16:53

Ολοκληρώθηκε το παιχνίδι, με το 2-2 να είναι το τελικό σκορ.

16:50

16:49

90': Ο Γεωργίου στη θέση του Γκαρσία για τον Ατρόμητο.

16:46

87': Κίτρινη στον Αγκουαζί.

16:44

85': Ο Ουζουνίδης κλείνει τις αλλαγές του βάζοντας τον Πάνο αντί του Αργυρόπουλου.

16:43

84': Ο Φούντας από αριστερά βγάζει τη σέντρα, ο Μασούρας παίρνει την κεφαλιά και στέλνει την μπάλα άουτ.

16:39

80': Εκτός ο Μητρόπουλος, στη θέση του ο Φούντας.

16:37

Θα μπει και ο Φούντας στο παιχνίδι για τον Πανιώνιο.

16:33

73': Αδύναμο σουτ από τον Μητρόπουλο, εύκολα μπλοκάρει ο Γκορμπουνοφ.

16:32

Έχει ανοίξει πολύ το παιχνίδι, η μπάλα πηγαίνει από τη μία περιοχή στην άλλη.

16:29

Ο Τασουλής κάνει τραγικό λάθος στην αρχή χάνοντας την μπάλα από τον Ναπολεόνι, αλλά είναι ο ίδιος που στο τέλος κόβει την επίθεση του Ατρομήτου.

16:26

67': Στη θέση του Μπουμάλ ο Μασούρας για τον ΠΑΝΙΩΝΙΟ.

16:24

65': Για λίγα εκατοστά ο Γιάννου δεν μπορεί να πάρει την κεφαλιά κι ενώ ήταν αμαρκάριστος.

16:21

62': Σουτ στην κίνηση εκτός περιοχής από τον Μητρόπουλο, κανένας λόγος ανησυχίας για τον Γκορμπούνοφ.

16:19

60': Ο Ιμπαγάσα δίνει στον Μητρόπουλο, εκείνος σουτάρει με τη μία και στέλνει την μπάλα ψηλά.

16:19

60': Ο Γιάννου κοντρολάρει, γυρνάει και σουτάρει με τη μία και ο Γκορμπούνοφ μπλοκάρει.

16:17

Ο Ατρόμητος βρίσκεται σε διαρκή θέση άμυνας γιατί δεν μπορεί να κρατήσει ούτε για λίγο την μπάλα στα πόδια του.

16:13

54': Αλλαγή για τον Ατρόμητο, ο Δημούτσος στη θέση του Μπρίτο.

16:12

53': Ο Μπουμάλ φέρνει την μπάλα στο δεξί, κάνει κι ένα σουτ, αλλά είναι εντελώς άστοχο.

16:10

51': ΔΟΚΑΡΙ για τον Πανιώνιο, με απίστευτη φάση. Ο Ιμπαγάσα βγάζει τη σέντρα, ο Γιάννου πιάνει ανάποδο ψαλίδι και η μπάλα πάει στο οριζόντιο δοκάρι.

16:06

Ο Ιμπαγάσα παίρνει την μπάλα, κάνει ό,τι θέλει την άμυνα του Ατρομήτου, τη δίνει στον Κολοβό κι εκείνος με ωραίο σουτ από το ύψος του πέναλτι τη στέλνει στα δίχτυα.

16:05

46': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΙΩΝΙΟ!

16:05

46': Ξεκίνησε το δεύτερο ημίχρονο.

16:03

15:47

Ολοκληρώθηκε το πρώτο ημίχρονο.

15:46

15:46

45': Μεγάλη ευκαιρία για τον Πανιώνιο, ο Ιμπαγάσα δίνει στον Γιάννου και το φαλτσαριστό σουτ του περνάει λίγο έξω.

15:41

Ο Κούρος από αριστερά βγάζει τη σέντρα, η μπάλα περνάει απ' όλους, ο Παπαδόπουλος αποκρούει εντυπωσιακά σουτ του Ναπολεόνι, αλλά ο Ιταλός με δεύτερη προσπάθεια στέλνει την μπάλα στα δίχτυα.

15:41

40': ΓΚΟΛ για τον ΑΤΡΟΜΗΤΟ!

15:40

39': Ο Κούρος στη θέση του Ουμπίντες για τον Ατρόμητο. Εμφανώς απογοητευμένος αποχωρεί ο Αργεντινός.

