20/04/2024
Στα... αλώνια | Κυριακή 25 Σεπτεμβρίου 2016 - 10:40

«Ποντικοί» στα αποδυτήρια της Άμιλλας Περιστερίου

Κλέφτες μπήκαν κατά τη διάρκεια του πρώτου ημιχρόνου με τα Βριλήσσια και τους απέσπασαν προσωπικά αντικείμενα

Απότομα κόπηκε η χαρά των παικτών της Άμιλλας Περιστερίου στο ημίχρονο της σαββατιάτικης (24/9) αναμέτρησης με τα Βριλήσσια στο πλαίσιο της 1ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος στον 1ο όμιλο της Β’ Αθηνών.

Οι γηπεδούχοι οδηγήθηκαν στα αποδυτήρια μετά το τελευταίο σφύριγμα του διαιτητή Μαραθωνίτη με το υπέρ τους 2-0 χάρη στα τέρματα των Καζακόπουλου (6’) και Μπερνικόλα (25’), ωστόσο αμέσως αντιλήφθηκαν ότι τα προσωπικά τους αντικείμενα (κινητά τηλέφωνα, παπούτσια και χρήματα) είχαν κάνει φτερά.

Αμέσως κλήθηκε η Αστυνομία, προκειμένου να γίνει έρευνα για το συμβάν και για τον εντοπισμό των δραστών. Η Άμιλλα επικράτησε τελικά με 2-1.