10/12/2019
Πρωτάθλημα | Κυριακή 24 Νοεμβρίου 2019 - 17:15

Το πανόραμα των αποτελεσμάτων της Γ' Εθνικής

Τι έγινε στις κυριακάτικες (24/11) αναμετρήσεις των 8 ομίλων

1oς όμιλος (10η αγωνιστική)
Απόλλων Παραλιμνίου - Αετός Ορφανού 2-1
Νέστος Χρυσούπολης - Πανσερραϊκός 0-5
Ορφέας Ξάνθης - Άρης Αβάτου 1-2
Πανδραμαϊκός - Ένωση Aλεξανδρούπολης 1-0
Δόξα Κάτω Καμήλας - Κιλκισιακός 3-1
Ηρακλής Νέου Ζυγού - Κεραυνός Πέρνης 0-0
Ρεπό: Δόξα Θεολόγου Πότου

2ος όμιλος (12η αγωνιστική)
Εδεσσαϊκός - Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας 2-0
Αγροτικός Αστέρας - Μακεδονικός 0-2 (ΦΩΤΟ)
Αστραπή Μεσοποταμίας - Ποσειδών Μηχανιώνας 0-7
Θερμαϊκός Θέρμης - Γιαννιτσά 1-1
Νίκη Αγκαθιάς - Φλώρινα 2-0
Νέα Καλλικράτεια - Σειρήνα 3-0 ά.α.
Άρης Παλαιοχωρίου - Αλμωπός Αριδαίας 0-3 ά.α.
Ρεπό: Θύελλα Σαρακηνών

3ος όμιλος (10η αγωνιστική)
Αλμυρός - Μετέωρα 1-2
Πιερικός - Α.Ο. Σελλάνων 2-0
Ηρακλής Λάρισας - Δίας Δίου 1-0
Οικονόμος Τσαριτσάνης - Α.Ο. Ποταμιάς 2-0
Θησέας Αγριάς - Διαγόρας Στεφανοβικείου 3-0
Ατρόμητος Παλαμά - Αταλάντη 1-0
Διγενής Νεοχωρίου - Α.Ε. Καρίτσας 2-1

4ος όμιλος (10η αγωνιστική)
Αστέρας Ιτέας - Α.Ε. Λευκίμμης 0-2
Αναγέννηση Αρτας - Μακεδονικός Φούφα 1-0
ΠΑΣ Πρέβεζα - Α.Ο. Ανατολής 0-0
Αχέρων Καναλακίου - Θιναλιακός 1-0
ΑΕΠ Καραγιαννίων - Απόλλων Ευπαλίου 2-0
Σούλι Παραμυθίας - Τηλυκράτης 1-0
Ναυπακτιακός Αστέρας - Α.Ε. Μεσολογγίου 2-1

5ος όμιλος (10η αγωνιστική)
Ηλυσιακός - Άνω Μερά Μυκόνου 0-0
Θύελλα Καμαρίου - Ακράτητος 4-3
Μοσχάτο - Εθνικός 1-1
Ερμής Κορυδαλλού - Άγιος Ιερόθεος 1-2
Καλλιθέα - Πανθηραϊκός 0-1
Άγιοι Ανάργυροι - Φωστήρας 0-0
Κερατσίνι - Κηφισιά 1-3

6ος όμιλος (10η αγωνιστική)
Κιθαιρών Καπαρελλίου - Αιολικός 1-0
Νέα Αρτάκη - Παναρκαδικός 2-1
Θύελλα Ραφήνας - Παλληνιακός 1-1
ΑΕΚ Τρίπολης - Α.Ο. Υπάτου 2-2
Μαρκό - Κόρινθος 0-0
(23/11) Αχαρναϊκός - Ρόδος 0-3
Ρεπό: Αήττητος

7ος όμιλος (10η αγωνιστική)
Θύελλα Πατρών - Σπάρτη 2-0
Πανγυθεατικός - Παναργειακός 0-1
Πανηλειακός - Διαβολίτσι 1-0
Ζάκυνθος - Α.Ο. Τσιλιβή 1-3
Ερμιονίδα - ΠΑΟ Βάρδας 1-1
Ναύπλιο - Διαγόρας Βραχνέικων 3-0
Ολυμπιακός Ζαχάρως - Αστέρας Βλαχιώτη 0-1

8ος όμιλος (10η αγωνιστική)
Επισκοπή - Ατσαλένιος 2-0
Ηρόδοτος - Πανακρωτηριακός 1-1
Άγιος Νικόλαος - Γιούχτας 0-1
ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ - Ρεθυμνιακός 1-1
Ρεπό: Α.Ο. Πόρου
Μοιραστείτε το: