1
-
1
23:30

Μπήκε καλύτερα στο δεύτερο ημίχρονο η Παναχαϊκή σε ένα ματς, που στο τελευταίο 20λεπτο ειδκά έγινε ροντέο. Σε γενικές γραμμές καλό παιχνίδι, τηρουμένων των αναλογιών με πάθος και το αποτέλεσμα δίκαιο.

23:22

Λήξη αναμέτρησης, τελικό αποτέλεσμα 1-1.

23:21

90'+5: Υπόδειξη οφσάιντ σε προσπάθεια του Παναιγιάλειου με τον Σεχολάρι που καταλήγει στα δίχτυα, σωστή απόφαση.

23:18

90'+2: Ο Στεργίδης βγαίνει από τα αριστερά μόνος, βγαίνει εκτός περιοχής ταχύτατα και διώχνει ο Σταυριανός με τα πόδια...

23:18

90'+1: Κόρνερ για την Παναχαϊκή, διώχνουν οι γηπεδούχοι.

23:17

Τέσσερα τα λεπτά των καθυστερήσεων...

23:17

90': Τελευταία αλλαγή για την Παναχαϊκή. Ο Χούσα στη θέση του Πατινιώτη.

23:13

87': Αποβολή για τον Τζημογιάννη, με δεύτερη κίτρινη. Με δέκα στα τελευταία λεπτά ο Παναιγιάλειος. Σωστή απόφαση.

23:11

85': Δεύτερη αλλαγή για την Παναχαϊκή. Ο Αναστασόπουλος στη θέση του Ζλατκόφσκι.

23:11

85': Κίτρινη κάρτα στον Σταμογιάννο.

23:08

82': Στο έδαφος ο Ζλατκόφσκι... Μικρή διακοπη. "Πέστε κάτω...", φωνάζουν οι περίπου 3.000 φίλοι του Παναιγιάλειου για να πικάρουν τους παίκτες της Παναχαϊκής (στο γήπεδο υπάρχουν και 150 οπαδοί των ροσονέρι).

23:05

78': Έχει χτυπήσει ο Μπουρλάκης, αλλά μένει στο ματς αφού ο Παναιγιάλειος έχει κάνει και τις τρεις αλλαγες του.

23:02

76': Κόρνερ για τον Παναιγιάλειο, περνά ανεκμετάλλευτο...

23:01

Στο 75' πια, 11 το βράδυ και με θερμοκρασία μόλις στους 3 βαθμούς στο γήπεδο, το κρύο κάνει τους παίκτες να τρέχουν για να ζεσταθούν. Ο κόσμος στις εξέδρες προσπαθεί να το αντιμετωπίσει ψύχραιμα.

22:59

73': Ολοκληρώνει τις αλλαγές του ο Παναιγιάλιεος. Ο Σεχολάρι αντί του Σκαρτσίλα.

22:59

72': Φάουλ από τα πλάγια και στα 30 μέτρα. Μίλιαβιτς στην εκτέλεση, εύκολα ο Μπαλασάκης.

22:57

70': Ατομική προσπάθεια Μαρουκάκη από τα δεξιά, μπαίνει δυνατά και παρά την πίεση από τα δεξιά, σουτάρει από αρκετά πλάγια θέησ, άουτ.

22:55

68': Ο Σταμογιάννος μπαίνει από τα αριστερά και πλάγια μέσα στην περιοχή υπό την πίεση του Μπαλού, πέφτει. "Παίζετε", λέει ο διαιτητής, σωστά.

22:53

66': Αλληλοτραβήγματα και στρωξίματα Ιωάννου - Μαρουκάκη μέσα στην περιοχή του Παναιγιάλειο, πεφτει ο τελευταίος, τίποτα και σωστά δεν υπάρχει κάτι διαφορετικό.

22:52

65': Αλλάγη για τον Παναιγιάλειο. Ο Σταμογιάννος αντί του Νάστου.

22:51

Φτάσαμε στο 65', πάνω-κάτω στα τελευταία λεπτά η μπάλα...

22:48

61': Δεύτερο συνεχόμενο κόρνερ για την Παναχαϊκή, λάθος έξοδος του Σταυριανού, η μπάλα φτάνει στον Στεργιίδη, κεφαλιά υπό πίεση, άουτ.

22:46

59': Καλή στιγμή για τον Παναιγιάλειο. Δεν διώχουν καλά οι αμυντικοί της Παναχαϊκής, ο Μίλιεβιτς, κερδίζει τις κόντες, σουτάρει υπό πίεση από το ύψος της περιοχής και δεξιά, άουτ.

22:44

58': Σουτ Πατινιώτη από θέση μέσα αριστερά, ψηλά πάνω από την εστία του Παναιγιάλειου.

22:43

57': Μεγάλη ευκαρία για την Παναχαϊκή. Ο Γκαντιάγκα στρώνει σε φάουλ από τα αριστερά σε Χαρτσιάς, σέντρα, ο Μαρουκάκης μόνος στο ύψος του δεύτερου δοκαριού, δεν θα καταφέρει να βρει την μπάλα και άουτ.

22:42

56': Κίτρινη κάρτα στον Ουρτάδο.

22:42

55': Πρώτη αλλαγή για τον Παναιγιάλειο. Ο Μίλιεβιτς αντί του Σανδραβέλη.

22:41

55': Σουτ Ουρτάδο έξω από την περιοχή και έξω από την περιοχή, άουτ.

22:38

52': Αδύναμο σουτ Μπουρλάκης από πλάγια και αριστερά της περιοχής, εύκολα στα χέρια του Μπαλασάκη η μπάλα.

22:35

49': Κίτρινη κάρτα στον Νάστο.

22:32

46': Έναρξη β' ημιχρόνου. Χωρίς αλλαγές...