15:39

38': Από πολύ μακριά κάνει σουτ ο Αγκουαζί, κανένας λόγος ανησυχίας για τον Παπαδόπουλο.

15:35

Ο Κολοβός αναλαμβάνει την εκτέλεση, στέλνει την μπάλα στην αριστερή γωνία του Γκορμπούνοφ, ο οποίος πέφτει δεξιά.

15:34

34': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΙΩΝΙΟ!

15:34

33': Κόκκινη στον Κοντοέ, ο οποίος γκρεμίζει τον Μπουμάλ. Ήταν σε προφανή θέση για γκολ ο τελευταίος.

15:33

32': ΠΕΝΑΛΤΙ για τον ΠΑΝΙΩΝΙΟ!

15:30

29': Τρίτο κόρνερ μέσα σε λίγα λεπτά κερδίζει ο Πανιώνιος, αλλά περνάει ανεκμετάλλευτο και αυτό.

15:27

26': Ο Παπάζογλου παίρνει την κεφαλιά, ο Ναπολεόνι φεύγει στην πλάτη της άμυνας, αλλά με δυνατό σουτ στέλνει την μπάλα ψηλά.

15:24

23': Ο Ιμπαγάσα δίνει στον Μητρόπουλο, εκείνος σουτάρει με τη μία και ο Γκορμπούνοφ μπλοκάρει χωρίς να δυσκολευτεί.

15:23

Όπως ήταν λογικό, μετά το γκολ ο Ατρόμητος έχει δώσει την μπάλα στον Πανιώνιο και τον περιμένει.

15:20

19': Ο Ναπολεόνι συγκλίνει προς τα μέσα, κάνει και το σουτ και κερδίζε κόρνερ, αφού η μπάλα έχει κοντράρει στον Παντίδο. Κακή η εκτέλεση του Ούμπιντες, απομάκρυναν οι γηπεδούχοι.

15:18

Δεν έχει μπει καθόλου καλά ο Πανιώνιος, ο οποίος πριν το γκολ είχε δεχτεί άλλες δύο φάσεις. Αξίζει, πάντως, να τονιστεί ότι για άλλη μία φορά έφαγε γκολ από το πουθενά.

15:15

Ο Ούμπιντες βγάζει τη σέντρα από δεξιά, ο Παπαδόπουλος δεν μπλοκάρει την μπάλα και από κοντά ο Ναπολεόνι όντας αμαρκάριστος τη στέλνει στα δίχτυα.

15:15

14': ΓΚΟΛ για τον ΑΤΡΟΜΗΤΟ!

15:13

12': Ο Ναπολεόνι από μακριά δοκιμάζει το πόδι του, πολύ άστοχο το σουτ του.

15:12

11': Ο Σιώπης κάνει λάθος, ο Παπάζογλου με τον Νάστο αλλάζουν την μπάλα, αλλά το πλασέ του πρώτου στη συνέχεια είναι εντελώς αδύναμο και ο Παπαδόπουλος μπλοκάρει.

15:10

9': Ο Ιμπαγάσα με μαγική πάσα βγάζει μόνο του τον Μπουμάλ, αλλά εκείνος από δεξιά εντός της περιοχής δεν κάνει ιδανικό πλασέ και ο Γκορμπούνοφ αποκρούει.

15:06

Δεν αρέσουν στον Ουζουνίδη όσα βλέπει στα πρώτα λεπτά.

15:02

1': Ο Ούμπιντες βγάζει τη σέντρα από δεξιά, ο Παπάζογλου παίρνει την κεφαλιά και ο Παπαδόπουλος πέφτει στην αριστερή γωνιά του και μπλοκάρει.

15:01

1': Ξεκίνησε το πρώτο ημίχρονο.

15:01

Όλα έτοιμα για να ξεκινήσει το ματς.

14:54

Την τρίτη σερί εντός έδρας νίκη του αναζητούν οι Νεοσμυρνιώτες, μόνο μία φορά έχουν πανηγυρίσει τρίποντο μακριά από το σπίτι τους οι Περιστεριώτες.

14:44

Καλησπέρα σας, σε περίπου 15 λεπτά ξεκινάει το παιχνίδι του Πανιωνίου με τον Ατρόμητο.