Ολοκληρώθηκε το παιχνίδι, νίκη οξυγόνο για τον Εργοτέλη με 1-0.

19:04

Φιντέλεφ και Γιοβάνοβιτς έχουν συγκρουστεί μεταξύ τους και βρίσκονται στο έδαφος.

19:03

90'+2: Ο Γιοβάνοβιτς παίρνει κεφαλιά προς τα πίσω, ο Κοροβέσης κάνει το σουτ και ο Καβουσάκης πραγματοποιεί σημαντική επέμβαση.

19:02

90'+1: Βγαίνει ο Ρέντζας και μπαίνει ο Γιοβάνοβιτς.

19:01

89': Ο Κοροβέσης κάνει το σουτ και η μπάλα φεύγει αρκετά μέτρα άουτ.

18:59

88': Κίτρινη στον Κοζορώνη.

18:57

86': Κίτρινη στον Λίλα.

18:56

Προσωρινή διακοπή λόγω τραυματισμού του Ρέντζα.

18:53

81': Ο Λυκογιάννης από πλάγια εκτός περιοχής σουτάρει και ο Βελλίδης πέφτει στη γωνιά του και μπλοκάρει.

18:51

80': Κόρνερ κερδίζει ο Εργοτέλης. Το εκτελεί ο Τζανακάκης, απομακρύνουν οι φιλοξενούμενοι.

18:47

76': Ευκαιρία για τον ΠΑΣ Γιάννινα, ο Κοροβέσης παίρνει την μπάλα στο ύψος της περιοχής, αλλά κάνει κάκιστο σουτ.

18:45

74': Στη θέση του Στρούνα ο Ναδάλες για τον ΠΑΣ Γιάννινα.

18:44

73': Σέντρα από τον Ντάσιο, ο Σαπαλίδης παίρνει την κεφαλιά, αλλά αυτή φεύγει ψηλά.

18:42

71': Ο Ίλιτς κατεβάζει την μπάλα, τη σπάει στον Σαπαλίδη, αλλά το τελείωμα του τελευταίου είναι απογοητευτικό.

18:41

70': Ο Άλαν αντί του Παμλίδη για τον Εργοτέλη.

18:41

69': Ο Γιουσούφ δίνει στον Λυκογιάννη και ξαναπαίρνει την μπάλα από αυτόν, αλλά η προβολή του φεύγει άουτ.

18:40

Διαμαρτύρεται για πέναλτι ο Παμλίδης, σωστός ο Σιδηρόπουλος που δε δίνει κάτι.

18:38

67': Η μπάλα φτάνει στον Μπουρσέλη, εκείνος κάνει το σουτ αλλά δε σημαδεύει σωστά.

18:37

65': Εντελώς ακίνδυνο το μακρινό σουτ του Ρέντζα, το οποίο δεν έχει καθόλου δύναμη.

18:33

62': Ο Μπουρσέλης γυρνάει ωραία, κάνει και το σουτ και στέλνει την μπάλα άουτ.

18:30

59': Κίτρινη στον Μπογκτντάνοφ για όσα έκανε όταν έγινε αλλαγή.

18:30

58': Ο Σαπαλίδης αντί του Ακόστα για τον ΠΑΣ Γιάννινα.

18:29

58': Βγαίνει ο Μπογκντάνοφ και μπαίνει ο Μπουρσέλης για τον Εργοτέλη. Έξαλλος ο πρώτος, κλωτσάει ό,τι βρίσκει.

18:28

Ετοιμάζονται αλλαγές και για τις δύο ομάδες.

18:25

53': Ο Μπογκντάνοφ από πολύ μακριά προσπαθεί με απευθείας φάουλ να κρεμάσει τον Βελλίδη και στέλνει την μπάλα ψηλά.

18:22

51': Κίτρινη στον Σκόνδρα.

18:21

49': Ο Τσάβες από απόσταση δοκιμάζει το πόδι του και στέλνει την μπάλα άουτ.

18:17

46': Ο Κοροβέσης μπαίνει αντί του Αυγενικού για τον ΠΑΣ.

18:17

18:16

Έχουν επιστρέψει στον αγωνιστικό χώρο οι δύο ομάδες.

18:01

Ολοκληρώθηκε το πρώτο ημίχρονο.

17:59

17:57

Δυσαρεστημένος με αρκετούς παίκτες του είναι ο Πετράκης.

17:53

39': Ο Γιουσούφ κάνει σουτ από μεγάλη απόσταση και στέλνει πολύ ψηλά την μπάλα.

17:52

38': Από πολύ μακριά ο Καζναφέρης δοκιμάζει το πόδι του, καλού κακού πέφτει και αποκρούει ο Βελλίδης.

17:49

35': Ο Τσάβες δίνει στον Λίλα, εκείνος κάνει την προβολή, η μπάλα κοντράρει και φεύγει κόρνερ.

17:45

Ολοκληρωτικά έχουν πάρει τον έλεγχο οι Γιαννιώτες στα τελευταία λεπτά.

17:41

28': Ο Τσάβες κοντρολάρει εκτός περιοχής, κάνει και το σουτ και στέλνει την μπάλα ψηλά.

17:39

26': Μεγάλη ευκαιρία, από το κόρνερ του Ίλιτς ο Τσάβες πιάνει σουτ στην κίνηση και στέλνει την μπάλα ελάχιστα άουτ.

17:39

25': Από το φάουλ του Ίλιτς και την απομάκρυνση του Καβουσάκη ο ΠΑΣ κερδίζει κόρνερ.

17:36

22': Ο Τζανακάκης κάνει ένα αδύναμο σουτ από δεξιά και ο Βελλίδης μπλοκάρει με άνεση.

17:35

Νωχελικοί οι παίκτες του ΠΑΣ Γιάννινα στα πρώτα λεπτά.

17:32

19': Από πλάγια αριστερά εκτός περιοχής ο Μπογκντάνοφ εκτελεί φάουλ και στέλνει την μπάλα ψηλά.

17:28

Εντυπωσιακή ενέργεια βγάζουν οι παίκτες του Εργοτέλη στα πρώτα λεπτά.

17:24

Ο Γιουσούφ παίρνει την μπάλα από πλάγια αριστερά, με περιστροφή περνάει τον Αυγενικού και εξαπολύει έναν διαγώνιο κεραυνό στέλνοντας την μπάλα στο αριστερό παραθυράκι του Βελλίδη.

17:23

10': ΓΚΟΛ για τον ΕΡΓΟΤΕΛΗ!

17:21

7': Ο Μπογκντάνοφ σουτάρει από μακριά και στέλνει την μπάλα πολύ ψηλά.

17:18

5': Ο Καζναφέρης βρίσκει χώρο εκτός περιοχής, κάνει και το σουτ, αλλά είναι εντελώς άστοχο.

17:14

1': Ξεκίνησε το ματς.

17:06

Καλησπέρα σας, σε περίπου 10 λεπτά ξεκινάει το παιχνίδι του Εργοτέλη με τον ΠΑΣ Γιάννινα.