0
-
0
18:01

Σπουδαίος βαθμός για τη Λαμία, που την κρατά στην πρώτη θέση του 2ου ομίλου της Β' Εθνικής.

17:54

Λήξη αναμέτρησης, τελικό αποτέλεσμα Ηρακλής - Λαμία 0-0.

17:53

90'+4: Αποβολή για τη Λαμία. Δεύτερη κίτρινη στον Βασιλόγιαννη (για κράτημα). Σωστή απόφαση. Με δέκα τελειώνει το ματς η ομάδα της Φθιώτιδας.

17:52

Προσπαθούν να βοηθήσουν οι 7.000 περίπου φίλαθλοι του Ηρακλή, που φωνάζουν και ζητούν ένα γκολ... Στο Καυτάντζόγλειο βρίσκοντια και 30 φίλοι της Λαμίας.

17:49

Συμπληρώθηκαν τα 90', τέσσερα τα λεπτά των καθυστερήσεων...

17:47

88': Κίτρινη στον Τσαμούρη.

17:44

85': Σουτ Τσιλιανίδη από τα δεξιά και έξω από την περιοχή, μπλοκάρει ο Μπλάζιτς.

17:43

84': Ολοκληρώνει τις αλλαγές του ο Νίκος Παπαδόπουλος για τον Ηρακλή. Ο Πασάς στη θέση του Σιατραβάνη.

17:42

84': Φάουλ για τη Λαμία από τα αριστερά και απόσταση 30 μέτρων, εκτελεί μετά από "κομπίνα" ο Γκούρμα, άουτ.

17:41

83': Κίτρινη στον Πορτουλίδη

17:37

78': Καλή στιγμή για τη Λαμία. Δυνατό ευθύβολο σουτ Βασιλόγιαννη από θέση έξω δεξιά, η μπάλα ούτε ένα μέτρο έξω από το αριστερό δοκάρι.

17:36

77': Κίτρινη στον Σαραμαντά.

17:33

75': Αναγκαστική η τρίτη αλλαγή για τον Μπάμπη Τεννέ. Ο Αντωνόπουλος στη θέση του τραυματία Γιένγκα.

17:31

Έχει χτυπήσει ο Γιένγκα, δεν πάτησε καλά όταν κατέβηκε στον αγωνιστικό χώρο από τον αέρα στην κεφαλιά και δεν μπορεί να συνεχίσει το ματς.

17:30

Μεγάλη ευκαιρία για τη Λαμία! Ο Ζουλιώτης έβγαλε γλυκιά σέντρα από τα δεξιά, σηκώνεται πιο ψηλά απ' όλους ο Γιενγκά, η κεφαλιά του περνά ξυστά από το αριστερό δοκάρι του Χουάντερσον.

17:30

71': Δεύτερη αλλαγή για τον Ηρακλή. Ο Λουκίνας στη θέση του Ρομάνο.

17:28

Φτάσαμε στο 70'... Χωρίς ρυθμό το β' ημίχρονο, κακό ποδόσφαιρο με πολλά λάθη.

17:24

66': Σουτ Τσιλιανίδη έξω από την περιοχή, πολλά μέτρα άουτ.

17:19

61': Πρώτη αλλαγή για τον Ηρακλή. Ο Τσιλιανίδης αντί του Κάσσου.

17:18

Κόρνερ για τη Λαμία περνά ανεκμετάλλευτο.

17:17

58': Ευκαιρία για τον Ηρακλή. Ο Πορτουλίδης εκτελεί από τα αριστερά κόρνερ, λάθος έξοδος Μπλάζιτς, που πιάνει αέρα, κεφαλιά Μπαρτολίνι, πάνω από το οριζόντιο δοκάρι.

17:13

55': Κίτρινη στον Μουμίν.

17:13

55': Σύγκρουση Μουμίν - Ιντζόγλου μικρή διακοπή.

17:11

53': Κίτρινη στον Ρομάνο (για διαμαρτυρία).