1
20:12

Αήττητος για πέμπτη σερί αγωνιστική ο Πανθρακικός, χωρίς νίκη παραμένει ο ΟΦΗ

20:11

90'+5: Τέλος στην αναμέτρηση

20:08

90'+3: Κόκκινη κάρτα για τον ΟΦΗ, αποβάλλεται με δεύτερη κίτρινη ο Μακρής

20:05

90': Πέντε λεπτά οι καθυστερήσεις

20:03

89': Φάση διαρκείας στα καρέ του Πανθρακικού, με τον Περογαμβράκη να σταματιέται δις από τον Σέρεμετ, ο Μακουκούλα εν συνεχεία σούταρε αλλά η μπάλα κόντραρε στους αμυντικούς του Πανθρακικού, για να καταλήξει ξανά στον Περογαμβράκη, το γυριστό σουτ του οποίου έφυγε πάνω από το οριζόντιο δοκάρι

20:02

87': Κίτρινη κάρτα και για τον Μίκουλιτς

20:01

87': Κίτρινων καρτών συνέχεια, αυτή τη φορά θα τη δει ο Κουτσιανικούλης για διαμαρτυρία

19:57

82': Τρίτη αλλαγή και για τον ΟΦΗ, ο Μακουκούλα αντικαθιστά τον Παπάζογλου

19:56

81': Και ο Λαμπρόπουλος θα δει την κίτρινη κάρτα

19:55

80': Δυνατό μακρινό σουτ του Μπαϊκαρά, η μπάλα θα φύγει δίπλα από το αριστερό δοκάρι του Δασκαλάκη

19:52

77': Ο Κατσικοκέρης αντί του Ζεκίνια, τελευταία αλλαγή για τον Πανθρακικό

19:50

75': Άλλη μία κίτρινη κάρτα στην αναμέτρηση, θα τη δει αυτή τη φορά ο Μακρής

19:47

72': Μακρινό σουτ του Παπάζογλου, μπλοκάρει χωρίς πρόβλημα ο Σέρεμετ

19:45

70': Κίτρινη κάρτα και για τον νεοεισελθόντα Μερίνο

19:44

69': Κίτρινη κάρτα για τον Σέρεμετ

19:43

68': Αλλαγή και για τον Πανθρακικό, ο Μερίνο στη θέση του Κάσες

19:42

67': Λαμπρόπουλος αντί Φραγκουλάκη στη δεύτερη αλλαγή του ΟΦΗ

19:41

66': Κεφαλιά του Ζος μετά από εκτέλεση φάουλ από τα δεξιά, η μπάλα θα φύγει άουτ

19:37

61': Σέντρα του Κάσες από τα δεξιά, κεφαλιά του Τζάνη και η μπάλα θα φύγει δίπλα από το δεξί δοκάρι

19:35

59': Κίτρινη κάρτα στον Εμπό

19:29

54': Αλλαγή για τον ΟΦΗ, ο Κουτσιανικούλης στη θέση του Ζε Εντουάρντο

19:28

52': Την κίτρινη κάρτα θα δει ο Τζάνης, κάτι που είχε γίνει και στο 49' με τον Κάσες

19:27

Όπως φαίνεται από το ριπλέι, ο Μακρής όντως έχει χρησιμοποιήσει το χέρι του και όχι το κεφάλι του

19:26

Το γκολ για την ισοφάριση του ΟΦΗ ο Μακρής μετά από εκτέλεση φάουλ από τα δεξιά και με τους παίκτες του Πανθρακικού να διαμαρτύρονται για χέρι

19:25

50': Αλλαγή για τον Πανθρακικό, ο Εμπό στη θέση του Λαδάκη

19:25

50': ΓΚΟΛ για τον ΟΦΗ!

19:20

46': Έναρξη του δευτέρου ημιχρόνου

19:03

Με το γκολ του Ρομέου στο 26' ο Πανθρακικός πάει με το 1-0 στα αποδυτήρια, σε ένα αμφίρροπο παιχνίδι.

19:02

45+1': Τέλος του πρώτου ημιχρόνου

19:01

45': Ένα επιπλέον λεπτό στο πρώτο μέρος

18:48

32': Σουτ από τον Μιλιάζες, η μπάλα κοντράρει και αλλάζει πορεία, αλλά ο Σέρεμετ μπλοκάρει

18:44

28': Κίτρινη κάρτα για τον Φραγκουλάκη

18:43

Σκόρερ ο Ρομέου. Έπειτα από εκτέλεση φάουλ από τα δεξιά, ο Κάσες έπιασε την πρώτη κεφαλιά στο πίσω δοκάρι και με νέα κεφαλιά ο Ρομέου άνοιξε το σκορ

18:42

26': ΓΚΟΛ για τον Πανθρακικό!

18:41

25': Κίτρινη κάρτα για τον Τριποτσέρη

18:35

18': Καλή απευθείας εκτέλεση φάουλ του Φραγκουλάκη, λίγο πάνω από το οριζόντιο δοκάρι θα περάσει η μπάλα

18:27

10': Ευκαιρία για τον Πανθρακικό σε δύο χρόνους με τον Μπαϊκαρά, πρώτα το σουτ που έκανε θα σταματήσει στον Μακρή κι εν συνεχεία η προβολή του θα φύγει δίπλα από το αριστερό δοκάρι

18:20

4': Σουτ του Ζε Εντουάρντο έξω από τη μεγάλη περιοχή, η μπάλα ψηλά άουτ

18:16

1': Έναρξη του αγώνα

ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ
Σέρεμετ, Ντιόγκο, Μίκουλιτς, Ζος, Παπαγεωργίου, Λαδάκης, Ρομέου, Κάσες, Τζάνης, Μπαϊκαρά, Ζεκίνια
ΟΦΗ
Δασκαλάκης, Μιλιάζες, Ζβασίγια, Τριποτσέρης, Μπούρμπος, Μακρής, Βερόν, Φραγκουλάκης, Ζε Εντουάρντο, Περογαμβράκης, Παπάζογλου
Διαιτητής: Ντίτσιος (Πρέβεζας), Βοηθοί: Καραϊσαρίδης (Πιερίας), Καραγκιζόπουλος (Ημαθίας)