28/03/2020
Πρωτάθλημα | Κυριακή 23 Φεβρουαρίου 2020 - 17:13

Το πανόραμα των αποτελεσμάτων της Γ' Εθνικής

Τι έγινε στις κυριακάτικες (23/2) αναμετρήσεις των 8 ομίλων

1oς όμιλος (21η αγωνιστική)
Αετός Ορφανού - Ορφέας Ξάνθης 5-0
Νέστος Χρυσούπολης - Δόξα Θεολόγου Πότου 3-2
Απόλλων Παραλιμνίου - Πανδραμαϊκός 2-1
Πανσερραϊκός - Δόξα Κάτω Καμήλας 2-1
Άρης Αβάτου - Ηρακλής Νέου Ζυγού 4-0
Ένωση Αλεξανδρούπολης - Κιλκισιακός 1-0
Ρεπό: Κεραυνός Πέρνης

2ος όμιλος (25η αγωνιστική)
Εδεσσαϊκός - Θύελλα Σαρακηνών 1-0
Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας - Αστραπή Μεσοποταμίας 2-1
Μακεδονικός - Θερμαϊκός Θέρμης 0-1
Αλμωπός Αριδαίας - Φλώρινα 7-0
Ποσειδών Μηχανιώνας - Γιαννιτσά 3-0
Σειρήνα - Αγροτικός Αστέρας 0-3 ά.α.
Νέας Καλλικράτεια - Άρης Παλαιοχωρίου 3-0 ά.α.
Ρεπό: Νίκη Αγκαθιάς

3ος όμιλος (21η αγωνιστική)
Μετέωρα - Ηρακλής Λάρισας 0-0
Πιερικός - Οικονόμος Τσαριτσάνης 5-0
Αλμυρός - Θησέας Αγριάς 1-0
Α.Ο. Σελλάνων - Ατρόμητος Παλαμά 0-1
Δίας Δίου - Διγενής Νεοχωρίου 0-2
Α.Ο. Ποταμιάς - Α.Ε. Καρίτσας 0-5
Διαγόρας Στεφανοβικείου - Αταλάντη 2-0

4ος όμιλος (21η αγωνιστική)
Α.Ε. Λευκίμμης - ΑΕΠ Καραγιαννίων 0-1
Μακεδονικός Φούφα - Απόλλων Ευπαλίου 2-0
Α.Ο. Ανατολής - Θιναλιακός 2-1
Ναυπακτιακός Αστέρας - Αναγέννηση Άρτας 0-2
Σούλι Παραμυθίας - ΠΑΣ Πρέβεζα 2-2
Α.Ε. Μεσολογγίου - Αχέρων Καναλακίου 1-0
Τηλυκράτης - Αστέρας Ιτέας 3-0 ά.α.

5ος όμιλος (21η αγωνιστική)
Άγιος Ιερόθεος - Άγιοι Ανάργυροι 1-0
Καλλιθέα - Κερατσίνι 2-1 (ΦΩΤΟ)
Ερμής Κορυδαλλού - Ηλυσιακός 1-1
Πανθηραϊκός - Θύελλα Καμαρίου 0-3
Φωστήρας - Μοσχάτο 3-2
Κηφισιά - Εθνικός 0-1
Άνω Μερά Μυκόνου - Ακράτητος 0-2

6ος όμιλος (21η αγωνιστική)
Παλληνιακός - Μαρκό 0-2
ΑΕΚ Τρίπολης - Αήττητος 0-1
Θύελλα Ραφήνας - Αχαρναϊκός 3-0
Κόρινθος - Νέα Αρτάκη 1-4
Ρόδος - Αιολικός 2-0
Α.Ο. Υπάτου - Κιθαιρών Καπαρελλίου ΑΝΑΒΟΛΗ
Ρεπό: Παναρκαδικός

7ος όμιλος (21η αγωνιστική)
Σπάρτη - Πανηλειακός 1-0
Πανγυθεατικός - Ζάκυνθος 1-0
Θύελλα Πατρών - Ερμιονίδα 0-2
Παναργειακός - Ναύπλιο 3-2
Διαβολίτσι - Ολυμπιακός Ζαχάρως 3-1
Α.Ο. Τσιλιβή - Αστέρας Βλαχιώτη 1-2
ΠΑΟ Βάρδας - Διαγόρας Βραχνέικων 3-0

8ος όμιλος
(1η αγωνιστική πλέι οφ)
Επισκοπή - Ηρόδοτος 1-1
Γιούχτας - Πανακρωτηριακός 0-1
(1η αγωνιστική πλέι άουτ)
Ρεθυμνιακός - Ατσαλένιος 0-2
Α.Ο. Πόρου - Άγιος Νικόλαος 0-0
Ρεπό: ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ
Μοιραστείτε το: