Το πρόγραμμα και τα αποτελέσματα της τελικής φάσης των αγώνων *Βαθμολογίες και αποτελέσματα των ομίλων
ΤΕΛΙΚΟΣ
Κυριακή 14/9
22.00: ΗΠΑ-Σερβία 129-92
ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ
Σάββατο 13/9
19.00: Λιθουανία-Γαλλία 93-95
ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ
Πέμπτη 11/9
22.00: HΠΑ-Λιθουανία 96-68
Παρασκευή 12/9
23.00: Γαλλία-Σερβία 85-90
ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ
Τρίτη 9/9
18.00: Λιθουανία-Τουρκία 73-61
22.00: Σλοβενία-ΗΠΑ 76-119
Τετάρτη 10/9
19.00: Σερβία-Βραζιλία 84-56
23.00: Γαλλία-Ισπανία 65-52
ΦΑΣΗ ΤΩΝ «16»
Σάββατο (6/9)
17:00: ΗΠΑ - Μεξικό 86-63
19:00: Γαλλία - Κροατία 69-64
21:00: Δομινικανή Δημοκρατία - Σλοβενία 61-71
23:00: Ισπανία - Σενεγάλη 89-56
Κυριακή 7/9
17:00: Νέα Ζηλανδία - Λιθουανία 71-76
19:00: Σερβία - Ελλάδα 90-72
21:00: Τουρκία - Αυστραλία 65-64
23:00 Βραζιλία - Αργεντινή 85-65
1η ΦΑΣΗ
1ος ΟΜΙΛΟΣ
Σάββατο 30/8
16.30: Αίγυπτος-Σερβία 64-85
19.00: Γαλλία-Βραζιλία 63-65
23.00: Ιράν-Ισπανία 60-90
Κυριακή 31/8
16.30: Σερβία-Γαλλία 73-74
19.00: Βραζιλία-Ιράν 79-50
23.00: Ισπανία-Αίγυπτος 91-54
Δευτέρα 1/9
16.30: Ιράν-Σερβία 70-83
19.00: Γαλλία-Αίγυπτος 94-55
23.00: Βραζιλία-Ισπανία 63-82
Τετάρτη 3/9
16.30: Αίγυπτος-Ιράν 73-88
19.00: Σερβία-Βραζιλία 73-81
23.00: Ισπανία-Γαλλία 88-64
Πέμπτη 4/9
16.30: Βραζιλία-Αίγυπτος 128-65
19.00: Ιράν-Γαλλία 76-81
23.00: Σερβία-Ισπανία 73-89
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
1. Ισπανία 10
2. Βραζιλία 9
3. Γαλλία 8
4. Σερβία 7
5. Ιράν 6
6. Αίγυπτος 5
2ος ΟΜΙΛΟΣ
Σάββατο 30/8
13.30: Κροατία - Φιλιππίνες 81-78 παρ. (καν. διάρκεια 71-71)
18.30: Πουέρτο Ρίκο - Αργεντινή 75-98
21.00: Ελλάδα - Σενεγάλη 87-64
Κυριακή 31/8
14.30: Αργεντινή - Κροατία 85-90
18.30: Σενεγάλη - Πουέρτο Ρίκο 82-75
21:00: Φιλιππίνες - Ελλάδα 70-82
Δευτέρα 1/9
13.30: Κροατία - Σενεγάλη 75-77
18.30: Αργεντινή - Φιλιππίνες 85-81
21.00: Πουέρτο Ρίκο – Ελλάδα 79-90
Τετάρτη (3/9)
14.30: Φιλιππίνες - Πουέρτο Ρίκο 73-77
18.30: Σενεγάλη - Αργεντινή 46-81
21.00: Ελλάδα – Κροατία 76-65
Πέμπτη (4/9)
15.00: Σενεγάλη - Φιλιππίνες 79-81 παρ. (καν. διάρκεια 64-64)
19.00: Κροατία - Πουέρτο Ρίκο 103-82
23.00: Αργεντινή - Ελλάδα 71-79
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
1. Ελλάδα 10
2. Κροατία 8
3. Αργεντινή 8
4. Σενεγάλη 7
5. Πουέρτο Ρίκο 6
6. Φιλιππίνες 6
3ος ΟΜΙΛΟΣ
Σάββατο 30/8
13.30: Ουκρανία - Δομινικανή Δημοκρατία 72-62
17.00: Νέα Ζηλανδία - Τουρκία 73-76
22.30: ΗΠΑ - Φινλανδία 114-55
Κυριακή 31/8
13.30: Δομινικανή Δημοκρατία - Νέα Ζηλανδία 76-63
17.00: Φινλανδία - Ουκρανία 81-76
22.30: Τουρκία - ΗΠΑ 77-98
Τρίτη 2/9
16.00: Ουκρανία - Τουρκία 64-58
18.30: ΗΠΑ - Νέα Ζηλανδία 98-71
22.30: Φινλανδία - Δομινικανή Δημοκρατία 68-74
Τετάρτη 3/9
16.00: Νέα Ζηλανδία - Ουκρανία 73-61
18.30: Τουρκία - Φινλανδία 77-73 παρ. (καν. διάρκεια 68-68)
22.30: Δομινικανή Δημοκρατία - ΗΠΑ 71-106
Πέμπτη 4/9
16.00: Φινλανδία - Νέα Ζηλανδία 65-67
18.30: Ουκρανία - ΗΠΑ 71-95
22.30: Τουρκία - Δομινικανή Δημοκρατία 77-64
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
1. ΗΠΑ 10
2. Toυρκία 8
3. Δομινικανή Δημοκρατία 7
4. Νέα Ζηλανδία 7
5. Ουκρανία 7
6. Φινλανδία 6
4ος ΟΜΙΛΟΣ
Σάββατο 30/8
14.30: Ανγκόλα - Νότια Κορέα 80-69
18.30: Αυστραλία - Σλοβενία 80-90
21.00: Μεξικό - Λιθουανία 74-87
Κυριακή 31/8
14.30: Νότια Κορέα - Αυστραλία 55-89
18.30: Σλοβενία - Μεξικό 89-68
21.00: Λιθουανία - Ανγκόλα 75-62
Τρίτη 2/9
14.30: Ανγκόλα - Μεξικό 55-79
18.30: Αυστραλία - Λιθουανία 82-75
21.00: Νότια Κορέα - Σλοβενία 72-89
Τετάρτη 3/9
14.30: Μεξικό - Αυστραλία 62-70
18.30: Σλοβενία - Ανγκόλα 93-87
21.00: Λιθουανία - Νότια Κορέα 79-49
Πέμπτη 4/9
14.30: Αυστραλία - Ανγκόλα 83-91
18.30: Νότια Κορέα - Μεξικό 71-87
22.30: Λιθουανία - Σλοβενία 67-64
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
1. Λιθουανία 9
2. Σλοβενία 9
3. Αυστραλία 8
4. Μεξικό 7
5. Ανγκόλα 7
6. Νότια Κορέα 5