Οι παίκτες του Παναθηναϊκού χειροκροτούν τους φιλάθλους στο πέταλο, οι οποίοι ανταποδίδουν.

21:20

Τέλος του αγώνα. Ο Παναθηναϊκός πήρε τη νίκη με 2-0 επί της Κέρκυρας.

21:19

92': Σουτ-κεραυνός από τον Πέτριτς, ο Σέτκους εκτινάχθηκε και απομάκρυνε με τις γροθιές σε κόρνερ.

21:17

Τρία θα είναι τα λεπτά των καθυστερήσεων.

21:16

89': Ο Μπούι μπήκε στην περιοχή, προσπάθησε να αιφνιδιάσει τον Σέτκους με σουτ, αλλά ο πορτιέρο μπλόκαρε.

21:14

88': Τελευταία αλλαγή για τον Παναθηναϊκό. Ο Πράνιτς βγαίνει από το παιχνίδι και μπαίνει ο Κλωναρίδης.

21:13

Σκόρερ για τους "πράσινους" ο Χουχούμης, ο οποίος με σουτ-κεραυνό έστειλε την μπάλα στο αριστερό παραθυράκι του Σέτκους, που έπεσε, αλλά δεν μπόρεσε να διώξει

21:12

85': ΓΚΟΛ ο ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ.

21:10

83': Αλλαγή για τον Παναθηναϊκό. Αποχωρεί καταχειροκροτούμενος ο Ντίνας και στη θέση του μπαίνει ο Μπούι.

21:09

82': Την κίτρινη κάρτα βλέπει ο Μπούρμπος, επειδή άργησε να εκτελέσει το πλάγιο!

21:06

79': Πολύ καλή ευκαιρία για τον Μαρκόφιτς, κακή όμως κεφαλιά. Η φάση ξεκίνησε με λάθος διώξιμο του Στιλ, με αποτέλεσμα οι παίκτες της Κέρκυρας να πάρουν την μπάλα και να βγουν από αριστερά, με τον Χαβίτο να βγάζει τη σέντρα για τον Μαρκόφσκι, ο οποίος ήταν εκτός ισορροπίας και δεν έκανε καλή κεφαλιά στο δεύτερο δοκάρι.

21:03

76': Αλλαγή για την Κέρκυρα. Ο Ναγιάρ βγαίνει εκτός και τη θέση του παίρνει ο Σάντσεθ.

21:02

75': Σουτ του Χουχούμη από μακριά έπειτα από κόρνερ, η μπάλα πέρασε πολύ ψηλά άουτ.

21:01

74':Σέντρα του Βενέτη, που προσπάθησε να βρει τον Γκόμες, αλλά ο Στιλ βγήκε στα όρια της περιοχής του και έδιωξε

20:58

71: Σουτ του Πράνιτς, ο Σέτκους απέκρουσε ασταθώς, ο Δώνης προσπάθησε να το εκμεταλλευτεί, αλλά ο τερματοφύλακας πρόλαβε και μάζεψε την μπάλα.

20:51

65': Αλλαγή για τον Παναθηναϊκό. Στη θέση του Καρέλη μπαίνει ο Λαγός.

20:50

63': Ο Ντίνας βρήκε ωραία τον Πράνιτς μέσα στην περιοχή, αλλά ο τελευταίος άργησε να πλασάρει με αποτέλεσμα ο Γκόμες να διώξει

20:47

60': Σουτ του Πέτριτς από τα αριστερά, η μπάλα δεν πήγαινε μέσα, ωστόσο ο Σέτκους για σιγουριά έπεσε στη γωνία του και έδιωξε σε κόρνερ.

20:45

Αρκετός κόσμος στη Λεωφόρο. Περίπου 9.000-10.000 βρίσκονται σήμερα στο "Απόστολος Νικολαΐδης"

20:41

56': Μακρινό σουτ του Ναγιάρ από τα 30 μέτρα, ο Στιλ μπλόκαρε χωρίς πρόβλημα.

20:40

53': Δεύτερη αλλαγή για την Κέρκυρα. Βγαίνει ο Καρντόσο και μπαίνει ο Κρητικός.

20:37

50': Σέντρα από τον Χουχούμη, η μπάλα όμως βρίσκει στο δοκάρι του Σέτκους.

20:36

49': Ντίνας και Καρέλης δεν συνεννοήθηκαν καλά, ο πρώτος έδωσε στον δεύτερο μέσα στην περιοχή, αλλά ο επιθετικός δεν κατάφερε να πάρει την μπάλα και να σουτάρει.

20:33

46': Ωραίο σουτ από τον Χαβίτο, ο Στιλ με υπερένταση απομάκρυνε σε κόρνερ.

20:32

46': Πρώτη αλλαγή για την Κέρκυρα. Στη θέση του Ζορμπά περνάει ο Κόντος.

20:31

Σέντρα στο δεύτερο ημίχρονο.

20:30

Περιμένουμε τους παίκτες της Κέρκυρας να βγουν στον αγωνιστικό χώρο για να ξεκινήσει το δεύτερο ημίχρονο.