28/03/2024
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ | Δευτέρα 21 Μαρτίου 2011 - 10:49

Το apollon1891.gr σε ανοικτή γραμμή με τη Ρόδο (0-2 τελικό για Παναχαϊκή)!

To αποτέλεσμα του ντέρμπι κορυφής της 25ης αγωνιστικής του 1ου Ομίλου της Γ' Εθνικής, Ρόδος - Παναχαϊκή (Δευτέρα 21/3 - 3.00 μ.μ), ενδιαφέρει άμεσα τον ΑΠΟΛΛΩΝΑ, μείνετε συντονισμένοι στο apollon1891.gr καθώς θα σας κρατάει σε συχνή ενημέρωση για την εξέλιξη του ματς από το "σμαραγδένιο" νησί...

* Στο 15' στο 0-0 με υπεροχή Παναχαϊκής, η οποία είχε δύο σουτ που δεν ανησύχησαν τον τερματοφύλακα της Ρόδου Ριγανά

* ΓΚΟΛ για την Παναχαϊκή 0-1 με σουτ του Ατματσίδη στο 16'