0
-
2
17:51

Τελικό αποτέλεσμα... Ηρακλής Ψαχνών - Αχαρναϊκός 0-2 με τα γκολ των Ιορδανίδη και Ταμπάκη.

17:50

90'+3: Κλεινει τις αλλαγές του ο Αχαρναϊκός. Ο Κώστας Παπαδόπουλος στο ματς. Εκτός ο Παπατόλιος.

17:49

90'+1: Κάρτα στον Παληγεώργο για χέρι.

17:48

90': Τρία λεπτά οι καθυστερήσεις.

17:46

89': Κάρτα έχει δει ο Παπαδόπουλος.

17:46

88': Αλλαγή για τον Αχαρναϊκό. Στο ματς ο Χατζηκοσμάς, εκτός ο σκόρερ του πρώτου γκολ και δημιουργός του δευτερου Ιορδανίδης.

17:42

84': Κάρτα στον Παλαιολόγο για σκληρό μαρκάρισμα στον Γέσιτς.

17:40

82': Εκτελεί ο Ενρίκο, ο Παγούδης απομακρύνει με γροθιές.

17:39

Φάουλ σε καλή θέση για τον Ηρακλή Ψαχνών.

17:37

80': Καλή στιγμή για τα Ψαχνά με κεφαλιά του Γουόρντεν, η μπάλα φεύγει άουτ... Δύσκολα να απειληθεί έτσι ο Παγούδης.

17:35

78': Τώρα η αλλαγή για τον Αχαρναϊκό. Εκτός ο Ταμπάκης που έκανε καλό ματς και πέτυχε το δεύτερο γκολ, μέσα ο Αθανασίου.

17:33

Αλλαγή ζητά ο Ταμπάκης από τον Γιώργο Βαζάκα.

17:30

72': Κάρτα βλέπει ο Ραπτάκης για διαμαρτυρία.

17:29

Έχουμε μπει στο τελευταίο 20λεπτο, κρατά το 0-2 ο Αχαρναϊκός ο οποίος αμύνεται καλά.

17:28

71': Ο Ενρίκο μπαίνει από δεξιά, περνά τον αντίπαλο του αλλά το γύρισμα που κάνει είναι άσχημο και ο Παγούδης μπλοκάρει.

17:25

67': Ευκαιρία για τον Αχαρναϊκό! Ωραία προσπάθεια από δεξιά του Καλογερόπουλου, γυρίζει προς το πέναλτι, ο Ταμπάκης αφήνει κάτω από τα πόδια αλλά ο Παπατόλιος πλασάρει άσχημα.

17:23

66': Δεύτερη αλλαγή για τα Ψαχνά. Εκτός ο Βασίλης Πατσατζόγλου, μέσα ο Μαναρίτσας.

17:23

65': Απειλούν τα Ψαχνά... Νέο γέμισμα του Παληγεώργου, ο Ραπτάκης από κοντά δεν μπορεί να προλάβει την μπάλα και να σκοράρει με προβολή.

17:21

63': Σέντρα από δεξιά του Παληγεώργου, κεφαλιά του Ενρίκο, είναι αδύναμη και ο Παγούδης μπλοκάρει εύκολα.

17:18

61': Κάρτα στον Μωυσιάδη για μαρκάρισμα στον Γουόρντεν.