22/10/2018
Διαιτησία | Τετάρτη 10 Οκτωβρίου 2018 - 20:49

Οι διαιτητές στην 3η αγωνιστική της Γ' Εθνικής

Ποιοι θα σφυρίξουν στις αναμετρήσεις των 8 ομίλων

Με τις αναμετρήσεις της 3ης αγωνιστικής θα συνεχιστεί το Σαββατοκύριακο (13-14/10) το πρωτάθλημα της Γ' Εθνικής και την Τετάρτη (10/10) η ΚΕΔ/ΕΠΟ ανακοίνωσε τους διαιτητές και τους βοηθούς τους, που θα διευθύνουν τα ματς.

Με εξαίρεση το παιχνίδι Ολυμπιακός Βόλου - Πιερικός που θα γίνει το Σάββατο στις 16.00, όλοι οι αγώνες θα πραγματοποιηθούν την Κυριακή την ίδια ώρα, πλην των παιχνιδιών Φοίβος Κρεμαστής - Αστέρας Αμαλιάδας (13.30), Απόλλων Ερέτριας - Θύελλα Καμαρίου (14.00), Αμβρυσσέας - Α.Ο. Κατοσταρίου (14.00) και Α.Ο. Εικοσιμίας - Καλαμάτα (14.00).

Αναλυτικά:

1ος όμιλος (3η αγωνιστική)

Απόλλων Παραλιμνίου - Κεραυνός Πέρνης

Μαμασούλας, Ανδρέου, Κουφός (Μακεδονίας)

Αετός Ορφανού - Εθνικός Σιδηροκάστρου

Πουλικίδης, Παστιάδης, Οικονομίδης (Δράμας)

Άρης Αβάτου - Καβάλα

Τζουμαλάκης, Κρυώνας, Αναστασιάδης (Σερρών)

Αλέξανδρος Κιλκίς - ΠΑΟ Κοσμίου

Δημητριάδης, Χρυσαΐδης, Σκούτας (Χαλκιδικής)

Πανσερραϊκός - Ασπίδα Ξάνθης

Μπουτσίκος, Κωνσταντίν, Μιχτατίδης (Μακεδονίας)

Α.Ε. Καλαμπακίου - Ορφέας Ξάνθης

Χαψάς (Σερρών), Κωτούλας, Ζιγκερίδης (Κιλκίς)

Νέστος Χρυσούπολης - Εθνικός Αλεξανδρούπολης

Γεωργιτσόπουλος, Τσακίρης, Κουβαλάκης (Δράμας)

2ος όμιλος (3η αγωνιστική)

ΠΑΟ Κουφαλίων - Αλμωπός Αριδαίας

Τσακαλίδης, Γούτας (Χαλκιδικής), Χαραλαμπόπουλος (Κιλκίς)

Άρης Παλαιοχωρίου - Λαγκαδάς

Τσιμεντερίδης, Τζιουβάρας (Κοζάνης), Μανασής (Τρικάλων)

Βέροια - ΠΟ Τρίγλιας

Πολυχρόνης (Πιερίας), Πραχάλης, Βογδόπουλος (Κοζάνης)

Ολυμπιακός Κυμίνων - Ερμής Αμυνταίου

Μαυρίδης, Μιλτσής, Αρέστης (Πέλλας)

Μελιτέας Μελίτης - Μακεδονικός

Τσετσίλας, Φαλτάκας, Τέγος (Γρεβενών)

Αγροτικός Αστέρας - Νίκη Αγκαθιάς

Σουλίδης (Κοζάνης), Μηνούδης (Πιερίας), Καλορογιάννης (Κυκλάδων)

Εδεσσαϊκός - Γιαννιτσά

Αγγελάκης, Τοροσιάδης, Νταβέλας (Μακεδονίας)

3ος όμιλος (3η αγωνιστική)

Μακεδονικός Φούφα - Θεσπρωτός

Τσιοφλίκη, Μάνος, Δεδικούσης (Λάρισας)

Α.Ο. Φλωριάδας - Α.Ε. Λευκίμμης

Σιντόρης, Τίκας, Παπαλαζάρου (Θεσπρωτίας)

Αχέρων Καναλακίου - Τηλυκράτης

Zαμπαλάς, Θανασιάς, Λιόντος (Ηπείρου)

Μακεδονικός Σιάτιστας - Κρόνος Αργυράδων

Θεοδωρόπουλος (Φλώρινας), Κεσίσογλου (Πέλλας), Δράγος (Φλώρινας)

Ναυπακτιακός Αστέρας - Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας

Μπούμπας, Τσαντάς (Ηπείρο), Παπαδημητρίου (Άρτας)

Σούλι Παραμυθίας - Θρίαμβος Σερβιανών

Πολυχρονίου, Πρέσπαρης, Σιδερίδης (Καστοριάς)

4ος όμιλος (3η αγωνιστική)

Α.Ο. Σελλάνων - Νίκη Βόλου

Μελτζανίδης, Γιάντσης, Χριστοδούλου (Ημαθίας)

Αλμυρός - Αχιλλέας Νεοκαισάρειας

Λεωνίδας, Μπάλας, Σταφυλάς (Τρικάλων)

Απόλλων Μακρυχωρίου - Στυλίδα

Ξηρογιάννης, Σοφός, Τσώνης (Βοιωτίας)

Οικονόμος Τσαριτσάνης - Φωκικός

Λαθύρης, Καλύβας, Λιτοσελίτης (Φθιώτιδας)

Αστέρας Ιτέας - Θησέας Αγριάς

Πόγκας, Δάλλας, Κελεπούρης (Εύβοιας)

Μετέωρα - Αναγέννηση Καρδίτσας

Θεοχάρης, Αναστασίου, Σφυρής (Θεσσαλίας)

(13/10) Ολυμπιακός Βόλου - Πιερικός

Μπεκιάρης, Βογιατζής, Τίκας (Καρδίτσας)

5ος όμιλος (3η αγωνιστική)

Ατρόμητος Πειραιά - Α.Ε. Νεάπολης

Ωραιόπουλος (Δωδεκανήσου), Τσολακίδης, Κοκαρίδας (Αθηνών)

Εθνικός - Αμπελακιακός

Νικολάου, Καφρίτσας (Αθηνών), Λυρής (Λέσβου)

Ιωνικός - Κερατσίνι

Βεργέτης Χ., Βεργέτης Δ. (Αρκαδίας), Αδαμόπουλος (Μεσσηνίας)

Παλαιόχωρα - Γιούχτας

Σταυρουλάκης (Ρεθύμνου), Φραγκιαδάκης, Καφεσάκης (Λασιθίου)

Ατσαλένιος - Προοδευτική

Δραγάτης (Ανατολικής Αττικής), Αναστασάκης, Κομισοπούλου (Χανίων)

Ο.Φ. Ιεράπετρας - ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ

Μανδαλενάκης, Μαυραντωνάκης, Μαυρουδής (Ηρακλείου)

6ος όμιλος (3η αγωνιστική)

Φοίβος Κρεμαστής - Αστέρας Αμαλιάδας

Πουλόπουλος, Σγουράκης, Ζερβάκης (Πειραιά)

Διαγόρας Ρόδου - Ιάλυσος

Καραντώνης, Παπαδάκης (Ημαθίας), Παπαδόπουλος (Μακεδονίας)

Διαγόρας Βραχνέικων - Αχαρναϊκός

Ρούσσος (Κορινθίας), Ασημακόπουλος, Λιάπης (Ηλείας)

Νίκη Τραγανού - Παναιγιάλειος

Ματσούκας, Γαλανόπουλος, Σούζας (Αιτωλοακαρνανίας)

Θύελλα Ραφήνας - Παλληνιακός

Ζαχαρόπουλος, Καλλής, Τσαλίκογλου (Ανατολικής Αττικής)

Πανηλειακός - ΠΑΟ Βάρδας

Μαρκαντωνάτος, Πήττας, Καραλής (Ηλείας)

7ος όμιλος (3η αγωνιστική)

Απόλλων Ερέτριας - Θύελλα Καμαρίου

Βλάχος, Γούρνιας, Κουλοχέρης (Ανατολικής Αττικής)

Κόρινθος - Αιολικός

Κάτοικος, Κολλιάκος, Αραβίδης (Αθηνών)

Άγιοι Ανάργυροι - Αιγάλεω

Τσουκαλάς (Αθηνών), Γεωργακόπουλος (Πειραιά), Σταυρόγλου (Αθηνών)

Άγιος Ιερόθεος - Χαλκίδα

Βάτσιος, Οικονόμου, Πλακάς (Δυτικής Αττικής)

Πανθηραϊκός - Ηλυσιακός

Αντωνίου, Καραθανάσης, Βιντσεντζάτος (Ανατολικής Αττικής)

Χαραυγιακός - Καλλιθέα

Λεμπέσης, Χρηστάκος, Παγουρτζής (Πειραιά)

8ος όμιλος (3η αγωνιστική)

Αμβρυσσέας - Α.Ο. Κατασταρίου

Νταούλας (Δυτικής Αττικής), Κουρέντας (Τρικάλων), Κορωνάς (Πειραιά)

Α.Ο. Εικοσιμίας - Καλαμάτα

Καδδάς, Τσιρογιάννης, Ζούλης (Αχαΐας)

Α.Ο. Υπάτου - Πέλλανας Καστορείου

Στάμος, Καραγιαννίδης, Μητράκος (Αθηνών)

Παναργειακός - Ασπρόπυργος

Περράκης (Αθηνών), Αρμακόλας (Κυκλάδων), Νικολάου (Αθηνών)

Ερμιονίδα - Λέρνα

Κουτσαναστάσης, Καρβούνης (Μεσσηνίας), Κύριος (Αρκαδίας)

Πάμισσος Μεσσήνης - Μανδραϊκός

Κακριδής, Μπουρτζοβίτης, Τριαντάφυλλος (Κορινθίας)

Αστέρας Βλαχιώτη - Παναρκαδικός

Ανδριανός, Οικονόμου, Κακαφώνης (Αχαΐας).

Μοιραστείτε το: