0
-
5
21:25

90+3': Τέλος του αγώνα.

21:22

90+1': Αποθέωση για Αμπιντάλ που αποχωρεί από το γήπεδο τραυματίας. Καταχειροκροτείται από συμπαίκτες και φιλάθλους.

21:21

90': ΔΟΚΑΡΙ ο Ολυμπιακός με εκπληκτική ενέργεια του Μπενίτες.

21:18

87': Κόρνερ για την Καλλονή. Καθαρίζει ο Ρομπέρτο.

21:16

84': Κόρνερ για τον Ολυμπιακό. Έδιωξαν οι αμυντικοί.

21:14

83': Νέο κόρνερ για την Καλλονή. Απομακρύνουν οι εκ νέου οι φιλοξενούμενοι.

21:13

82': Κόρνερ η Καλλονή. Διώχνουν οι του Ολυμπιακού.

21:10

79': Ο Ραζάκ στη θέση του Μανούσου.

21:10

79': Ο Βούρος στη θέση του Ελαμπνταλαουί. Αποθέωση για τον πιτσιρικά από τη Λέσβο.

21:09

Ο Μπενίτες στρώνει στον Μπουχαλάκη, που με δυνατό συρτό σουτ γράφει το 0-5. Βγάζει φωτιές στο β' μέρος ο Ολυμπιακός.

21:09

78': ΓΚΟΛ ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ.

21:07

Οι φίλοι της Καλλονής φώναξαν ρυθμικά το όνομα του Βούρου που ναι μεν ανήκει στον Ολυμπιακό αλλά κατάγεται από τη Λέσβο. Ο Μίτσελ θα κάνει πράξη την επιθυμία τους και θα τον ρίξει στον αγώνα.

21:06

75': Καλό μακρινό σουτ του Καλτσά, μπλοκάρει με διπλή προσπάθεια ο Ρομπέρτο.

21:05

74': Μπαρέρα και Κύπρου στη θέση των Μίνγκα και Χωριανόπουλου.

21:04

Νέα εξαιρετική ενέργεια του Μπενίτες, που με άψογο πλασέ έξω από την περιοχή έστειλε την μπάλα στα δίχτυα για το δεύτερο προσωπικό του γκολ.

21:04

72': ΓΚΟΛ ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ.

21:02

71': Ο Φορτούνης στη θέση του Ντομίνγκεζ, ο οποίος καταχειροκροτήθηκε.

21:01

69': Κόρνερ για τον Ολυμπιακό. Εκτελείται πλασαριστά, άουτ η σέντρα του Μαζουακού.

20:58

67': Ο Μήτρογλο σκοράρει, αλλά το γκολ ακυρώνεται καθώς είναι σε θέση οφσάιντ. Σωστή η υπόδειξη.

20:57

66': Ο Μπουχαλάκης στη θέση του Κασάμι.

20:56

Εξαιρετική ατομική ενέργεια του Μπενίτες, που μπαίνει στην περιοχή και εκτελεί τον Χογκ για το 0-3.

20:56

65': ΓΚΟΛ ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ.

20:54

Στην αριστερή γωνία σημαδεύει ο Ντομίνγκεζ, στη δεξιά ο Χογκ και ο 0-2 ο Ολυμπιακός.

20:54

63': ΓΚΟΛ ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ.

20:53

62': ΠΕΝΑΛΤΙ για τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ μετά από χέρι του Πιπίνη σε γύρισμα του Μανιάτη. Σωστή η υπόδειξη.

20:52

61': Εκτελεί ο Ντομίνγεζ, διώχνουν οι αμυντικοί.

20:51

60': Ευκαιρία ο Ολυμπιακός. Σέντρα του Ντομίνγκεζ από δεξιά, ωραία κεφαλιά του Μπενίτες στη γωνία, ακόμα καλύτερη η επέμβαση του Χογκ σε κόρνερ.

20:49

58': Πέμπτη τελική για τον Ολυμπιακό στο β' μέρος. Άστοχο το σουτ του Κασάμι.

20:48

57': Σουτ του Μήτρογλου έξω από την περιοχή, φεύγει άουτ.

20:47

56': Νέα καλή στιγμή για τον Ολυμπιακό με τον Ντομίνγκεζ να σουτάρει λίγο άουτ μερικά μέτρα έξω από την περιοχή.