08/04/2020
Διαιτησία | Παρασκευή 25 Οκτωβρίου 2019 - 09:16

Ο Βάτσιος στο Παναχαϊκή - Παναθηναϊκός

Οι διαιτητές της 1ης αγωνιστικής της 5ης φάσης του Κυπέλλου Ελλάδος

Φουλ δράση έχουμε στο Κύπελλο Ελλάδος το τριήμερο 29-31 Οκτωβρίου, καθώς διεξάγεται η 1η αγωνιστική της 5ης φάσης και η ΚΕΔ/ΕΠΟ γνωστοποίησε την Πέμπτη (24/10) τους διαιτητές που θα σφυρίξουν στα ματς.

Στην αναμέτρηση ανάμεσα στην Παναχαϊκή και τον Παναθηναϊκό, λοιπόν, ορίστηκε ο Αριστείδης Βάτσιος (ΦΩΤΟ) του Συνδέσμου Δυτικής Αττικής, ενώ στο Καλαμάτα – ΑΕΛ ο Δημήτρης Μαλούτας (Ημαθίας).

Ο Αλέξανδρος Τσαμούρης (Πειραιά) θα σφυρίξει στο Πλατανιάς – Αστέρας Τρίπολης και ο Ευστάθιος Γκορτσίλας (Μακεδονίας) στο Ολυμπιακός Βόλου – Πανιώνιος.

Αναλυτικά οι ορισμοί:

Τρίτη (29/10)

15:00 Απόλλων Λάρισας – Ξάνθη

Διαιτητής: Κατσικογιάννης (Ηπείρου)

Βοηθοί: Μπαλτάς (Αχαΐας), Κόλλιας (Ηπείρου)

4ος: Μπεκιάρης (Καρδίτσας)

17:15 Πανσερραϊκός – Βόλος

Διαιτητής: Βρέσκας (Πιερίας)

Βοηθοί: Κούλα (Ξάνθης), Βασιλόπουλος (Έβρου)

4ος: Σιδηρόπουλος (Έβρου)

19:30 ΠΑΣ Γιάννινα – Βέροια

Διαιτητής: Γιουματζίδης (Πέλλας)

Βοηθοί: Δέλλιος (Πέλλας), Αναστασιάδης (Σερρών)

4ος: Μαυρίδης (Πέλλας)

Τετάρτη (30/10)

15:00 Ολυμπιακός Βόλου – Πανιώνιος

Διαιτητής: Γκορτσίλας (Μακεδονίας)

Βοηθοί: Νατσιόπουλος (Μακεδονίας), Καλαμπόκης (Αιτ/νίας)

4ος: Ματσούκας (Αιτ/νίας)

15:00 Καλαμάτα – ΑΕΛ

Διαιτητής: Μαλούτας (Ημαθίας)

Βοηθοί: Καραγκιζόπουλος (Ημαθίας), Τζιουβάρας (Κοζάνης)

4ος: Πανυτσίδης (Κοζάνης)

17:15 Καβάλα – ΟΦΗ

Διαιτητής: Καραντώνης (Ημαθίας)

Βοηθοί: Χριστακόγλου (Χαλκιδικής), Καλύβας (Φθιώτιδας)

4ος: Τσακαλίδης (Χαλκιδικής)

19:30 Παναχαϊκή – Παναθηναϊκός

Διαιτητής: Βάτσιος (Δυτ. Αττικής)

Βοηθοί: Καρσιώτης (Κορινθίας), Δημόπουλος (Δυτ. Αττικής)

4ος: Ρούσσος (Κορινθίας)

Πέμπτη (31/10)

15:00 Πλατανιάς – Αστέρας Τρίπολης

Διαιτητής: Τσαμούρης (Πειραιά)

Βοηθοί: Σαμοΐλης (Αθηνών), Ζήρδας (Αθηνών)

4ος: Πατεμτζής (Ηρακλείου)

15:00 Ιάλυσος – Παναιτωλικός

Διαιτητής: Τάσης (Ηπείρου)

Βοηθοί: Πάτρας (Μακεδονίας), Αϊναλής (Μακεδονίας)

4ος: Ωραιόπουλος (Δωδεκανήσου)

17:15 Αιολικός – Λαμία

Διαιτητής: Μανούχος (Αργολίδας)

Βοηθοί: Καρατζίκας (Αθηνών), Σπυρόπουλος (Ανατολικής Αττικής)

4ος: Κουκουλάς (Λέσβου)

19:30 Τρίκαλα – Εργοτέλης

Διαιτητής: Δραγούσης (Κιλκίς)

Βοηθοί: Κωτούλας (Κιλκίς), Τσακίρης (Δράμας)

4ος: Θεοχάρης (Θεσσαλίας)

Μοιραστείτε το: