Ποιοι θα σφυρίξουν στους αγώνες των τεσσάρων ομίλων
Με τις αναμετρήσεις της 15ης αγωνιστικής θα συνεχιστεί την προσεχή Τετάρτη (28/1) το πρωτάθλημα της Γ' Εθνικής, η οποία μετατέθηκε λόγω των κυριακάτικων (25/1) εκλογών.
Την Παρασκευή (23/1), η ΚΕΔ ανακοίνωσε τους διαιτητές των αγώνων των τεσσάρων ομίλων, οι οποίοι έχουν ώρα έναρξης τις 15.00, εκτός από τα ματς Ερμής Κιβερίου-Ζακυνθιακός, Αιολικός-Δόξα Νέας Μανωλάδας και Ιωνικός-Τριγλία Ραφήνας, που έχουν ώρα έναρξης τις 14.00, 15.30 και 18.00 αντίστοιχα.
Αναλυτικά:
1ος όμιλος
Άρης-Ορφέας Ελευθερούπολης
Θεοδωρόπουλος, Δημόπουλος (Φλώρινας), Δεμερτζής Χρ. (Πέλλας)
Καστοριά-Καβάλα
Τάσης, Αντωνίου, Μωυσιάδης (Ηπείρου)
Καμπανιακός-Εθνικός Αλεξανδρούπολης
Παπαργυρίου, Γιαμουζής, Θεοδώρου (Πιερίας)
Εθνικός Αγιονερίου-Έβρος Σουφλίου
Τζουμαλάκης (Σερρών), Καμπερίδης, Μηναδάκης (Καβάλας)
Ηρακλής Αμπελοκήπων-Θύελλα Φιλώτα
Σιδηρόπουλος, Κεσίσογλου, Κουπαράνη (Πέλλας)
Δόξα Δράμας-Πανσερραϊκός
Βρέσκας, Γιάντσης (Ημαθίας), Δεμερτζής Ν. (Πέλλας)
Άρης Ακροποτάμου-Απόλλων Αρναίας
Κουμπαράκης (Θράκης), Κούλα (Ξάνθης), Δημητριάδης (Θράκης)
Αναγέννηση Γιαννιτσών-Βυζάντιο Κοκκινοχώματος
Δράγκος, Μαλανδρής (Χαλκιδικής), Νταβέλας (Μακεδονίας)
2ος όμιλος
Τρίκαλα-Α.Ε. Καραϊσκάκης
Γκουγκούδης, Γκαϊταντζής, Καμπούρης (Σερρών)
Μακροχώρι-Κοζάνη
Τσιτσανούδης, Γκαρέλης, Καρακώστας (Λάρισας)
Θεσπρωτός-Ρήγας Φεραίος
Αθανασίου, Μπουντούρης, Σαρλής (Άρτας)
Οικονόμος Τσαριτσάνης-Αχιλλέας Νεοκαισάρειας
Μαρόπουλος, Παπαδάκης, Κελεσίδης (Ημαθίας)
Πύρασος-Εθνικός Φιλιππιάδας
Γκορτσίλας, Λιάρης, Μιχαηλίδης (Μακεδονίας)
Δωτιέας Αγιάς-Οπούντιος Μαρτίνου
Τσιμεντερίδης, Παπαδόπουλος, Ιωαννίδης (Κοζάνης)
3ος όμιλος
Ερμής Κιβερίου-Ζακυνθιακός
Μπακογιάννης, Κορωνιός, Λιαμπότης (Αθηνών)
Αιολικός-Δόξα Νέας Μανωλάδας
Γκάμαρης, Καραγιαννίδης, Τζάκος (Αθηνών)
Πανελευσινιακός-Βύζας Μεγάρων
Αδαμόπουλος (Ζακύνθου), Μπούμπας, Μπουρτζοβίτης (Κορινθίας)
Μανδραϊκός-Αστέρας Μαγούλας
Αστέρης, Πυργάκης, Σπηλιώτης (Κορινθίας)
Λουτράκι-Παναργειακός
Μακρυπόδης, Γκαβέρας, Γκοτσόπουλος (Αχαΐας)
Καλαμάτα-Παναρκαδικός
Βλαντής, Παπανδριόπουλος, Τζιλίρης (Πειραιά)
4ος όμιλος
Γιούχτας-Αστέρας Βάρης
Μπερτάκης, Αναστασάκης, Κεζεμπόγλου (Χανίων)
Ιωνικός-Τριγλία Ραφήνας
Γρίμμας, Σκούρας, Μπατζιόπουλος (Αθηνών)
Κισσαμικός-Γλυφάδα
Ζαχαριουδάκης, Γαρεφαλάκης, Δασκαλάκης (Ηρακλείου)
Ηρόδοτος-Αναγέννηση Ιεράπετρας
Κασσελάκης, Κομισοπούλου, Πετεινάτος (Χανίων)
Ηλυσιακός-Νέα Ιωνία
Νικολόπουλος, Αδαμαντόπουλος (Μεσσηνίας), Οικονόμου (Δυτ. Αττικής)
Κηφισιά-Εθνικός
Τζουανόπουλος, Οικονόμου, Τσιρινής (Αχαΐας)
ΠΑΟ Κρουσώνα-Ατρόμητος Πειραιά
Σταυρουλάκης, Βυζιργιαννάκης (Ρεθύμνου), Μαραγκουδάκης (Χανίων).