07/12/2019
Πρωτάθλημα | Κυριακή 1 Δεκεμβρίου 2019 - 17:16

Το πανόραμα των αποτελεσμάτων της Γ' Εθνικής

Τι έγινε στις κυριακάτικες (1/12) αναμετρήσεις των 8 ομίλων

1oς όμιλος (11η αγωνιστική)
Κιλκισιακός - Δόξα Θεολόγου Πότου 3-1
Κεραυνός Πέρνης - Πανδραμαϊκός 0-0
Δόξα Κάτω Καμήλας - Ηρακλής Νέου Ζυγού 1-0
Αετός Ορφανού - Πανσερραϊκός 1-3
Άρης Αβάτου - Απόλλων Παραλιμνίου 2-0
Ένωση Αλεξανδρούπολης - Ορφέας Ξάνθης 2-1
Ρεπό: Νέστος Χρυσούπολης

2ος όμιλος (14η αγωνιστική)
Νέα Καλλικράτεια - Αλμωπός Αριδαίας 1-1
Εδεσσαϊκός - Ποσειδών Μηχανιώνας 4-0
Αγροτικός Αστέρας - Γιαννιτσά 1-2
Θύελλα Σαρακηνών - Φλώρινα 5-0
Αστραπή Μεσοποταμίας - Θερμαϊκός Θέρμης 0-5
Μακεδονικός - Σειρήνα 3-0 ά.α.
Άρης Παλαιοχωρίου - Νίκη Αγκαθιάς 0-3 ά.α.
Ρεπό: Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας

3ος όμιλος (11η αγωνιστική)
Μετέωρα - Α.Ο. Σελλάνων 0-0
Δίας Δίου - Αλμυρός 1-2
Α.Ο. Ποταμιάς - Πιερικός 1-3
Διαγόρας Στεφανοβικείου - Ηρακλής Λάρισας 1-1
Αταλάντη - Οικονόμος Τσαριτσάνης 1-0
Α.Ε. Καρίτσας - Θησέας Αγριάς 3-1
Ατρόμητος Παλαμά - Διγενής Νεοχωρίου 1-2

4ος όμιλος (11η αγωνιστική)
Τηλυκράτης - Α.Ε. Μεσολογγίου 2-1
Α.Ε. Λευκίμμης - Σούλι Παραμυθίας 0-1
Μακεδονικός Φούφα - Ναυπακτιακός Αστέρας 2-1
Α.Ο. Ανατολής - Αστέρας Ιτέας 4-2
Θιναλιακός - Αναγέννηση Αρτας 0-2
Απόλλων Ευπαλίου - ΠΑΣ Πρέβεζα 3-0
Αχέρων Καναλακίου - ΑΕΠ Καραγιαννίων 1-2

5ος όμιλος (11η αγωνιστική)
Άγιος Ιερόθεος - Πανθηραϊκός 2-1
Φωστήρας - Ερμής Κορυδαλλού 4-1
Κηφισιά - Καλλιθέα 1-2
Άνω Μερά Μυκόνου - Άγιοι Ανάργυροι 1-0 (ΦΩΤΟ)
Ακράτητος - Κερατσίνι 1-1
Εθνικός - Ηλυσιακός 4-0
Θύελλα Καμαρίου - Μοσχάτο 0-2

6ος όμιλος (11η αγωνιστική)
Παλληνιακός - Α.Ο. Υπάτου 1-1
Κόρινθος - Θύελλα Ραφήνας 0-1
Παναρκαδικός - Αχαρναϊκός 2-1
Κιθαιρών Καπαρελλίου - Νέα Αρτάκη 1-1
(30/11) Ρόδος - Μαρκό 4-3
(2/12) Αιολικός - Αήττητος
Ρεπό: ΑΕΚ Τρίπολης

7ος όμιλος (11η αγωνιστική)
Σπάρτη - Παναργειακός 1-0
Διαβολίτσι - Θύελλα Πατρών 3-1
Α.Ο. Τσιλιβή - Πανγυθεατικός 2-0
ΠΑΟ Βάρδας - Πανηλειακός 1-0
Διαγόρας Βραχνέικων - Ζάκυνθος 1-3
Αστέρας Βλαχιώτη - Ερμιονίδα 4-0
Ναύπλιο - Ολυμπιακός Ζαχάρως 2-0

8ος όμιλος (12η αγωνιστική)
Πανακρωτηριακός - Ατσαλένιος 1-0
Α.Ο. Πόρου - Γιούχτας 3-4
Επισκοπή - Ρεθυμνιακός 6-0
Ηρόδοτος - Άγιος Νικόλαος 1-1
Ρεπό: ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ

Πηγή ΦΩΤΟ: sportcyclades
Μοιραστείτε το: