14/12/2017
Στοιχηματίζω | Πέμπτη 7 Δεκεμβρίου 2017 - 15:10

Φινάλε και στο Γιουρόπα Λιγκ

Η στοιχηματική πρόταση του a-sports.gr για την Πέμπτη (7/12)

Επιστρέψαμε στις «υψηλές πτήσεις» με την συντριπτική πλειοψηφία των προτάσεών μας να επιβεβαιώνεται στο χθεσινό (6/12) πρόγραμμα του Γιουρόπα Λιγκ. Σήμερα αποχαιρετάμε και τη χαώδη φάση ομίλων του Γιουρόπα Λιγκ.

Ρίχτε μια ματιά στο πρόγραμμα

1ος όμιλος: Βιγιαρεάλ - Μακάμπι Τελ Αβίβ, Σλάβια Πράγας – Αστάνα.

2ος όμιλος: Ντιναμό Κιέβου- Παρτιζάν, Γιουνγκ Μπόις - Σκεντέρμπεου.

3ος όμιλος: Χοφενχάιμ – Λουντογκόρετς, Μπασακσεχίρ, Μπράγκα.

4ος όμιλος: Αούστρια Βιέννης – ΑΕΚ, Ριέκα - Μίλαν.

5ος όμιλος: Απόλλων Λεμεσού – Έβερτον, Αταλάντα - Λιόν.

6ος όμιλος: Κοπεγχάγη – Σερίφ Τίρασπολ, Ζιλίνα - Λοκομοτίβ Μόσχας.

7ος όμιλος: Στεάουα Βουκουρεστίου – Λουγκάνο, Χάποελ Μπερ Σεβά - Βικτόρια Πλζεν.

8ος όμιλος: Άρσεναλ - ΜΠΑΤΕ Μπορίσοφ, Ερυθρός Αστέρας - Κολωνία.

9ος όμιλος: Μαρσέιγ – Σάλτσμπουργκ, Γκιμαράες – Κόνιασπορ.

10ος όμιλος: Ζόρια - Αθλέτικ Μπιλμπάο, Χέρτα - Έστερσουντ.

11ος όμιλος: Φίτεσε – Νις, Ζούλτε Βάρεγκεμ – Λάτσιο.

12ος όμιλος: Σοσιεδάδ – Ζενίτ, Βαρντάρ Σκοπίων – Ρόζενμποργκ.

Και ακόμα πιο προσεκτικά τις βαθμολογίες

Οι βαθμολογίες:

1ος όμιλος: 1. Βιγιαρεάλ 11 (10-5), 2. Σλάβια Πράγας 8 (6-5), 3. Αστάνα 7 (9-7), 4. Μακάμπι Τελ Αβίβ 1 (0-8).

2ος όμιλος: 1. Ντιναμό Κιέβου 10 (11-8), 2. Παρτιζάν 8 (7-5), 3. Σκεντέρμπεου 5 (5-8), 4. Γιουνγκ Μπόις 3 (5-7).

3ος όμιλος: 1. Μπράγκα 10 (8-6), 2. Λουντογκόρετς 8 (6-4), 3. Μπασακσεχίρ 5 (5-7), 4. Χοφενχάιμ 4 (7-9).

4ος όμιλος: 1. Μίλαν 11 (13-4), 2. ΑΕΚ 7 (6-5), 3. Αούστρια Βιέννης 4 (9-16), 4. Ριέκα 4 (9-12).

5ος όμιλος: 1. Αταλάντα 11 (13-4), 2. Λιόν 11 (11-3), 3. Απόλλων Λεμεσού 3 (5-11), 4. Έβερτον 1 (4-15).

6ος όμιλος: 1. Σερίφ 9 (4-2), 2. Λοκομοτίβ 8 (7-4), 3. Κοπεγχάγη 6 (5-3), 4. Ζίλινα 2 (1-8).

7ος όμιλος: 1. Στεάουα 10 (8-5), 2. Βικτόρια Πλζεν 9 (11-8), 3. Λουγκάνο 6 (7-10), 4. Χάποελ 4 (5-8).

8ος όμιλος: 1. Άρσεναλ 10 (8-4), 2. Ερυθρός Αστέρας 6 (2-2), 3. Κολωνία 6 (7-7), 4. ΜΠΑΤΕ 5 (6-10).

9ος όμιλος: 1. Σάλτσμπουργκ 11 (7-1), 2. Μαρσέιγ 7 (4-4), 3. Κόνιασπορ 5 (3-5), 4. Γκιμαράες 4 (4-8).

10ος όμιλος: 1. Έστερσουντ 10 (7-3), 2. Αθλέτικ Μπιλμπάο 8 (6-5), 3. Ζόρια 6 (3-7), 4. Χέρτα 4 (5-6).

11ος όμιλος: 1. Λάτσιο 13 (10-4), 2. Νις 9 (12-6), 3. Ζούλτε Βάρεγκεμ 4 (5-11), 3. Φίτεσε 2 (4-10).

12ος όμιλος: 1. Ζενίτ 13 (14-4), 2. Σοσιεδάδ 12 (15-3), 3. Ρόζενμποργκ 4 (5-10), 4. Βαρντάρ 0 (2-19).

* Από κάθε όμιλο οι δύο πρώτοι προκρίνονται στη φάση των «32».

* Πρώτο κριτήριο στις ισοβαθμίες είναι τα μεταξύ τους παιχνίδια, δεύτερο η διαφορά τερμάτων στα μεταξύ τους παιχνίδια και τρίτο η καλύτερη εκτός έδρας επίθεση στα μεταξύ τους παιχνίδια.

Και κατόπιν αυτών προκύπτουν οι παρακάτω

ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ

Σλάβια Πράγας – Αστάνα Over 2,5

Χοφενχάιμ – Λουντογκόρετς Χ2

Αούστρια Βιέννης – ΑΕΚ Χ

Ριέκα – Μίλαν Χ1

Απόλλων Λεμεσού – Έβερτον 1(Χ)

Ζιλίνα – Λοκομοτίβ 2

Μαρσέιγ – Σάλτσμπουργκ 1

Φίτεσε – Νις 1Χ

Ζούλτε Βάρεγκεμ – Λάτσιο 1Χ

Σοσιεδάδ – Ζενίτ 1Χ

Ο… Χουλκ

Μοιραστείτε το: