Ευχαριστούμε πολύ, καλό βράδυ.

21:52

Ολοκληρώθηκε το παιχνίδι χωρίς σκορ.

21:51

90'+2: Κίτρινη στον Λούκα.

21:49

21:49

90': Μεγάλη ευκαιρία για τον Αστέρα. Ο Μπαντιμπανγκά από το σημείο του πέναλτι δίνει στον Μάσα, εκείνος αμαρκάριστος κάνει ένα δυνατό σουτ, αλλά ο Λούκατς αποκρούει με τα πόδια.

21:48

89': Βγαίνει ο Σκούλετιτς και μπαίνει ο Κόγιτς.

21:44

Έχει ανοίξει το παιχνίδι με τις δύο ομάδες να ψάχνουν το γκολ.

21:41

83': Κίτρινη στον Τσοκάνη.

21:39

81': Βγαίνει ο Νίνκοβιτς, μπαίνει ο Λούκα για την Παρτιζάν.

21:38

Ο Βεργέτης με τις αλλαγές του δείχνει ότι προσπαθεί να κλέψει το παιχνίδι και ο Αστέρας έχει ανεβεί λίγο και έχει κερδίσει μέτρα στο γήπεδο.

21:35

77': Ωραία εναλλαγή της μπάλας από τους παίκτες της Παρτιζάν, πολύ κακό το τελείωμα του Ίλιτς από πλάγια αριστερά.

21:34

76': Ο Φερνάντες εκτελεί φάουλ από μακριά, ο Μπαράλες ξεμαρκάρεται, παίρνει την κεφαλιά χωρίς να πιέζεται αλλά στέλνει την μπάλα πολύ ψηλά.

21:33

75: Κλείνει τις αλλαγές του ο Βεργέτης, βγαίνει ο Τιε ΜΠ και μπαίνει ο Μάσα.

21:32

74': Μπαίνει ο Ίλιτς και βγαίνει ο Γκρμπιτς για την Παρτιζάν.

21:30

72': Μπαίνει ο Μπαντιμπανγκά και βγαίνει ο Μπακασέτας για τον Αστέρα.

21:30

71': Νέα ευκαιρία για τον Σκούλετιτς, ο οποίος φεύγει στην πλάτη του Σανκαρέ, πλασάρει διαγώνια και στέλνει την μπάλα άουτ.

21:27

68': Ο Σκούλετιτς κάνει ωραία προσπάθεια, προσπερνάει ανοίγοντας την μπάλα τον Σανκαρέ, αλλά το πλασέ του στο τέλος φεύγει ψηλά.

21:23

Δεν πατάει καλά ο Αστέρας, σαν να μην έχουν μπει οι παίκτες του στο γήπεδο στο δεύτερο ημίχρονο.

21:21

63': Βγαίνει ο Γιαννιώτας και μπαίνει ο Φερνάντες για τον Αστέρα.

21:18

60': Κίτρινη για θέατρο στον Βολκόφ.

21:14

56': Βεβιασμένο σουτ από τον Νίνκοβιτς, πολλά μέτρα άουτ φεύγει η μπάλα.

21:12

54': Κίτρινη στον Ίλιτς.

21:08

50': Ο Ζησόπουλος με τάκλιν παραχωρεί κόρνερ. Από την εκτέλεσή του οι γηπεδούχοι κερδίζουν νέο κόρνερ, το οποίο περνάει ανεκμετάλλευτο.

21:07

49': Από μακριά ο Μπακασέτας κάνει ένα σουτ και ο Λούκατς μπλοκάρει με άνεση.

21:05

48': Πολύ μεγάλη ευκαιρία για την Παρτιζάν. Ο Σκούλετιτς κάνει το γύρισμα ο Θεοδωρόπουλος δεν μπλοκάρει, ο Παντελιάδης διώχνει πάνω στον Νίνκοβιτς και ο τελευταίος σημαδεύει το αριστερό δοκάρι ενώ βρίσκεται στα όρια της μικρής περιοχής.

21:05

47': Κίτρινη στον Ντρίντσιτς.

21:04

46': Ξεκίνησε το δεύτερο ημίχρονο.

21:02

20:48

Ολοκληρώθηκε το πρώτο ημίχρονο.

20:46

Δύο τα λεπτά των καθυστερήσεων.

20:45

45': Ο Μπακασέτας από δεξιά σημαδεύει την απέναντι γωνία αλλά στέλνει την μπάλα πάνω από τα δοκάρια του Λούκατς.

20:42

Ο Παντελιάδης έκοψε την τελευταία στιγμή τον Ζίβκοβιτς, ο οποίος τραυματίζεται κιόλας.

20:40

Το μεγάλο πρόβλημα για τον Αστέρα είναι η απόσταση που υπάρχει ανάμεσα στους μέσους και τους επιθετικούς.

20:37

Έχει ανεβάσει και πάλι στροφές η Παρτιζάν.

20:35

35': Ο Ντρίντσιτς εκτελεί απευθείας φάουλ από πολύ μακριά και ο Θεοδωρόπουλος δεν έχει κανένα πρόβλημα να μπλοκάρει.

20:34

34': Κίτρινη στον Τιε Μπι

20:30

29': Ο Γιαννιώτας από αριστερά κάνει ένα φαλτσαριστό σουτ προς την απέναντι γωνία και ο Λούκατς εκτινάσσεται και αποκρούει.

20:26

27': Ο Βολκόφ από πλάγια αριστερά κάνει ένα σουτ, αλλά ο Θεοδωρόπουλος, ο οποίος έχει κλείσει τη γωνιά του, μπλοκάρει εύκολα.

20:23

23': Παραχωρεί κόρνερ ο Παντελιάδης. Από την εκτέλεσή του ο Στάνκοβιτς παίρνει την κεφαλιά και ο Θεοδωρόπουλος μπλοκάρει εύκολα.

20:22

Αρκετές οι ημιτελείς προσπάθειες των δύο ομάδων.

20:19

Στο άλλο παιχνίδι του ομίλου, έχουν πέσει τα φώτα και υπάρχει προσωρινή διακοπή.

20:17

17': Ο Μάρκοβιτς δοκιμάζει το πόδι του λίγο έξω από το ημικύκλιο της περιοχής, αλλά ο Θεοδωρόπουλος μπλοκάρει εύκολα.

20:15

Βλέπουμε παιχνίδι κέντρου και λάθη στα τελευταία λεπτά.

20:12

Ισορρόπησε ο Αστέρας, ο οποίος παγώνει τον ρυθμό κυκλοφορώντας την μπάλα.

20:08

8': Ο Νίνκοβιτς με χαρακτηριστική άνεση περνάει τον Σανκαρέ, μπαίνει στην περιοχή, αλλά το πλασέ του πηγαίνει πάνω στον Θεοδωρόπουλο.

20:07

Πιέζει αρκετά στα πρώτα λεπτά η Παρτιζάν.

20:04

Στο έδαφος ο Σανκαρέ, προσωρινή διακοπή στο παιχνίδι.

20:02

2': Ο Νίνκοβιτς κάνει σουτ με τη μία, ο Θεοδωρόπουλος πέφτει στη δεξιά γωνιά του και διώχνει.

20:02

1': Δυνατά μπαίνει ο Αστέρας και χάνει από νωρίς ευκαιρία. Ο Μπαράλες από αριστερά κάνει το γύρισμα, ο Μπακασέτας πετάγεται στην πορεία της μπάλας, αλλά τη στέλνει άουτ.

20:01

1': Ξεκίνησε το παιχνίδι.

19:59

19:52

Ο Αστέρας, πάντως, έχει κίνητρο και αυτό είναι το να πάρει βαθμούς και να βελτιώσει τη θέση του στην κατάταξη της UEFA.

19:48

Υπενθυμίζουμε πως δεν έχει ελπίδες πρόκρισης στην επόμενη φάση του Europa League καμία εκ των δύο ομάδων.

19:39

Καλησπέρα σας, σε περίπου 20 λεπτά ξεκινάει η δοκιμασία του Αστέρα Τρίπολης στη Σερβία κόντρα στην Παρτιζάν.