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ. Εκτελεί ο Περέιρα, καθαρίζει ο Γκορμπούνοφ.

20:13

42': Δεύτερη κίτρινη και αποβολή για τον Αθανασιάδη. Με δέκα ο ΠΑΟΚ. Σωστή η δεύτερη κίτρινη καθώς πάτησε τον Πίτου Γκαρσία, η πρώτη δεν υπήρχε.

20:10

Στην πρώτη του ευκαιρία ο Ατρόμητος σκοράρει. Ο Κιβρακίδης σεντράρει από δεξιά στο δεύτερο δοκάρι, αμαρκάριστος ο Δημούτσος πιάνει την κεφαλιά με όλη του την άνεση και στέλνει την μπάλα στα δίχτυα του Ιτάνζ, 1-0 ο Ατρόμητος.

20:10

39': ΓΚΟΛ ο ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ.

20:08

37': Σέντρα του Περέιρα από αριστερά, άουτ η κεφαλιά του Αθανασιάδη υπό την πίεση του Φυτανίδη.

20:07

36': Διαγώνιο σουτ του Δημούτσου υπό πίεση από πλάγια θέση, σε ετοιμότητα ο Ιτάνζ.

20:05

34': Μακρινό ευθύβολο σουτ του Σαλπιγγίδη, μπλοκάρει ο Γκορμπούνοφ.

20:02

31': Κίτρινη ο Αθανασιάδης.

19:58

27': Μακρινό σουτ του Κιβρακίδη, ψηλά άουτ.

19:56

25': Κίτρινη ο Κούρος.

19:54

23': Έχει ισορροπήσει ο Ατρόμητος, αλλά για την ώρα δεν έχει απειλήσει.

19:44

14': Σέντρα του Περέιρα, κεφαλιά του Βίτορ στην αγκαλιά του Γκορμπούνοφ.

19:43

12': Κίτρινη ο Κατσουράνης.

19:42

11': Κόρνερ για τον Ατρόμητο. Εκτελεί ο Ούμπιντες, διώχνουν οι αμυντικοί.

19:40

9': Νέα καλή στιγμή για τον ΠΑΟΚ με τον Περέιρα να σουτάρει λίγο άουτ έξω από την περιοχή.

19:39

8': Μεγάλη ευκαιρία ο ΠΑΟΚ. Σέντρα του Ρατς από αριστερά, ο Περέιρα κάνει το πλασέ στην κίνηση από το ύψος της μικρής περιοχής, εξαιρετική επέμβαση του Γκορμπούνοφ.

19:38

7': Καλύτερα έχει μπει ο ΠΑΟΚ, που έχει την κατοχή και φτάνει εύκολα στην αντίπαλη περιοχή.

19:32

1': Απειλεί ο ΠΑΟΚ πριν ολοκληρωθεί το πρώτο λεπτό με τον Περέιρα αρχικά και τον Μακ στη συνέχεια να μην πιάνουν το σουτ όπως θα ήθελαν μέσα από την περιοχή.

19:31

1': Ξεκίνησε το ματς.

19:28

19:23

Ντεμπούτο στον πάγκο του Ατρόμητου κάνει ο Νίκος Νιόπλιας.

19:22

Στην 3η θέση με 47 βαθμούς βρίσκεται ο ΠΑΟΚ.

19:18

Στην 9η θέση με 31 βαθμούς, δέκα μακριά από τα πλέι οφ, βρίσκεται ο Ατρόμητος.

19:15

Καλησπέρα. Σε ένα τέταρτο ξεκινάει το ματς Ατρόμητος-ΠΑΟΚ για την 24η αγωνιστική.

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ
Γκορμπούνοφ, Πίτου Γκαρσία, Κατσουράνης, Λαζαρίδης, Φυτανίδης, Κιβρακίδης, Κούρος, Δημούτσος, Ούμπιντες, Ναπολεόνι, Μαρσελίνιο.
Αναπ: Τσενάμο, Καραμάνος, Νάστος, Μπρίτο, Αγκουαζί, Καράσκο, Παπάζογλου.
Ιτάνζ, Σκόνδρας, Βίτορ, Κόστα, Ρατς, Νομπόα, Κάτσε, Περέιρα, Σαλπιγγίδης, Μακ, Αθανασιάδης.
Αναπ: Γιακουμής, Παπαγιαννόπουλος, Κωνσταντινίδης, Γκολάσα, Κίτσιου, Τζιόλης, Κουλούρης.
Διαιτητής ο Αρετόπουλος (Τρικάλων) με βοηθούς τους Σωτηρόπουλο (Αχαΐας) και Βερρή (Λέσβου). 4ος ο Στυλιαράς (Αιτωλοακαρνανίας).