03/04/2020
Πρωτάθλημα | Κυριακή 19 Ιανουαρίου 2020 - 17:14

Το πανόραμα των αποτελεσμάτων της Γ' Εθνικής

Τι έγινε στις κυριακάτικες (19/1) αναμετρήσεις των 8 ομίλων

1oς όμιλος (16η αγωνιστική)
Πανσερραϊκός - Ορφέας Ξάνθης 5-2
Απόλλων Παραλιμνίου - Νέστος Χρυσούπολης 1-1
Κεραυνός Πέρνης - Αετός Ορφανού 1-5
Κιλκισιακός - Ηρακλής Νέου Ζυγού 2-1
Ένωση Αλεξανδρούπολης - Δόξα Κάτω Καμήλας 0-0
(18/1) Άρης Αβάτου - Δόξα Θεολόγου Πότου 1-0
Ρεπό: Πανδραμαϊκός

2ος όμιλος (20ή αγωνιστική)
Φλώρινα - Θερμαϊκός Θέρμης 1-1
Γιαννιτσά - Αστραπή Μεσοποταμίας 5-1
Αλμωπός Αριδαίας - Θύελλα Σαρακηνών 2-0
Μακεδονικός - Εδεσσαϊκός 1-0
Νέα Καλλικράτεια - Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας 0-0
Νίκη Αγκαθιάς - Σειρήνα 3-0 ά.α.
Ποσειδών Μηχανιώνας - Άρης Παλαιοχωρίου 3-0 ά.α.

3ος όμιλος (16η αγωνιστική)
Α.Ε. Καρίτσας - Μετέωρα 0-0
Αταλάντη - Διγενής Νεοχωρίου 3-0
Διαγόρας Στεφανοβικείου - Ατρόμητος Παλαμά 0-0
Α.Ο. Ποταμιάς - Θησέας Αγριάς 0-2
Δίας Δίου - Οικονόμος Τσαριτσάνης 1-0
Α.Ο. Σελλάνων - Ηρακλής Λάρισας 1-0
Αλμυρός - Πιερικός 1-1

4ος όμιλος (16η αγωνιστική)
Α.Ε. Λευκίμμης - Αναγέννηση Άρτας 0-1
Σούλι Παραμυθίας - Ναυπακτιακός Αστέρας 3-2
Απόλλων Ευπαλίου - Τηλυκράτης 1-1
Θιναλιακός - ΑΕΠ Καραγιαννίων 0-1
Α.Ο. Ανατολής - Αχέρων Καναλακίου 1-1
Μακεδονικός Φούφα - ΠΑΣ Πρέβεζα 4-1
Α.Ε. Μεσολογγίου - Αστέρας Ιτέας 3-0 ά.α.

5ος όμιλος (16η αγωνιστική)
Πανθηραϊκός - Άγιοι Ανάργυροι 2-0
Άνω Μερά Μυκόνου - Θύελλα Καμαρίου 0-2
Κηφισιά - Ηλυσιακός 2-0
Φωστήρας - Κερατσίνι 5-0
Ερμής Κορυδαλλού - Καλλιθέα 0-1
Εθνικός - Άγιος Ιερόθεος 1-2
Ακράτητος - Μοσχάτο 2-1

6ος όμιλος (16η αγωνιστική)
Παναρκαδικός - Παλληνιακός 3-0
Αιολικός - Νέα Αρτάκη 1-0
Ρόδος - Κιθαιρών Καπαρελλίου 1-0
Κόρινθος - Αήττητος 0-6
Α.Ο. Υπάτου - Μαρκό 0-1
Θύελλα Ραφήνας - ΑΕΚ Τρίπολης 2-0
Ρεπό: Αχαρναϊκός

7ος όμιλος (16η αγωνιστική)
Αστέρας Βλαχιώτη - Σπάρτη 2-0
Διαγόρας Βραχνέικων - Ολυμπιακός Ζαχάρως 2-0
ΠΑΟ Βάρδας - Ναύπλιο 4-1
Α.Ο. Τσιλιβή - Ερμιονίδα 2-1
Διαβολίτσι - Ζάκυνθος 1-1
Παναργειακός - Πανηλειακός 0-1
Θύελλα Πατρών - Πανγυθεατικός 1-1

8ος όμιλος (17η αγωνιστική)
Ηρόδοτος - Ατσαλένιος 0-0
Πανακρωτηριακός - Γιούχτας 2-1
Α.Ο. Πόρου - Ρεθυμνιακός 1-0
Επισκοπή - ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ 1-1
Ρεπό: Άγιος Νικόλαος

Πηγή ΦΩΤΟ: sportcyclades

Μοιραστείτε το: