1
19:50

Τελικό αποτέλεσμα στο ΟΑΚΑ... ΑΕΚ - Ηρακλής Ψαχνών 5-1.

19:48

90'+1: Οβίδα του Μάνταλου εκτός περιοχής, η μπάλα στο δοκάρι!

19:48

90':Τρία λεπτά οι καθυστερήσεις.

19:44

Άλλα πέντε λεπτά στο ΟΑΚΑ, η ΑΕΚ έχει δώσει διαστάσεις θριάμβου στη νίκη της.

19:42

85': Μακρινό σουτ του Αραβίδη, καλό, η μπάλα λίγο άουτ!

19:40

Εκτέλεση κόρνερ του Μάνταλου, ο Λαμπρόπουλος με ωραία κεφαλιά νικά τον Μελισσά για το 5-1.

19:40

83': ΓΚΟΛ η ΑΕΚ.

19:39

Ο Μάνταλος εκτελεί με φάλτσο, ο Μελισσας μπλοκάρει.

19:38

81': Κόρνερ για την ΑΕΚ.

19:38

80': Κλείνει τις αλλαγές του ο Ηρακλής Ψαχνών. Εκτός ο Κοτίτσας, μέσα ο Πολίτης.

19:37

80': Αλλαγή και για την ΑΕΚ. Στην θέση του Μπρέσεβιτς ο Τσεβάς.

19:37

80': Αλλαγή για τα Ψαχνά. Εκτός ο Τσιμόντζι, μέσα ο Χατσηστάμου.

19:36

Εκτέλεσε ο Ράντι, βγάζει με το κεφάλι ο Λαμπρόπουλος.

19:36

79': Κόρνερ για τα Ψαχνά.

19:34

Ο Μάνταλος εκτελεί το κόρνερ, κεφαλιά-πάσα του Αραβίδη στο πρώτο δοκάρι και ο Μπρέσεβιτς με προβολή από κοντά γράφει το 4-1.

19:34

77': ΓΚΟΛ η ΑΕΚ.

19:33

76': Από την άλλη πλευρά, κόρνερ για την Ένωση.

19:32

Εκτελεί ο Ράντι, βγάζουν οι αμυντικοί της ΑΕΚ με το κεφάλι.

19:32

75': Κόρνερ για τον Ηρακλή Ψαχνών.

19:29

72': Δεύτερη αλλαγή για την ΑΕΚ. Στην θέση του Ντούνη ο Αραβίδης.

19:29

72': Οφ σάιντ ο Γεωργέας που προσπάθησε να βγει στην πλάτη της άμυνας των Ψαχνών.

19:26

69': Από μια κάρτα σε Ντούνη και Γουόρντεν για κοκορομαχία που είχαν.

19:25

68': Ο Μάνταλος αυτή την φορά δοκιμάζει τα πόδια του εκτός περιοχής, η μπάλα άουτ.

19:24

67': Ένα μακρινό σουτ του Ντούνη δεν ανησυχεί τον Μελισσά που μπλοκάρει.

19:23

66': Κάρτα στον Πλατέλλα για θέατρο.

19:21

Μετά από εκτέλεση φάουλ ο Μπακομήτρος ανενόχλητος στο δεύτερο δοκάρι παίρνει την κεφαλιά, νικά τον Ανέστη και μειώνει σε 3-1.

19:21

64': ΓΚΟΛ τα ΨΑΧΝΑ!

19:18

61': Πρώτη αλλαγή για την ΑΕΚ. Στην θέση του Σαρρή ο Ρόβας.

19:18

61': Ευκαιρία για την ΑΕΚ με δυνατό σουτ του Πλατέλλα από καλή θέση, η μπάλα ψηλά.

19:17

59': Σουτ στην κίνηση του Μάνταλου, ο Μελισσάς μπλοκάρει εύκολα.

19:16

Κι αυτό περνά χωρίς ιδιαίτεα προβλήματα για την άμυνα της ΑΕΚ.

19:16

58': Νέο κόρνερ για τα Ψαχνά.

19:15

58': Ένα κόρνερ για τα Ψαχνά περνά ανεκμετάλλευτο, απομακρύνει ο Ανάκογλου.

19:14

57': Ωραία κάθετη πάσα, ο Γεωργέας βρίσκεται φάτσα με τον Μελισσά σε πλάγια θέση όμως, αντί να εκτελέσει πασάρει έξω και χάνει χρυσή ευκαιρία.