20/04/2024
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ | Τετάρτη 27 Νοεμβρίου 2013 - 13:26

Από 10 ευρώ στη Νέα Σμύρνη με Ξάνθη

Οι διοικούντες τον Πανιώνιο ανακοίνωσαν τις τιμές των εισιτηρίων για το ματς με τους ακρίτες

Να αφήσουν πίσω τους την ήττα στη Βοιωτία από τον Λεβαδειακό θέλουν παίκτες και τεχνική ηγεσία στον Πανιώνιο, που στοχεύουν στην επιστροφή στις νίκες απέναντι στην Ξάνθη.

Οι «κυανέρυθροι» υποδέχονται τους ακρίτες την Κυριακή (1/12) για τη 13η αγωνιστική της Σούπερ Λίγκας και θέλουν τη στήριξη των οπαδών τους κυνηγώντας την 4η εντός έδρας νίκη τους.

Μάλιστα, θα πρέπει να σημειωθεί πως αυτή την περίοδο που περνά δύσκολα αναφορικά με τα οικονομικά της η ΠΑΕ μπορεί να αποβεί μεγάλη βοήθεια ενδεχόμενη μαζική προσέλευση των φιλάθλων στο προσεχές ματς. Όσο για τα εισιτήρια, όπως ανακοινώθηκε, τιμώνται από 10 έως 100 ευρώ και θα διατίθενται από το πρωί της ημέρας του αγώνα.

Αναλυτικά αναφέρεται: «Η ΠΑΕ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ ανακοινώνει τις τιμές των εισιτηρίων που θα ισχύσουν στο παιχνίδι με την Ξάνθη.

Αναλυτικά:
ΘΥΡΑ 2: 10 ευρώ (παιδικό έως 14 ετών, 5 ευρώ)
ΘΥΡΑ 3: 10 ευρώ
ΘΥΡΑ 4 και 7: 15 ευρώ (παιδικό έως 14 ετών, 5 ευρώ)
ΘΥΡΑ 5/6 τμήμα Α και Γ: 20 ευρώ (παιδικό έως 14 ετών, 10 ευρώ)
ΘΥΡΑ 5/6 τμήμα Β: 30 ευρώ (παιδικό έως 14 ετών, 15 ευρώ)
ΘΥΡΑ 5/6 VVIP: 100 ευρώ (παιδικό έως 14 ετών, 50 ευρώ)
Εισιτήρια της Θύρας 3 μόνο από τον σύνδεσμο των Πανθήρων.

Η πώληση των εισιτηρίων θα γίνεται ΜΟΝΟ από το εκδοτήριο του Αγίου Ανδρέα την ημέρα του αγώνα από τις 12:15 έως τις 18:00 (ημίχρονο της αναμέτρησης). Για την αγορά εισιτηρίου είναι απαραίτητη η επίδειξη της ΕΘΝΙΚΗΣ ΚΑΡΤΑΣ ΦΙΛΑΘΛΟΥ».