22/01/2022
Διαιτησία | Πέμπτη 11 Νοεμβρίου 2021 - 15:22

Σούπερ Λίγκα 2: Οι διαιτητές της 2ης αγωνιστικής

H Αντωνίου στο Νίκη Βόλου – Βέροια, ο Βάτσιος στο Ολυμπιακός Βόλου – Ηρακλής, ο Κουκούλας στο Α.Ε. Καραϊσκάκης – Κηφισιά, ο Γρατσάνης στο Παναθηναϊκός Β’ – ΑΕΚ Β’

Σημαντικά ματς περιλαμβάνει η 2η αγωνιστική της Σούπερ Λίγκας 2 και στους δύο ομίλους με την ΚΕΔ να ανακοινώνει την Πέμπτη (11/11) τους ρέφερι των αναμετρήσεων, που διεξάγονται το Σαββατοκύριακο 13-14 Νοεμβρίου 2021. Αναλυτικά: 

1ος (Βόρειος) Όμιλος

Σάββατο 13/11 – 15:00

Νίκη Βόλου-Βέροια

Διαιτητής: Αντωνίου (Αχαΐας)

Βοηθοί: Σταΐκος, Κουκούμης (Καβάλας)

4ος: Ντάουλας (Δυτ. Αττικής)

ΠΑΟΚ Β’-Πανσερραϊκός 

Διαιτητής: Τσετσιλάς (Γρεβενών)

Βοηθοί: Πραχάλης (Κοζάνης), Κουβαλάκης (Δράμας)

4ος: Τακίδης (Κιλκίς)

Καβάλα - Αναγέννηση Καρδίτσας

Διαιτητής: Αγγελάκης (Μακεδονίας)

Βοηθοί: Νταβέλας (Μακεδονίας), Μαλανδρής (Χαλκιδικής)

4ος: Τσοπουλίδης (Ξάνθης) 

Κυριακή (14/11 – 15:00)

Θεσπρωτός - Πιερικός

Διαιτητής: Μπούμπας (Ηπείρου)

Βοηθοί: Φραγκούλης (Πρέβεζας/Λευκάδας), Φαλτακάς (Γρεβενών)

Τέταρτος: Μπαΐλης (Πρέβεζας/Λευκάδας)

Αλμωπός Αριδαίας-Απόλλων Πόντου

Διαιτητής: Τσιοφλίκη (Λάρισας)

Βοηθοί: Μινούδης (Πιερίας), Καμπερίδης (Καβάλας)

4ος: Τσιάρας (Καβαλάς)

Ολυμπιακός Βόλου-Ηρακλής

Διαιτητής: Βάτσιος (Δυτ. Αττικής)

Βοηθοί: Φίλος, Δελής (Βοιωτίας)

4ος: Λεωνίδας (Τρικάλων)

ΑΕΛ-Απόλλων Λάρισας

Διαιτητής: Τσαγκαράκης (Χανίων)

Βοηθοί: Βεργέτης (Αργολίδας), Τυριακίδης (Μακεδονίας)

4ος: Τσιμεντερίδης (Κοζάνης)

Παρατηρητής: Δροσινός (Χαλκιδικής) 

2ος (Νότιος) όμιλος

Σάββατο 13/11 – 15:00

Α.Ε. Καραϊσκάκης-Κηφισιά

Διαιτητής: Κουκούλας (Λέσβου)

Βοηθοί: Οικονόμου (Αχαΐας), Δέτση (Αθηνών)

4ος: Βεργέτης (Αρκαδίας)

Ζάκυνθος-Αιγάλεω 

Διαιτητής: Τσαμούρης (Πειραιώς)

Βοηθοί: Πριόνας, Κωνστάντιος (Εύβοιας)

4ος: Μαχαίρας (Αθηνών)

Ο.Φ. Ιεράπετρας-Καλλιθέα

Διαιτητής: Τσουκαλάς (Αθηνών)

Βοηθοί: Μαυραντωνάκης (Ηρακλείου), Νιδριώτης (Αθηνών)

4ος: Κουκουράκης (Χανίων)

Κυριακή (14/11 – 15:00)

Παναθηναϊκός Β’-ΑΕΚ Β’

Διαιτητής: Γρατσάνης (Τρικάλων)

Βοηθοί: Παπαδόπουλος (Μακεδονίας), Κολλιάκος (Αθηνών)

4ος: Κατοίκος (Αθηνών)

Εργοτέλης-Επισκοπή

Διαιτητής: Μπακογιάννης (Αθηνών)

Βοηθοί: Αραβίδης (Αθηνών), Οικονόμου (Δυτ. Αττικής)

4ος: Πουλόπουλος (Πειραιώς)

Αστέρας Βλαχιώτη-Ρόδος

Διαιτητής: Αλάμπεης (Αθηνών)

Βοηθοί: Καλλής (Ανατ. Αττικής), Κυρίος (Αρκαδίας)

4ος: Νικολάου (Αθηνών)

Διαγόρας-Λεβαδειακός

Διαιτητής: Αναστασόπουλος (Χαλκιδικής)

Βοηθοί: Σπυρόπουλος (Ανατ. Αττικής), Μποζατζίδης (Μακεδονίας)

4ος: Βουρνέλης (Μακεδονίας)

Χανιά-Ηρόδοτος

Διαιτητής: Μπαΐρακτάρης (Αθηνών)

Βοηθοί: Παγουρτζής (Πειραιώς), Δασκαλάκης (Ηρακλείου)

4ος: Κρασαγάκης (Ηρακλείου)

Μοιραστείτε το: