1
-
0
16:50

90': Τέλος του αγώνα.

16:47

89': Νέα ευκαιρία ο ΟΦΗ. Ο Κουτσιανικούλης από θέση τετ α τετ προσπάθησε να κρεμάσει τον Πασχαλάκη, που απόκρουσε με υπερένταση.

16:44

87': Ο Στόγιος στη θέση του Μπαλντά.

16:41

84': Μεγάλη ευκαιρία ο ΟΦΗ. Ο Κουτσιανικούλης από δεξιά κάνει το γύρισμα, το σουτ του Τζορτ φεύγει μόλις άουτ.

16:39

82': Κόρνερ για τον ΟΦΗ. Επιθετικό φάουλ του Δαμιανάκη.

16:38

81': Ο Ροβίθης μπαίνει στην περιοχή και σουτάρει, δύσκολη επέμβαση του Πασχαλάκη.

16:32

75': Ο Τζορτζ στη θέση του Λαμπρόπουλου.

16:26

69': Ο Μελίσσης στη θέση του Παπαγεωργίου και ο Μεχία σε αυτή του Χασομέρη.

16:25

68': Κόρνερ για τον Πανθρακικό. Καθαριζει ο Λόρια.

16:25

68': Ωραία μπαλιά στην πλάτη της άμυνας από τον Μακρή, ο Κουτσιανικούλης κάνει το μονοκόμματο, άουτ.

16:22

65': Καλή εκτέλεση φάουλ του Μπαλντά από πλάγια θέση, πάνω από τα δοκάρια.

16:21

64': Κίτρινη ο Μανιδάκης.

16:19

62': Ο Μανιδάκης στη θέση του Μονιάκη.

16:16

59': Κίτρινη ο Ηλιάδης.

16:11

54': Ανεκμετάλλευτο κόρνερ για τον ΟΦΗ.

16:05

49': Μεγάλη ευκαιρία ο ΟΦΗ. Λάθος συνεννόηση των κεντρικών αμυντικών του Πανθρακικού, ο Κουτσιανικούλης φάτσα με τον Πασχαλάκη σουτάρει πάνω από την εστία.

16:04

47': Ο Κουτσιανικούλης έκανε το μακρινό σουτ, μπλοκάρει ο Πασχαλάκης.

16:03

46': Ξεκίνησε το β' μέρος.

16:01

Στον αγωνιστικό χώρο επέστρεψαν οι δύο ομάδες.

15:47

45': Τέλος ημιχρόνου.

15:41

41': Κόρνερ για τον ΟΦΗ. Εκτελείται πλασαριστά, ο Λαμπρόπουλος στρώνει στον Μακρή, που σουτάρει από το ύψος της περιοχής άουτ.

15:37

36': Κόρνερ για τον ΟΦΗ. Εκτελεί ο Λαμπρόπουλος, άστοχη η κεφαλιά του Δαμιανάκη.

15:36

36': Ο Κουτσιανικούλης στη θέση του Μερεμπασβίλι.

15:33

33': Νέα τελική για τον Πανθρακικό, αλλά κι αυτή πολλά μέτρα άουτ. Ο Χασομέρης έκανε το σουτ έξω από την περιοχή, αλλά ήταν άστοχος.

15:32

32': Απευθείας εκτέλεση φάουλ του Μπαλντά περίπου δέκα μέτρα έξω από την περιοχή, αρκετά μέτρα άουτ.

15:30

29': Φαίνεται πως ένιωσε κάποιο τράβηγμα ο Μερεμπασβίλι κατά την προσπάθειά του και ζήτησε αλλαγή.

15:29

29': Ο Μερεμπασβίλι δοκιμάζει το πόδι του από μακριά, πάνω από τα δοκάρια.

15:23

23': Ωραία κάθετη για τον Χασομέρη από τον Ψάλτη, βγαίνει και διώχνει με τα πόδια ο Λόρια, που στην προσπάθειά του φαίνεται να έχει τραυματιστεί στο γόνατο. Συνεχίζει κανονικά πάντως ο τερματοφύλακας του ΟΦΗ.

15:18

18': Εκτελεί ο Μάρτινς, καθαρίζει ο Λόρια.

15:17

17': Κόρνερ για τον Πανθρακικό. Σε νέο κόρνερ διώχνει ο Μπολάκης.

15:13

Ο Λαμπρόπουλος ελίσσεται έξω από την περιοχή και με δυνατό αριστερό σουτ νικάει τον Πασχαλάκη, ανοίγοντας το σκορ. Πολύ ωραίο γκολ από τον Έλληνα χαφ.

15:13

12': ΓΚΟΛ ο ΟΦΗ.

15:08

8': Εκτελεί ο Μπαλντά, διώχνει στο πρώτο δοκάρι ο Μαραθιανός.

15:08

7': Μακρινό σουτ του Ψάλτη, σε κόρνερ ο Λόρια.

15:05

4': ΔΟΚΑΡΙ ο ΟΦΗ. Ο Μονιάκης κάνει τη σέντρα από δεξιά, ο Λαμπρόπουλος πιάνει την ψηλοκρεμαστή κεφαλιά από το ύψος της περιοχής, η μπάλα στο οριζόντιο δοκάρι και άουτ.

15:03

3': Σέντρα του Μπολάκη, κεφαλιά του Δαμιανάκη, στην αγκαλιά του Πασχαλάκη.

15:03

2': Κίτρινη ο Μουζαζβίλι.

15:01

1': Ξεκίνησε το ματς.

14:59

14:50

Ο ΟΦΗ στην Κομοτηνή κέρδισε 0-4 και θα πρέπει να αυτοκτονήσεις για να αποκλειστεί.

14:45

Καλησπέρα. Σε ένα τέταρτο ξεκινάει η ρεβάνς ΟΦΗ-Πανθρακικός για τους "16" του Κυπέλλου Ελλάδας.

ΟΦΗ
Λόρια, Μπολάκης, Μονιάκης, Φάζος, Δαμιανάκης, Μακρής, Κάλαϊτζιτς, Ροβίδης, Μαραθιανός, Λαμπρόπουλος, Μερεμπασβίλι.
ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
Πασχαλάκης, Ζδράβος, Παπαγεωργίου, Φραγκούλης. Μουζαζβίλι, Ηλιάδης, Ψάλτης, Μπαλντά, Γκουτσίδης, Μάρτινς, Χασομέρης.
Διαιτητής είναι ο Λιαχούδης (Μακεδονίας) με βοηθούς τους Τσολάκη (Αθηνών) και Κοντιζάς (Πειραιά). 4ος ο Δημητρόπουλος (Φθιώτιδας).