17/06/2019
Πρωτάθλημα | Κυριακή 14 Απριλίου 2019 - 18:11

Το πανόραμα των αποτελεσμάτων της Γ' Εθνικής

Τι έγινε στις κυριακάτικες (14/4) αναμετρήσεις των 8 ομίλων

1ος όμιλος (26η αγωνιστική)
ΠΑΟ Κοσμίου - Απόλλων Παραλιμνίου 0-5
Ασπίδα Ξάνθης - Καβάλα 0-3
Ορφέας Ξάνθης- Εθνικός Σιδηροκάστρου 6-0
Εθνικός Αλεξανδρούπολης - Κεραυνός Πέρνης 3-2
Νέστος Χρυσούπολης - Αετός Ορφανού 3-1
Α.Ε. Καλαμπακίου - Άρης Αβάτου 1-0
Αλέξανδρος Κιλκίς - Πανσερραϊκός 0-0

2ος όμιλος (26η αγωνιστική)
Ερμής Αμυνταίου - ΠΑΟ Κουφαλίων 0-0
Μακεδονικός - ΠΟ Τρίγλιας ΔΙΑΚΟΠΗ
Νίκη Αγκαθιάς - Λαγκαδάς 4-0
Γιαννιτσά - Αλμωπός Αριδαίας 2-1
Εδεσσαϊκός - Άρης Παλαιοχωρίου 1-1
Αγροτικός Αστέρας - Βέροια 0-2
Ολυμπιακός Κυμίνων - Μελιτέας Μελίτης 1-0

3ος όμιλος (26η αγωνιστική)
Κρόνος Αργυράδων - Τηλυκράτης 1-0
Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας - Α.Ε. Λευκίμμης 0-2
Θρίαμβος Σερβιανών - Θεσπρωτός 0-3
Ναυπακτιακός Αστέρας - Αχέρων Καναλακίου 0-1
Γρεβενά Αεράτα - Μακεδονικός Σιάτιστας 0-2
Σούλι Παραμυθιάς - Α.Ο. Φλωριάδας 3-0 ά.α.
Ρεπό: Μακεδονικός Φούφα

4ος όμιλος (26η αγωνιστική)
Φωκικός - Α.Ο. Σελλάνων 1-1
Θησέας Αγριάς - Στυλίδα 3-1
Πιερικός - Νίκη Βόλου 1-2
Ολυμπιακός Βόλου - Αλμυρός 0-0
Μετέωρα - Απόλλων Μακρυχωρίου 1-0
Οικονόμος Τσαριτσάνης - Αστέρας Ιτέας 4-4
Αναγέννηση Καρδίτσας - Αχιλλέας Νεοκαισάρειας 0-3 ά.α.

5ος όμιλος (26η αγωνιστική)
Γιούχτας - Κερατσίνι 2-1
Προοδευτική - Αμπελακιακός 1-0 (ΦΩΤΟ)
ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ - Α.Ε. Νεάπολης 4-0
Ο.Φ. Ιεράπετρας - Εθνικός 2-0
Ατσαλένιος - Ιωνικός 1-2
Επισκοπή - Παλαιοχώρα 2-0
Ρεπό: Ατρόμητος Πειραιά

6ος όμιλος (26η αγωνιστική)
Αστέρας Αμαλιάδας - Ιάλυσος 0-5
Πανηλειακός - Νίκη Τραγανού 2-3
Πανμοβριακός - Θύελλα Ραφήνας 0-0
Παλληνιακός - Παναιγιάλειος 3-1
ΠΑΟ Βάρδας - Αχαρναϊκός 1-2
Φοίβος Κρεμαστής - Διαγόρας Βραχνέικων 0-3
Ρεπό: Διαγόρας

7ος όμιλος (22η αγωνιστική)
Χαλκίδα - Αιολικός 1-0
Ηλυσιακός - Θύελλα Καμαρίου 1-0
Πανθηραϊκός - Καλλιθέα 1-1
Άγιος Ιερόθεος - Απόλλων Ερέτριας 7-3
Άγιοι Ανάργυροι - Κόρινθος 5-1
Χαραυγιακός - Αιγάλεω 0-2

8ος όμιλος (26η αγωνιστική)
Α.Ο. Κατασταρίου - Ερμιονίδα 2-3
Αμβρυσσέας - Α.Ο. Εικοσιμίας 2-1
Καλαμάτα - Παναρκαδικός 2-2
Πέλλανας Καστορείου - Μανδραϊκός 4-1
Ασπρόπυργος - Λέρνα 5-0
Παναργειακός - Πάμισος Μεσσήνης 4-0
Α.Ο. Υπάτου - Αστέρας Βλαχιώτη 5-0
Μοιραστείτε το: