0
16:52

Λήξη της αναμέτρησης. Τελικό αποτέλεσμα Απόλλων Σμύρνης - Επισκοπή 1-0.

16:51

90'+3: Κόρνερ για την Επισκοπή. Περνά ανεκμετάλλευτο, καθώς υπάρχει επιθετικό φάουλ.

16:48

Τέσσερα ο έξτρα χρόνος.

16:48

90': Αδύναμο σουτ Δρακάκη έξω από την περιοχή, δεν έχει πρόβλημα ο Πίτκας.

16:46

Μικρή καθυστέρηση γιατί είναι στο έδαφος ο Γεωργίου. Ύστερα από ένα λεπτό το παιχνίδι άρχισε ξανά.

16:44

Κόρνερ για τον Απόλλωνα με τον Λαγό, κεφαλιά Καραδέμητρου από το πρώτο δοκάρι και η μπάλα στα δίχτυα για το 1-0.

16:43

85': ΓΚΟΛ για τον ΑΠΟΛΛΩΝΑ!

16:43

84': Αλλαγή για τον Απόλλωνα. Ο Ψιάνος αντί του Χατζηζήση.

16:42

83': Αλλαγή για την Επισκοπή. Ο Βιτώρος αντί του Μανουσάκη.

16:41

Πιέζει ο Απόλλων με ανορθόδοξο τρόπο, αφού επιχειρεί να απειλήσει μόνο με γεμίσματα.

16:40

81': Κόρνερ για τον Απόλλωνα. Περνά ανεκμετάλλευτο.

16:33

74': Ο Κυβελίδης πέφτει μέσα στην περιοχή ανάμεσα σε δύο αμυντικούς της Επισκοπής, οι γηπεδούχοι ζητούν πέναλτι, όμως ο παίκτης του Απόλλωνα έχει ξεκινήσει να πέφτει πριν από το μαρκάρισμα.

16:31

72': Κίτρινη κάρτα στον Ηρακλή.

16:30

71': Εκτέλεση φάουλ του Κυβελίδη, δεν έχει πρόβλημα ο Γουναρίδης.

16:29

70': Κόκκινη κάρτα στον Πιθαρούλη. Με δέκα παίκτες η Επισκοπή

16:27

68': Κίτρινη κάρτα στον Μανουσάκη.

16:25

66': ΔΟΚΑΡΙ για τον ΑΠΟΛΛΩΝΑ! Σέντρα του Χατζηζήση από τα δεξιά, η μπάλα παίρνει μια περίεργη τροχιά, βρίσκει την εξωτερική πλευρά του οριζοντίου και καταλήγει άουτ.

16:22

63': Αλλαγή για την Επισκοπή. Ο Λιονάκης αντί του Βιγιαφάνε.

16:22

62': Κίτρινη κάρτα στον Πιθαρούλη.

16:20

61': Ο Βάντερσον άνοιξε για τον Φαρινόλα, που σούταρε από θέση μέσα δεξιά, για να μπλοκάρει σταθερά ο Γουναρίδης.

16:19

60': Σουτ Βιγιαφάνε από θέση έξω δεξιά, η μπάλα πάνω από την εστία του Πίτκα.

16:17

58': Κόρνερ για τον Απόλλωνα με τον Λαγό από τα δεξιά, κεφαλιά Φαρινόλα από το πρώτο δοκάρι, η μπάλα άουτ.

16:14

55': Σέντρα-σουτ Βάντερσον από τα αριστερά, διώχνει ο Γουναρίδης σε κόρνερ. Περνά ανεκμετάλλευτο.

16:12

53': Ο Φαρινόλα κάνει το μπάσιμο από τα δεξιά, θα σουτάρει από πλάγια θέση και υπό πίεση, η μπάλα άουτ.

16:11

52': Αλλαγή για τον Απόλλωνα. Ο Κυβελίδης αντί του Χατζή.

16:10

51': Σουτ του Μανουσάκη από θέση έξω δεξιά, άουτ.

16:09

50': Αλλαγή για τον Απόλλωνα. Ο Λαγός αντί του Γκονζάλες.